Muhabbet Köşesi

DeletedUser67361

Ziyaretçi
Paslanmışım, uykum da geldi. Yatayım en iyisi, yarın devam ederiz kaldığımız yerden :p

Açığını yakalamış adamlar düşünmüş kurnazliga vurmuş. oyunda gevşeklik yapanlar hainlik yapanlar devam uyanıklık yapanlar süresiz ban bide sizin açık vermeniz sebebiyle. Adalet istiyoruz :D

Yapma etme zalım bırak biraz azalım :|

Pro sarhoş, sinerji sarhoş.
yolda rm sarhoş.
vuruş bitiş gelecekken,
gerek var mı buna baboş.

myw**

Dük
  1. Her oyuncu oyunda fark ettiği hataları en kısa sürede destek ekibine bildirmekle yükümlüdür. Aksi takdirde, özellikle de bu hatadan fayda sağlanmışsa ceza alabilirsin.
14500 misyoner hakkı ne demek faydalanmamış anasını ağlatmış

Kendal seni şimdiden tebrik ederim 47 için :)

Ortalama Biri

Misyoner
Sevgili @Mayis
49.Dünyada premium kasıyorum. Orada depo taşma noktasına geldi ve 1000 madene 1 premium satılıyor yaklaşık olarak bulunduğum kıtada.
Şimdi bazen öyle bir noktaya geliyor ki stok durumu. Dolmasına 1 maden kalmış ama dolmamış. Mesela geçen gün 1 premiumu 1 maden satarak aldım. Bu durumda oyunun açığından mı faydalanmış oldum yoksa pazardaki tüccarın 'evdeki hesap çarşıya uymaz' kısmına mı denk geldim? Ben de global yer miyim?

DeletedUser384

Ziyaretçi
  1. Her oyuncu oyunda fark ettiği hataları en kısa sürede destek ekibine bildirmekle yükümlüdür. Aksi takdirde, özellikle de bu hatadan fayda sağlanmışsa ceza alabilirsin.
14500 misyoner hakkı ne demek faydalanmamış anasını ağlatmış

hadi 14500 yapanı anlarım, 300-500üde anlarım, yav 3-5 mis depolayanı bile global banlamak nedir ya. oyuna getirdiğiniz her yeniliği denemek sizin sorumluluğunuz, bunndan faydalandığıma inanınıyorsan kapat o dünyadaki hesabımı ben yıllarca oynayım emeğimle bayrak pre biriktireyim sen gel bir dünyada yaptığın hataya bilerek veya bilmeyerek azda olsa bulaşmışım diye tüm emeklerimizide sil. ben sana açığı bulunan bir hizmet sundum sende bundan faydalandın seni oyundan atıyorum de. benim yaptığım haksız kazançsa senin yaptığınında bundan farkı nedir?

DeletedUser67361

Ziyaretçi
Iyice tribe bağladım yıldiz tilbe falan dinliyorum 2500 mis limiti yaptım 4 günde 100 köy aldım en azindan hakkini vermişiz ban yemeyeydik la. :D

Oyun şu noktaya dönecekti izin verselerdi 300 köylük operasyonlar yerine 2000 köylük oplar yiyecektik tabi bunun 1500 ü fake mis olacaktı , 500 köy de normal gidilecek şekilde olacaktı .

Ayrıca misyoner basma sıkıntısı olmayacağı icin seri köy alımları olacaktı .

Bizim bu opları karsılamamız cok zor bir ihtimal olacaktı . Durup buna kim seyirci kalabilir

7CDC7C42-2B54-43E4-9418-D193C6735464.jpeg

Allah icin bu nedir , yani hiç usanmamış heralde

DeletedUser64732

Ziyaretçi
Oyun şu noktaya dönecekti izin verselerdi 300 köylük operasyonlar yerine 2000 köylük oplar yiyecektik tabi bunun 1500 ü fake mis olacaktı , 500 köy de normal gidilecek şekilde olacaktı .

Bizim bu opları karsılamamız cok zor bir ihtimal olacaktı . Durup buna kim seyirci kalabilir

5811 adlı eklentiyi görüntüle

Valla 10 sanıyemızı aldı bunu yapmak.Çokta zor değil, denemek ıstıyosanız yardımcı olalım :)

DeletedUser384

Ziyaretçi
oyuna yenilik diye getirdikleri etkinlikten faydalananın o dünyada cezalandırılmasını anlarımda haksız kazanç sağlayanların yaptıkları emek hırsızlığı ise global banlayanın oyunculara yaptığı şeyde emek hırsızlığı değilmi?

TyPHonE

Yasaklı

5811 adlı eklentiyi görüntüle

kdsfgjıafoğghasfasd Ama çok güzel değil mi okasdfnokdasfdasfassad