Ban yiyenler

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser67356

Ziyaretçi
Neyse gençler sayemiz de sevindiğinize göre yazmaya devam edebilirsiniz. Diğer türlü botçu multici yok bilmem neci diye ötmeyin. Ayrıca çatır çatır da altını bastım ama ceza almadım. En 200 mis limiti vardı :)
Sana söyledim dimi pro küllerin doğacak diye..
Olalım bakalım... anka kuşu...

DeletedUser57769

Ziyaretçi
@Strafe adminim saygılar. Klancak size gönlümüzden koptuğunca çicek olur çiko olur antepteki arkadaşlarımızdan baklava olur o tarz bişiler yollamak istiyoruz adres atarsanız seviniriz saygılar.

ByRevolution

Yasaklı
Kaç yıllık oyun halen buglar olabiliyor. Bu kısmı beni üzüyor :/ Acaba farkedilmeyen sürekli kullanılan buglar var mıdır?

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Hocam her yeni etkinlikte olabilir denemekte yarar var :p

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Klanlar yönetimi suçludur adamlar 15k misi nasıl basacak insan 2 günde bi 400er k hammadde atar teşvik açısından! Ülkemizde girişimciliğin önünü kesin hll spr dvm oyncu kybdcksnz .s.s.s

Shorty35

Acemi
Klanlar yönetimi suçludur adamlar 15k misi nasıl basacak insan 2 günde bi 400er k hammadde atar teşvik açısından! Ülkemizde girişimciliğin önünü kesin hll spr dvm oyncu kybdcksnz .s.s.s

Yönetim yapması gerekeni yapmıştır bunu zaten gün içerisinde forumda atılan postlardan görebilirsiniz oyuncular farkedilen bu hataları rapor edip bildirmekle mükelleftir burada yaşanan toplu bir kullanım davranışı var

Shorty35

Acemi

Oyuncu olarak forum kurallarını bile okumamışsın https://forum.klanlar.org/index.php?threads/forum-kuralları.36315/

Diyor ki

. Forum, amacı dışında kullanılmamalıdır. Gereksiz ve içerikçe boş mesajlar atmak, aynı başlıkta arka arkaya mesajlar atmak (flood), mesajlarda sadece başkasının alıntısını, gülümsemeleri ( ikonlar) veya +1 gibi ifadeleri kullanmak ve benzeri faaliyetler yasaktır. Aksi durumlarda mesajlar silinir.

Bu denetleniyor mu bilinmez ancak yönetime bildir düğmesinin çalışıp çalışmadığına bakabiliriz?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.