Hucum Klanının Gizli Oyunları...

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

maarifaga..

Acemi
Tyrell Wellick

senin köyü vurup alacak iken hücum klanından çıkıp rüzgar çınar köyü detsekleyip tekrar klanına döndü bunun yapıldığını belgeleyip oksijenn e mesaj olarak bunlar atıldı normal şartlarda CİN klanında olsa kim olursa olsun atarlar ama oksijenn abi benim o oyuncuya dejavu savaşında ihtiyacım var yok şöyle yok böyle demeye başladı. yani bana sorarsan kişiliğini yansıttı. bizde büyüklük yaptık ama yanlış yaptık. hatta klandaki bazı arkadaşlar bu olayın buraya geleceğini biliyordu ki bana abi atsın dedi. büyüklük bizde kalsın dedik. bakıyorumda şimdi bu adamların hepsi delikanlı delikanlı yazılar yazıyor bakın beyler burada bir entirika var bunuda yapan hücum klanı kralrutadan ayın 18 inde köy aldım. ve ne hikmet ise bu adama mhmet36 dan 3 mis geliyordu neden 3 mis 4 mis değil çünkü anlaşma apılmış misler 50 hafiflerle geliyor klanın içerisinden köy alacaksın 3 misle ve 50 şer hafif ile köy alacaksın. bunu kimse açıklayamaz altında ezilir. bu arada kralruta ile yazışmalar ortada hala siz dejavuyu savaşa sokuyorsunuz diyorsunuz bu saatten sonra dejavu savaşa girmezse yazık derim benim adamlarıma küfür edilecek ben o adamların hakkını savunamazsam yazık kaldı ki cin klanı dejavu ile olan savaşınızda dahil olurdu. siz ceset ile savaşınızda aslında CİN i kullandınız ceset hesap silmeye kalkıncada şirin gözüküp köylerinin %80 ini aldınız CİN ile savaş başlamadan önce CİN ailesinin yardımıyla o hale getirilen burakaan hesabını klanınıza alarak yine etik olmayan bir harekette bulundunuz eğer burakaan oynayacaksa kendi klanınızdan hesaba yeleştirebilirdiniz şuan var ( TEMÜR MELİK ) rahatlıkla multilerinizden birine yerleştirebilirdiniz. daha bir sürü var ama şuan aklıma gelenler bunlar ben açıkçası bu kadr entirikacı bir klanla aynı w de oynamak istemiyorum bu benim şahsi fikrim

maer14

Acemi
KARDEŞİM BİZ ATALARIMIZDAN GÖRDÜK ERDEM ŞEREF HAYSİYET ADAMLIK YİĞİTLİK KARAKTER BUNLAR ÖNEMLİİİ. ADAMSIN KARDEŞİM.

3 GÜN SONRA AYNI KİŞİ:
HESAP BAKICIDA JAKSDNKLASJDLASKFLKASJFKLŞASFJLŞASFKJLFSAKASLFŞKFAS
Bundan sonra sen benim değerli kişimsin :D seni tanımıyorum ama olsun 2 3 kere mesajlaştık yeterli oluyor sanırım

kilit 1 mesaj daha

kraltuta Eki 18, 22:00
cin bir köyümü aldı oda mehmetin mis attıgı köye denk geldi.. şimdi bunlara çaktırmamak için ben onlara saldırdım uzaktan köy almak için onlar da bana fake atıyor dedim haberin olsun bu konuyu savuşturmak için seninde bna saldırdıgını söyleyecem sende bizim buraya saldırdıgı için çıkıştık dersin sana bir şey soran olursa sizi mutlaka buraya taşıyacagım sonucu ne olursa olsun

DeletedUser67752

Ziyaretçi
w40'ta da aynılarını söyledi. Aileme küfür ettiler savaş ilan edin diye 50 defa mesaj attı. Her dünya aynısını yapıyor.
Bak ben mesajı ilettim ata yalan konuşma ailemin adını alma ağzına senim ailene ve benim aileme kufür ettiklerinde savaşacaz demedinmi erkek ol lan resimli mesajlar atıldı

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Beyler Allah’a emanet olun oyun içinde kimseyle tartışmasam da hakkınızı helal edin geldiğim süre boyunca oyundan yeterince zevk aldım bu bana yetti teşekkür ederim iyi oyunlar :)

üstte de söylediğim gibi, oyunun hakkını veren ve bu tarz olaylara bulaşmayan herkesi tebrik ederim. eline koluna sağlık, ileriki worldlerde belki yanyana oynarız belki yine buradaki gibi düşman oluruz ama oyun da olsa karakteri yansıtır. ben de seni bu medeniyeti gösterdiğin için kutluyorum şahsım adına.

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Modlar uyuyor mu kac tane ihlal var konu kapatılmalı ıdı

DeletedUser65327

Ziyaretçi
Ben köylerini toplamadan bi yere gitme sakın :D

Hahah Serhat senle savaşamadık yine çok uzağız be hacı :D w40 taki gibi sınır olsak savaşırdık ama sen bana 100 saatten köy vermezsin ben sana 100 saatten köy vermem başka dünyalara artık :D

trayler

Çaylak
Modlar şokta şuan bizim gibi onlarda kendine gelemedi bu yazılanları okurken bir çoğuda gülme krizindedir :)

DeletedUser67850

Ziyaretçi
valla benim oynadığım en sağlam klan cin dahasını tanımadım. ama en entirkacı klanda hücummuş onu gördüm. savaşın başında cin klanından bile adam ayarttılar. dünyanın yarısından fazlasına sahipsin ama CİN çatır çatır siliyor hücumu bunlarda bir sürü entirika çeviriyor.

Sen hangi oyunda oynuyosun kardeşim bilmiyorum ama koy alımlarında öndeyken dejavu etkisi var di bos konuş ma