UDW vs Sancak + Cedcal + Gassal + 12 Adalar + Bobo + 1m Dolar

• Konuyu başlatan DeletedUser64878
  • Başlangıç tarihi

T0qi

Milis
gassal klanı bu korkaklıkla 1 ay daha dünyada kalır başka bişi degil en başından beri bu kadar toplama bi klan görmedim :D utanmasalar udwdekileri cekickler içlerine neyse dünyayı tricker kapatıcak saten başarılar simdiden kalan herkese d.

DeletedUser64878

Ziyaretçi
gassal klanı bu korkaklıkla 1 ay daha dünyada kalır başka bişi degil en başından beri bu kadar toplama bi klan görmedim :D utanmasalar udwdekileri cekickler içlerine neyse dünyayı tricker kapatıcak saten başarılar simdiden kalan herkese d.

teklif yapıldı(gassal tarafından) da bizimkiler kabul etmedi. yönetim kadrosu + bazı oyuncular + holosko (bobo'yu istemediler) klana gelsin gerisini toplayalım dediler. celcal ve sancak klanı ile anlaşıp bu kişilere saldırı çıkmayacağının garantisini de verdiler.

haliyle olmaz dedi udw.

T0qi

Milis
sinser clasictede böyle konuşuyordu adam doymuyor yenilmeye burada farklı bi yola gitti sanırım .D ne kadar cok adam toplarsam bana o kadar geç vururlar kafasındada kac kez dedim mustafaya :D gassalı toplamak 1 haftaımızı almaz diyede dinlemedi beni :D hyaptıgı hatalar yüzünden cogu kişi oyundan sogudu bıraktı gitti :D de en azından gassalın dünyayı kapatmada bi rölü olmayacagını herkes biliyor o bize yeter :D bizim sayemizde bu kadar güclendilerde bize artislik yapıyorlarrr :DDDD

DeletedUser66609

Ziyaretçi
abi boş yapiyorsunuz 12 adalar bu savastan galip cikar ustune dunyayi da kapatir. üstüne üstün cedcali de sancagi da udvyi de 5e katlayacak bir yuzolcumune sahip. oyunculari desen 12 aktif adam. aktif yani pasif degil belirteyim . ama bu savasta 1.million dalırss ne yapacagi cok mohüm yine petrol arayisina girip 12 tane adayi satarsa savasin seyri degisir.
bu arada gassal kati atik;);)

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Massal olarak Udw yalandı
Nwo olarak Cedcal yalanıyor
? olarak Sancak mı ? yada baştan Udw ye mi döner ?

DeletedUser68155

Ziyaretçi
sinser clasictede böyle konuşuyordu adam doymuyor yenilmeye burada farklı bi yola gitti sanırım .D ne kadar cok adam toplarsam bana o kadar geç vururlar kafasındada kac kez dedim mustafaya :D gassalı toplamak 1 haftaımızı almaz diyede dinlemedi beni :D hyaptıgı hatalar yüzünden cogu kişi oyundan sogudu bıraktı gitti :D de en azından gassalın dünyayı kapatmada bi rölü olmayacagını herkes biliyor o bize yeter :D bizim sayemizde bu kadar güclendilerde bize artislik yapıyorlarrr :DDDD

Sinser derki "Kedi uzanamayacağı ciğere mındar dermiş :p" dünyanın başındaki UDW-CEDCAL savaşında Gassal UDW tarafına değilde CEDCAL paktına geçseydi ne olurdu düşündün mü hiç? UDW oyuncularının yapacağı şey
Ayarlar --> Hesap --> Hesap sil.
Yani gelipte burda bizim sayemizde güçlendiler gibi cümleler kurma.

**BayRam**

Kılıç Ustası
ramo varsa udw yenilmeye mahkumdu bunu bariz nwo ekibine söyledim,bir keza gassal klanının ve serhatın benim bu worldde sinirlerimi hoplatması nedeniyle isim değişikliğine gitmesi ve bu nedenden udwyi satması aşinadır.Dikkatinizi çekerim için de sonradan katılan anti oyuncularının fazla aktif olup gassalın çevreden topladığı elemanları çok ileri de olmasına karşın bu adamların yeri geldi presini basıp yeri geldi çok çabbuk gelişim göstermeleri zaten gassalın ipini çektiğinin resmiydi.Şimdi bu durumda udwnin yalnız kalması zaten başka alternatiflere yer kalmamasından en doğru kararını verdiğini düşünüyorum,tebrik ederim güzel savaştılar bu haritaya bakarsam.

Diğer konu gassalın isim değişikliğine gitmesi,serhatın kendi ekibine güvenememesi,çünkki oda biliyor ki anti ekibinin yanında getirdiğin elemanları eğer klandan çıksa zaten orta da gassal massal kalmicağını kendileri de biliyordu o nedenle gassalın ilk başta yıkılmasına sevindim.Serhatta bu worldden sonra umarım gassal ekibini classiclere sokar.Çünki udw zamanında bir havalardaydı.İyi olmuş gassala,efenin dümene geçeceğini bariz biliyordum,nwo yapılanmasında hayırlı olsun,emiceminoğli(**rize53**) geliyorum bana bir çay söyle :p

DiOny SoS

Mızrakçı
Şu savaşlar ile alakalı aklımda kalan sorular ;

udw klanı yendiği (daha doğrusu çoğunu klana aldığı) anti-dehşet oyuncularını gassal klana alırken buna neden ses çıkarmadı ?
daha dünya başından anti düşmanlarına karşı duyar kasma politikası iler klana adam toplayanlar neden anti gassal'a geçtiğinde ses çıkarmadı ve bu duyar üzerine gelenler buna ses etmediler ?
bu anti olayı neden gassal aylar sonra udwyi vurduktan sonra dillendirilmeye başladı ? :)

bu meselelere kızıyorum ama kesinlikle hak buluyorum. şahsen böyle çizgisi belli olmayan çocuklarla diplomasi yapsam (bu şekilde olmasada) benimde bozma ihtimalim çok yüksek

musa4113

Çaylak

udw klanı yendiği (daha doğrusu çoğunu klana aldığı) anti-dehşet oyuncularını gassal klana alırken buna neden ses çıkarmadı ?
daha dünya başından anti düşmanlarına karşı duyar kasma politikası iler klana adam toplayanlar neden anti gassal'a geçtiğinde ses çıkarmadı ve bu duyar üzerine gelenler buna ses etmediler ?
bu anti olayı neden gassal aylar sonra udwyi vurduktan sonra dillendirilmeye başladı ? :)

bu meselelere kızıyorum ama kesinlikle hak buluyorum. şahsen böyle çizgisi belli olmayan çocuklarla diplomasi yapsam (bu şekilde olmasada) benimde bozma ihtimalim çok yüksek

Doğru düzgün foruma birşey yazmam ama şu yazı üzücü.
Şu forumda , dışardan bakıpta bize atılan kazığı haklı bulan bir tek sensin herhalde.Keşke tarafsız baksaydın... Yazdıklarına bakınca Ya bişey bilmiyorsun olaylarla ilgili yada taraflı bakıyorsun geçmiş yaşadıklarından.... İllaki az çok bişeyler biliyorsundur bence İkincisi gibi gözüküyor.

Sorduğun soruların hepsinin açıklaması da var bende ama açıklamaya gerek yok. Ne olursa olsun atılmaması gereken bir kazıktı. Bence sende biliyorsun bunuda işte ... neyse

DiOny SoS

Mızrakçı
Doğru düzgün foruma birşey yazmam ama şu yazı üzücü.
Şu forumda , dışardan bakıpta bize atılan kazığı haklı bulan bir tek sensin herhalde.Keşke tarafsız baksaydın... Yazdıklarına bakınca Ya bişey bilmiyorsun olaylarla ilgili yada taraflı bakıyorsun geçmiş yaşadıklarından.... İllaki az çok bişeyler biliyorsundur bence İkincisi gibi gözüküyor.

Sorduğun soruların hepsinin açıklaması da var bende ama açıklamaya gerek yok. Ne olursa olsun atılmaması gereken bir kazıktı. Bence sende biliyorsun bunuda işte ... neyse

ben gerekli tepkiyi karşı tarafa koydum zaten musa. ama bu kadar sessizlikten sonra hakmıydı ? işte ben burasındayım olayın :) tek kişi içinde orada bulunan onlarca dostumu harcamam sen dert etme abisi