W47 Çok Eğlenceli Sizde Gelsenize

DeletedUser64688

Ziyaretçi
gerçekten idrak edemiyorsunuz. hataları tekrar ediyorsunuz, bunu samimiyetle ve dostane söylüyorum.
hep büyük ve ileriye dönük konuşuyorsunuz sonra patlayınca da benim gibi "nooblara" meze ve gırgır malzemesi oluyorsunuz.
yapmayın işte.

Ya o kadar saçma bi şekilde olayı genelleştirmişsin ki sanki bu durum hep Nop klanının başına gelen bişey.Nop girdiği diğer dünyalarda ve sw lerde çeşitli başarılar kazanmış bi klan.Daha önce nerde patlamış mesela ? Nerde kime meze,gırgır malzemesi olmuş ? Büyük ihtimalle bu olay olmasaydı bu dünyayı da kapatacaklardı soa ile.Tamam biraz zorlanacaklardı sinerji-rm tarafı ilerliyo respawn'da ufaktan toparlanmıştı ama ibre halen onlardan yanaydı.

DeletedUser66853

Ziyaretçi
Ya o kadar saçma bi şekilde olayı genelleştirmişsin ki sanki bu durum hep Nop klanının başına gelen bişey.Nop girdiği diğer dünyalarda ve sw lerde çeşitli başarılar kazanmış bi klan.Daha önce nerde patlamış mesela ? Nerde kime meze,gırgır malzemesi olmuş ? Büyük ihtimalle bu olay olmasaydı bu dünyayı da kapatacaklardı soa ile.Tamam biraz zorlanacaklardı sinerji-rm tarafı ilerliyo respawn'da ufaktan toparlanmıştı ama ibre halen onlardan yanaydı.

pardon ya bugı kasıtlı olarak suistimal ettikleri için tüm suçlu biziz. arkadaş hile-hurdayı ve yapanı nasıl meşrulaştırabiliyorsunuz anlamıyorum. neyse, banane. baksınlar dalgalarına.

DeletedUser64688

Ziyaretçi
pardon ya bugı kasıtlı olarak suistimal ettikleri için tüm suçlu biziz. arkadaş hile-hurdayı ve yapanı nasıl meşrulaştırabiliyorsunuz anlamıyorum. neyse, banane. baksınlar dalgalarına.

Kardeşim sen bi önceki yazında genelleme yapmışsın ben onu kastediyorum ve halen cevap alamadım.Nop hangi dünyada patlamış ? Kime gırgır malzemesi meze olmuş ? Banane yoksa bugundan mugundan yapan cezasını çekti işte.

DeletedUser58741

Ziyaretçi
Kendal ben senin gibi karakter yoksunu bir insan değilim

Dostluğa söz'e önem veririm soa gölgesi altında kalmadım bir söz verdim bunuda devam ettirdim bu gölge altında kalmaksa sen öyle bil ben sözümde durdum diye bileyim

Peki formda hani nop giderse benim isim yok w ile demistin

Şimdi w kapatma hayalleri nerden geliyor pro ya diyordun ya

Nop ana kadrosu bıraktı peki sende ağzından çıkan bir laf oldu çık w den bakalim ne kadar sözünde duran bir insanlığa sahipsin

Köy alamayan demissin

Su koyler de casus basıla sadece casus koyan degilmiydin sen hani bir gece 12 koyunu almıştım sabah da birakmistin :)

Birde cumartesi gecesi sabahliyordun demi sadece ciğerini biliyorum kendal ;)

DeletedUser67820

Ziyaretçi
Köy isimlerini değiştirmek , profillere yazı yazmak sizin işiniz ben sizi hiçbir zaman takmadım ki , kendiniz çalıp oynuyorsunuz

Ben sizin ağababalarınız ile muhattap oldum siz kimsiniz ? Etkiniz neydi başkalarının arkasına sığınan toy klansınız. Adınız bile geçmiyor burada wom diye kaç konu var soa nın gölgesinde oyun oynadınız beyler kabul edin .
Burda hicbir yazdığını ciddiye bile almadım ama bi konu var ki haklısın WOM başlığı yok çünkü WOM kıta 56 'yı alırken sen burda boş yapıyordun hee bu arada WOM derken Besmele çek hoca ;) SOA'nın arkasını kollamadık 10 kişilik ekiple bi vurdu pir vurdu bize de sadece 56 sizin dediler cok şükür kapattık 56'yi da :)
Sen bilmezsin o hesabı aldigin ağababana sor gittiğim her köyünü aldigimi bilir geliyorum dediğim halde bak habersiz falan da değil ;) NOP hakkında konuşmak bile istemiyorum adamlar icraat yaptı oyunu bırakıyordunuz çoğunuz bi ban geldi hepiniz kamileri misleri çıkardınız :) Hile hile diyenlere de şöyle bi cevabım var; hile 3 gün sürdü (ki hile olmadığını hala savunuyorum. Zekilik bu siz bilmezsiniz ) 3 gunden önce hergün gerileyen NOP değildi sizdiniz kendoşcugum uyku saatin..
Iyi geceler.

DeletedUser58741

Ziyaretçi
Hayırdır @..kronos.. başka hile hurdanın peşinde misin? Zira böyle büyük konuşmaların aşırı komik oluyor sana da tükürdüğünü yalatalım Birol hesabı ile :)

Kaç kişiyle yapacaksın bence sen komiksin ;)

1-1 olucak oyuncu musun ;)

Birde ben buralar da bos bos konuşan birisi değilim lafım ortada cok güveniyor san beklerim

Bu arada sende sanirim sur 5 iken koyu savunmuştun demi ;)

Kendal ben senin gibi karakter yoksunu bir insan değilim

Dostluğa söz'e önem veririm soa gölgesi altında kalmadım bir söz verdim bunuda devam ettirdim bu gölge altında kalmaksa sen öyle bil ben sözümde durdum diye bileyim

Peki formda hani nop giderse benim isim yok w ile demistin

Şimdi w kapatma hayalleri nerden geliyor pro ya diyordun ya

Nop ana kadrosu bıraktı peki sende ağzından çıkan bir laf oldu çık w den bakalim ne kadar sözünde duran bir insanlığa sahipsin

Köy alamayan demissin

Su koyler de casus basıla sadece casus koyan degilmiydin sen hani bir gece 12 koyunu almıştım sabah da birakmistin :)

Birde cumartesi gecesi sabahliyordun demi sadece ciğerini biliyorum kendal ;)

Canım ben halen lafımın arkasındayım ama worldde en çok savaşan klanlardan biri olduğumuz icin millet devam etmek istiyor . Ayrıca canım benim kadar verdiğin sözlerin arkasında olamazsın emin ol o konuda . Benimle kaç defa yan yana geldin de beni tanıyorsun sağdan soldan duyduğun ile tanımlıyorsun gözümde ederin yok meydan burada hadi bekliyorum cürmünü .

Burda hicbir yazdığını ciddiye bile almadım ama bi konu var ki haklısın WOM başlığı yok çünkü WOM kıta 56 'yı alırken sen burda boş yapıyordun hee bu arada WOM derken Besmele çek hoca ;) SOA'nın arkasını kollamadık 10 kişilik ekiple bi vurdu pir vurdu bize de sadece 56 sizin dediler cok şükür kapattık 56'yi da :)
Sen bilmezsin o hesabı aldigin ağababana sor gittiğim her köyünü aldigimi bilir geliyorum dediğim halde bak habersiz falan da değil ;) NOP hakkında konuşmak bile istemiyorum adamlar icraat yaptı oyunu bırakıyordunuz çoğunuz bi ban geldi hepiniz kamileri misleri çıkardınız :) Hile hile diyenlere de şöyle bi cevabım var; hile 3 gün sürdü (ki hile olmadığını hala savunuyorum. Zekilik bu siz bilmezsiniz ) 3 gunden önce hergün gerileyen NOP değildi sizdiniz kendoşcugum uyku saatin..
Iyi geceler.

Haritayı takip etmediğin belli seni kaale aldığıma üzüldüm simdi artık konus kendi kendine .

aslankilic

Yasaklı
bu konuşmalar büyük kuyruk acısı çeken bir insanın konuşmaları ses etmeyeyim dedim de rahat durmuyorsunuz cidden faydanız bitti gerekli arkadaşlara artık gidebilirsiniz dünyada kaybettiniz

DeletedUser58741

Ziyaretçi
En fazla savaşan klan mi:))

Bunu pro soa nop wom rm yüreği temiz olan sinerji dahi sorsan savasmadiginizi söyler

Hayatin boyunca ilk kez böyle bir beleş w de kapak attınız o yuzden oynuyorsunuz içinizde de bulundum ayrıca classic de operasyon ayarla diyordunuz hani :)) oda furkanin hatrına geldim

Meydan ortada doğru diyorsun meydana senle ben mi cikicam onu da soyle de

Gerçi haklisin demk w 42 de özel olarak sana mesaj attim kos koca trol ve sana yazdim özellikle savaşacak en iyi oyuncunu getir savaşalım dedim

Sözlerin hayla gözümün önünde :))) meydan 1-1 ken guzel olur oyun dönmez uckaatcilik olmaz

Bunlar beceremediğim işler o işe girersek sen yenersin şüphem bile yok doğruları konuşurum:)

Günün sözü sen bilirsin 'senin kadar işsiz değiliz

Diğeri 'Kalbim kırıldı'

İÇERİDEYİZ;)

DiOny SoS

Hafif Atlı
yav olum 10 kere tokatladıgımız adamlara kendinizi ispat etmeye mi çalışıyorsunuz salın şu forumu kimin ne yaptığını biliyor herkes

ayrı bir parantez açarak özellikle sinerjideki arkadaşları tebrik ediyorum dünya için. güzel durdunuz sonuç kendisi geldi zaten bundan sonraki süreçte de başarılar kalanlara

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Eğlence var gelin demişsiniz de pek yok gibi baksanıza :/

DeletedUser30057

Ziyaretçi
Iyi geceler.

entry nick uyumu :(

yav olum 10 kere tokatladıgımız adamlara kendinizi ispat etmeye mi çalışıyorsunuz salın şu forumu kimin ne yaptığını biliyor herkes

ayrı bir parantez açarak özellikle sinerjideki arkadaşları tebrik ediyorum dünya için. güzel durdunuz sonuç kendisi geldi zaten bundan sonraki süreçte de başarılar kalanlara

Teşekkür ederim arkadaşlarım adına

Luciferr

Dük
En fazla savaşan klan mi:))

Bunu pro soa nop wom rm yüreği temiz olan sinerji dahi sorsan savasmadiginizi söyler

Hayatin boyunca ilk kez böyle bir beleş w de kapak attınız o yuzden oynuyorsunuz içinizde de bulundum ayrıca classic de operasyon ayarla diyordunuz hani :)) oda furkanin hatrına geldim

Meydan ortada doğru diyorsun meydana senle ben mi cikicam onu da soyle de

Gerçi haklisin demk w 42 de özel olarak sana mesaj attim kos koca trol ve sana yazdim özellikle savaşacak en iyi oyuncunu getir savaşalım dedim

Sözlerin hayla gözümün önünde :))) meydan 1-1 ken guzel olur oyun dönmez uckaatcilik olmaz

Bunlar beceremediğim işler o işe girersek sen yenersin şüphem bile yok doğruları konuşurum:)

Günün sözü sen bilirsin 'senin kadar işsiz değiliz

Diğeri 'Kalbim kırıldı'

İÇERİDEYİZ;)

Emir yiğidi öldür ama hakkını yeme derler. Ben kendi gözlerimle şahit oldum şahsen. Kendallar baya iyi oynadılar. Kendilerindrn hiç beklemediğim kadar hırslı ve sabırlıydılar. Ki bunun meyvesini de savaşın galibi olarak yiyorlar. Ban muhabbeti olmasaydı kazanırlardı veya kaybederlerdi diyemem ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Nop klanından biri çıkıpta sinerji elimizin kiriydi, ekmek gibi toplardık diyemez. Savaşan adamlar karşılıklı olarak bir çoğu tebrik edip de gittiler.

Oyunun bundan sonrasında ise neler olur bilmiyorum. Yakında yeni savaşlar göreceğimizden eminim. Başarılar kardeşim

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Kronos yaptığın diplomasiye güvenip atar yapma senin buraya raporlarını koyduğumda Yok zaten boştu köy Yok bi gece aldınız Yok ordularımı zaten ölmeye yolladım gibi gibi bir çok ağlamana şahit oldum. Yok kaç kişiyle Yok sen kimsin tarzı konuşma kalabalıkta Ötenlerin özürünü tenhaya kadar beklemem. Eteğini sıkıştırıp dip yaptıktan sonra foruma girip artistlik yapman da çok manidar ;)

DeletedUser57769

Ziyaretçi
Kronos artık SOA vs gitti bir kaç soru soracağım cevaplarsan sevinirim.

1. Profilinde SOAya sövüp oyun bırakmalı mesajın (kısa süre sonra silindi)
2. Buraya SOAnın whatsapp kayıtları sızdığında(!) WOMa ana avrat sövüldüğü mesajlar

Bunlar hakkındaki yorumların nedir ?

aslankilic

Yasaklı

adımızı multiye çıkarmışsın la hasan ben sana ne diyeyim artık :D

DeletedUser66676

Ziyaretçi
adımızı multiye çıkarmışsın la hasan ben sana ne diyeyim artık :D

multilerin hasısın :)

yaw sinerji de respawnda rmde üçü birlikte oynadı
benim gözümde üçü de eşit mücadele etti
en çok op respawna yapıldı
en çok savunmayı sinerji attı
en çok mis arası rm attı
yani 3ü bir arada oynadı oynamaya da devam ediyor

biri yazmış respawn toparladı sonradan diye aynen doğru
3 klanda emek harcadı
oyun başından beri her klan dağılma ve bitme noktasına geldi gitti
en başta sinerji yavaştı respawn hızlıydı nop hızlıydı soa yavaştı
sonra sinerji hızlandı rm hızlandı respawn durakladı soa bitme noktasına geldi nop biraz daha hızlandı
nop çok hızlandı sinerji rm sabit durdu respawn geriledi soa toparladı
sonra nop geriledi rm sinerji biraz açıldı respawn toparladı soa hızlandı
en son aşamada nop soa ban yedi rm sinerji respawn hızlanıp toplayacak :)
sonrası Allah kerim herkes için
burda hala yok respawn haketmedi vs diyenler var
merak ediyorum herkes savaştı respawn yattı ise niye hala 1.sırada
kesimde olsun savunmada olsun durumları ortada
evet beklenildiği gibi büyük bi etki etmese de sonuçta bu worldde kuzeyı ayakta tutan 3 parçadan biriydi
hiç bişey yapmamış hali ile respawn buysa yapar halini w14de w25de gördüğüm için diyorum
öyle yada böyle bu aşamaya gelindi
ve mücadelede kim ayakta kaldıysa o güçlüdür.

şahsi görüşlerimdir :)