Tebrikler..

• Konuyu başlatan DeletedUser66182
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Kardeşim yapılanı normal görüyorsunuz. Sıkıntı burada. Ben olan bitenden sonra oynadım mı klasikte ? kamilerimi harcadım köylerimi dağıttım çıktım.. Klanı organize bile etmedim, etmem. Yapılan seviyesizliğin, seviyesine mi düşeyim ? ne gerek var. Ki düştüm, varsayalım ki yendim sizi sonra ? siz bunun farkında değilsiniz. Yapılan hamle gölge yi değil artizz i bitirdi. Ben değil miyim size sınıra kendi klan köyleri ile taşıyan? ben değil miyim çoğunuza mis desteği veren oyundan muhabbet eden. Yani işleri öyle bir hale getirdiniz ki kendi öz saygınızı bile kaybettiniz. Bir takım yalanlar dizesi kurdu p1pijo sizde buna inanıp uydunuz. Ancak şu size ders olsun demişti dersiniz bu gün bize yapılan farklı zamanda farklı şekilde hem klan olarak size yapılır, hem oyuncu olarak sizde satışa çıkarılırsınız...

Benim derdim eğer köylerim gitti olsaydı emin ol napar eder mücadele eder size yar etmezdim ki farkettiyseniz organize bile etmedim kimseyi. Siz vicdanen ahlaken yapılanı mübah görüyorsanız size de söyleyecek laf yok...

62kerbela62

Mızrakçı
Mütsüz oynamak daha iyi en azından başın ağrımıyor müt müt diye bölgende herkes potansiyel düşman herkese nötrsün :) saldır kim var kim yok :) hayır kendi bölgemizde müt aramaya gerek te yoktu bölgede sessiz sakin gelişip genişliyecektik :D ne diye müt var ki diplomasi de :D

DeletedUser67428

Ziyaretçi
Bence de, mütsüz oynamak en iyisi. Müttefik klan buluyorsun, bir süre kanka oluyorsun. Sonra plan program yapıp, sabahın 3'ünde 5'inde ayağa kalkıp dibinden misliyorsun falan, sıkıntılı işler.

Aynen aynen, bak hakkını yiyemem Feryat yaparken akşam 10 da yapmıştı. Arkadan vuranın bile delikanlısı olacaksın bu devirde

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Bir yapı vardı eskiden, bu tarz durumlar oldu mu yapan klanı bitiriyordu. Yani öyle diyorlardı amaçlarına :D tabi bir amaçta klanlar ekibine yönelikti neyse orasını çok karıştırmayım :D böyle bir oluşum lazım. Temiz oyun isteyen klan yöneticilerinden oluşan bir yapıda bu tarz yamuk yapan klanlara karşı baskı kurulup bitirilmeli

JrFly

Dük
2005 den beri oynuyorum çocuktum o zamanlarda vardı bu muhabbetler hala devam ediyor. Tek farkı .nette böyle bir şeyi yapan klan yönetimi ve oyuncuları nick değiştirmek zorunda kalıyorlardı ama .orgda böyle bir durum söz konusu değil tam tersine ahkam kesip oynamaya ve kendilerini haklı çıkartmaya çalışıyorlar.

Her zaman dediğim gibi bu bir strateji oyunudur ve asla dostunuz yoktur.

**Küvet**

Yasaklı
2005 den beri oynuyorum çocuktum o zamanlarda vardı bu muhabbetler hala devam ediyor. Tek farkı .nette böyle bir şeyi yapan klan yönetimi ve oyuncuları nick değiştirmek zorunda kalıyorlardı ama .orgda böyle bir durum söz konusu değil tam tersine ahkam kesip oynamaya ve kendilerini haklı çıkartmaya çalışıyorlar.

Her zaman dediğim gibi bu bir strateji oyunudur ve asla dostunuz yoktur.

nasıl ya seninle ben dost değil miyiz şimdi? aynı haritada olsak çıkarların için bana vurur muydun? artık kimseye güvenim kalmadı...

**Küvet**

Yasaklı
şaka bir yana yukarıda yazdığım iki soruya devam olarak olay karakterde bitiyor, bir şeyi kendine yakıştırıyorsan yaparsın bunun oyunla alakası yok, strateji falan hikaye, bu durumlarda olması gereken şey diğer tarafa diplomasi bozacağını önceden iletirsin, yazarsın 2 gün sonra sizi nötr'e çekiyorum sebebi şu şu şu, diğer tarafta bunu bilerek oynar. her klan bunu yapmış olsaydı şuan biz bunları konuşmuyor olurduk, ata'nın diyetisyen göbeğini konuşurduk muhtemelen. neyse işte :p :D

JrFly

Dük
nasıl ya seninle ben dost değil miyiz şimdi? aynı haritada olsak çıkarların için bana vurur muydun? artık kimseye güvenim kalmadı...

aynı haritada olsak zaten sen benim klanımda forum modu olurdun buradan dediklerimi anlayanlar anladı. ben öyle 1.sıralarda hiç oynamadım oyunun oyun olduğunu zevkini kavradım kimseyi satmadım kimseyi yarı yolda da bırakmadım. çok köyümü aldılar çok köy aldım ama kimseye bir oyun için ne küfür ettim ne de gecenin bir yarısı klandan çıkıp yada müttefik olanların köylerine saldırdım. bu yüzden çok uzun zamandır nerdeyse oynamıyordum. bakalım zaman neler göstericek. gerçi burası hiç değişmiyor ama :)

**Küvet**

Yasaklı
aynı haritada olsak zaten sen benim klanımda forum modu olurdun buradan dediklerimi anlayanlar anladı. ben öyle 1.sıralarda hiç oynamadım oyunun oyun olduğunu zevkini kavradım kimseyi satmadım kimseyi yarı yolda da bırakmadım. çok köyümü aldılar çok köy aldım ama kimseye bir oyun için ne küfür ettim ne de gecenin bir yarısı klandan çıkıp yada müttefik olanların köylerine saldırdım. bu yüzden çok uzun zamandır nerdeyse oynamıyordum. bakalım zaman neler göstericek. gerçi burası hiç değişmiyor ama :)

bu şey mi ben oyuna dönüyorum postu mu, bak içim kıpır kıpır oldu.. eğer bu olursa bir gece ansızın sana vururum ben yalnız, o kadar klan yapıyor gocunmuyor utanmıyor sanırım bir zevki var, merak ediyor insan :p :D

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Açıkcası ben internationalde de oynadım orada herkes yapıyo bunu yani hazırlıklı olmalısın klanımı haklı çıkarma çabasında değilim stratejimizi belirledik sonunda gölgenin önümüzde engel olduğuna karar verdik,diğer olsylsrda tuzls biberi oldu clasic dünya için aşırı pasif olduklsrını da biliyorlar bence 6 klandan bu kadar hızlı düşmezlerdi yoksa...Tampon olduk dediği şeyin sürekli işimize yaradığını söylüyor ya mesala ama biz de sürekli 10-20 saate mis atmak zorunda kaldık clasic için aşırı uzun olduğunu kabul edersiniz vakit kaybıda belli sonunda çıkar yolu da belirledik ama sinser plana uymayı beceremedi ardından yaptıklarını kanıtlamamıza gerek yok istediği kadar ağlayabilir burada :)

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Yabsncılar pasifler için ölü ağırlık terimini kullanır mesela sevmediğim bi terim ama klanı da her pasif klanı aşağı çeker ağırlık yapar yani sinserde bize ağırlık yapıyodu genel olarak ;)

DeletedUser61082

Ziyaretçi
Selamın aleyküm
Ben bişey yazmayı düşünmüyordum ama serhatın bi yazısına takıldım demiş ki başka dünyalara gelmeden sinser var mı kontrol edecekmişiz yok korkacakmışız titreyecekmişiz vs vs

Serhatcım unutmam ben bidaha dünyaya girecek olursam haber ederim ama sende mutlaka ekibinle yanımızda başla inan ilk başlarda zorluk çekiyoruz alacak köy bulamıyoruz sen ve ekibin güzel köy büyütüyor farm vile gibi :))

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Benim ekibim ADAM GİBİ ADAMLARDAN oluşuyor. Kaypaklık yapıp dostunu vurmuyor. Bir gece yalanlar ile paranoyaklıklar ile hareket etmiyor. Aynı yalanları ben ortaya atsam, başkan dur olur mu öyle şey diyecek adamlar. BENİM EKİBİM ADAM GİBİ ADAMLARDAN oluşuyor. Sizin gibi oyuncu olacağına, oynamamayı tercih ediyor :) Savaş ilanımın adını unuttun mu ? ADAMLIK NEYDİ ? sizin gibi olmamaktı... Biz ADAMLIĞIMIZI TESCİL ETTİK çıktık. Çok değil bir kaç gün sonra sizin vefat başlığınızı açanda ben olacağım merak etme :)

Sonra dünya kapanışında klasik 10 ve klanlar ile ilgili konular olacak benim ve klanım ile ilgili adamlar oynuyordu, dost bildikleri yamuk yaptı diyecekler. Sizin içinde 3 gün daha fazla oynamak için dostunu sattı diyecekler. ARADAKİ FARK BU İŞTE :) o yüzden bir dünyaya başlarken kaçın sinseri görünce. Çünkü siz daha bana rakip olmak nasıl bir şey tatmadınız. 3 yıl ara verip 2 ayda kurduğum ekiple şu güne kadar gelmişim. Klasiğe klan sokmuşum. Şimdi konuşmak kolay. Bakalım SiNSeR cidden hedefi olan bir klan kurunca napacaksınız :)