DİRİLİŞ KLANI TOPLAMA KLANLARIYLA (GALAXİ İLE) SAVAŞA GİRMİŞTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser64555
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58115

Ziyaretçi
W50 yi bilmem de
W51 de galaxy vs CROM savaşını görürsün belki de biz gelmeden diriliş tokatlar hiç görmezsin kim bilir :) 660 kişi mi dediydiniz 300 ü preci gerisi 360 neyse ammaan sürprizi bozmayım ;)

680 ya sana yanlış bilgi gelmiş :( w50 senden soruluyor benim bildiğim, sen orayı da kapatırsın ya. Belki de kapatıyorsun da, 50'dekilerin haberi yoktur. Senin sağın solun belli olmaz.

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Niye bozdun muhabbeti sen şimdi? Şu forumda seni adam yerine koyan tek kişi olduğum için mi? Olsun be sonuçta sen de insansın, ben gene diğerleri gibi ezmeyeceğim seni :)

Muhabbeti bozmadım ki sen bozuldun galiba biraz ?
:D Şu forumda senle muhattap olan tek insanım klanı tanıttığımız da o kadar şey yaz dünya başlamadan dünya başlayınca kuzu bak ben burada olduğum sürece yani 51 sonuna kadar seni ve 685 kişiyi gömeceğim burası 42 ye benzemez :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Muhabbeti bozmadım ki sen bozuldun galiba biraz ?
:D Şu forumda senle muhattap olan tek insanım klanı tanıttığımız da o kadar şey yaz dünya başlamadan dünya başlayınca kuzu bak ben burada olduğum sürece yani 51 sonuna kadar seni ve 685 kişiyi gömeceğim burası 42 ye benzemez :)

Haklısın tabi sen de :) Beni şu forumda kim muhattap alıyor ki senden başka :) Boş boş konuşuyorum ben. Neyse senin de işin zor, hadi sana kolay gelsin :p

DeletedUser68462

Ziyaretçi
Peki Galaxy nasıl bir klan, anlatsana biraz...

Glaxsi'nin nasil bir klan oldugunu bilmiyorum gorup taniyacagiz suan ne soylense lafta kalir. Belki iyisiniz belki kotu burda suan bunu soylemek imkansiz savas baslasin koyler cogalsn rahat hareket etmeye baslayalm o zmn aktif savasta herkez birbirinin oyunculugunu gorecek.

İyi olan kazansin derim.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Yazıların özeti

Galaksi iyi klan oyuncular kalite
Crom diplomatı cöp adam
Galaksi cok kalabalık
Diriliş tek atıyor
We klanı cok dürüst tertemiz oynuyor
Galaksi dünya kapattı
Crom galaksi savaş acacak
Crom kıta kapattı dünya savası hazırlanıyor

Ula o kadar muhabbet hep Kuzey hakkında. D her dünya aynı. D

mR.yücel

Kılıç Ustası
Toplama dediğin bolgeden oyuncu alana derler . 21 klan wordde giren klana degil . Siz kaç klan girdiniz worde ?
Diplomasi dusuncemi sordunuz . Kıta 45 diplomasiler kapalı . Klana aldığınız vuslat klanina dediğimi sizede diyim burdan . Atın kıta 45 deki oyuncularınizi sizlede geçici bir sa yapalım .

A T S I Z

Mızrakçı
GALAKSI HAKKINDA BOŞ KONUŞMASIN KİMSE , YÜREĞİ YETEN VARSA HODRİ MEYDAN. OYUN BAŞI KÖYLER ALINIR VERİLİR AMA DÜNYAYI GALAKSI KAPATACAK !.

JrFly

Dük
Yazıların özeti

Galaksi iyi klan oyuncular kalite
Crom diplomatı cöp adam
Galaksi cok kalabalık
Diriliş tek atıyor
We klanı cok dürüst tertemiz oynuyor
Galaksi dünya kapattı
Crom galaksi savaş acacak
Crom kıta kapattı dünya savası hazırlanıyor

Ula o kadar muhabbet hep Kuzey hakkında. D her dünya aynı. D

we.are dürüst ve tertemiz olmalarından dolayı kaybedicekler yazık kuzenleri falanda yok 50-100 şövalye desteği bulamazlarsa silinip gidecekler :rolleyes:

Deleted User - 5513027

Ziyaretçi
Aslan parçaları :) Hep böyle

dayanamadım yazacam yahu crom un pusula ile savas yaptıgı gunler aklıma geldi yine şöyle bi geriye gittim kaan abiler aklıma geldi en son kaan abi c3te ben artık yokum dediği ve oldugu klan yonetımını tamamıyla bana bıraktığı günler geldi aklıma vay bee crom kimlerin ağzında sakız olmuş.yaşın kaç bilmiyorum ama gerçi senin adını cismini bile bilmiyorum belki oynadık yanyana kimbilir ya sen bize ağır geldin ya biz sana bi türlü kısmet olmamış tanışmak dünya başından beri üfürüklerini okuyorum.Topladığın arkadaşlara ihanet edip sağa sola saldırma bence bi oyun oynuyoruz sen ve senin gibiler yüzünden buraya artık yeni oyuncuda girmiyor.sizin kibirlerinizden referanslarınızdan 2 3 arkadaş edineden dünkü oyuncular prelerle bişey yaptıklarını sanan cıvık vatandaşlar ismail başkeser havalarına girmeyin adam gibi oyun oynayın adam gibi muamele görün.Bu yazım sadece sana değildi adın her neyse sadece sana yazmadım bu yazıyı sen ve senin gibi düşünenlere bu yazdım

hadi biraz ötede oyna şimdi git kendi klan isminin olduğu yerde gevşeklen