PUSULA

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Beyler ekip olarak klasikte geniş geniş olmasa da hevesimizi aldık.
Başlık çoğunuzun tahmin ettiği üzere trolldü.
Şöyle bi pişmanlık oldu içimde keşke klasiğe girmeseydikte bu dünyayı kaçırmasaydık napalım kısmet.
Takdir edeceğiniz üzere reel hayatı fazlasıyla etkileyen bu oyunu iki dünya üst üste kaldırmak özelliklede bu hızla çok absürt bi durum olurdu.
Hepinizi seviyor Pusula ailesi olarak başarılar diliyorum.

Tokatlayacağımı anladınız girmiyorsunuz dimi dünyaya :D

300 Sparta.

Mızrakçı
Ucanzi basar preyi oturur liderliğe. Sonra ilk savaş cort bu klan. Kaç dünyadır nerdesiniz kadronuz artık bi gözü toprakta eskimedi mi?

Giderli başlık ile dünya kapanmıyor sercan.

DREAM44

Mızrakçı
özlemişim ya sizleri nerlerdesiniz ben en son w16da gördum sizleri..nickleri görunce duygulandım..formda okudum da secret gnostic20 tekin abi filan vardı...arkadaslar şakası bir yana eskiden tum wordler bu 50. word gibi oluyordu hatta hep heyecan asırıydı şimdi o heyecanları göremiyorum.herkeste bir yenme hırsı kapama hırsı var ama savasma hırsı yok malesef..sıkısan geriye dusen klan yanına klan arıyor entrika yapmaya calısıyor...bunun haricinde ben az öz olup klan kurup mutevazi klanları seviyorum hatta onlar daha iyi işler cıkarıyorlar..daha cok sagdan soldan adam toplamaya calısan klanların yenilecegi cok bariz onlardan tereddut etmiyorum benim gözumde sade ekipler daha degerli oluyor.

myw**

Dük
Adam classicte de premium ile ham alınıyor sanıyor , bozmayalım adamı kafasını yaşasın :)

DeletedUser67860

Ziyaretçi
Benim bir mensubu olduğum klan yok 47'de başlamışdım yeni açılacak dünyada klanınıza katılmak isterim