Tebrikler..

• Konuyu başlatan DeletedUser66182
  • Başlangıç tarihi

Luciferr

Baltacı
Açıklama bekleyenlere açıklamayı yapıp daha uzatmıcam.Arkadaş öncelikle 10 yıldır bu oyunu oynuyor hiç böyle birşey başıma gelmedi diyor.Haklı gelmedi başına çünkü 33 de o bana yaptı .Türlü türlü bahaneler üretti bu forum lobiside bunu görmezden geldi.Noldu şimdi niye görüyorsunuz forum arkadaşlarınıza mı oldu?

Sadece bu arkadaşın 10 yıllık oyuncuyum serzenişineydi

Şimdi arkadaşlar ilk sorular yönünden gidecem eleştiriler yapıyorsunuz iyi hoş.Bende yapcam sizde yapcaksınız.Şimdi o kadar lobiler oluşturdunuz ?niye hiç biriniz ben kimim i almadı serhatı yani sinseri?
Ben dim güvenmiyorsunuz?
Bunun klanları niye ilerleyemiyo hiçbir dünya her dunya çıkıp ben mi vuruyorum?

Ben dim savaş yaparsan kazanır ilerlersin kaybedersin ama savaş yapmaz diplomasi peşinde koşar klanınla ılgılenmez ve anca gizli diplomasi yapım dur şunu bunu yapime gidersen parçalanırsın.Çünkü oyuncuların boş kalmıştır.

Arkadaş onunla birlikte bu yola baş koydugumu söylüyor.Bir nebze doğru bölgesi güzeldi gidip rest argo arasına mı oturcaktım?yada hiçbir dunyada beraber oynamadıgım dusman olmusumdur genellikle ama sohbet etmısızdır onlarla beraber pusulanın karşısına mı dikileydim?

Bu bölge cazip geldi gelicektim oda direk kımseyı bulamamıskı bana yazmıs birinle ilrrliceksen son gırıstemı ılerlersın onceden mi kurarsın son girişte anlastıgın bırını sen kullanmazmısın? Bence hepiniz kullanırsınız

Şimdi arkadaşa benım sag bölge yayda fun klanı cedcal klanı vardı benım ılerleyıs o yonde olcaktı fun pusula oldu cedcala gıdıcektm ıkısı savaşa girdi napım? Hangisine vurim?hangisine vursam kukla ayakcı arkadan vuran demicekmiydiniz dicektiniz

Bende napcam kuzeybatı bölgesını kazananıyla savasmam gerekcek

Serhata sola dogru yardım etcemi söyledim cnku oranın konumu faydama olurdu.Ama hedefim aslında ora olmadıgınıda saga yonelmek ıstedıgımı söylemıstım halbukı cok duramam dönerim

Hızlıdan köy gelişimlerini yaptık kitleme noktasına geldi

Şimdi arkadaşlar bir sınır savaşı düşünelim baskan bıse demese dahi o klan oyuncuları casuslar etrafı oyuncu siler tırtık yapar arkadan oyncu köyune uçar çakılır mis keser bunları görmedim.16 saatten 12 saatten ucup durdum .Yıktım köy aldım tutamadım destek gelmedi .Vs vs

Sonrasında arkadaşla op yaptık başarısız olduk ana klana idi .Ara attılar 50 köye sucu bana buldu sucum 12 saatten nasılda misi adamlara belli ederim doğru etmemem lazım 12 saat kadar kısa bir süre

Ara yememız karsı tarafın hem becerısı hemde az askerle ıs gorulurdu ordu bölcek saldırı yok tek kamısı olanı opa sokmusum 50 balta mısler kesılenler oldu ama tebrık ederım işi görduler

Ama tamam ben araları yedim sen niye o köylere ucmadın tekrar aınırsınya sadakat dusuk olana uctun mu yok.

Anca foruma gel lak lak kiki suna laf sokım sunla eglenım buna yalakalık yapım
Dur suna sataşayım

Bir op hazırladım yapılması gerekeni dedm ondan once 1 haftadır yıkıyoruz despi haykocu demırcılerı yıkmıstık hep bircok oyuncunun neden sınıra gırebılmem oturmam ıcın yakından mıs yememem lazım bir pasıf klanını gözume kestirdim

Demırcıler 12 dı arkadasların not edin bu kelimeyi

Opta 5 gun sonra
Dedımkı 42 köy bunları vurun demırcı yıkın sureklı cıftlıkte yıkın zorunlu sur basamıcak altın basamıcak demırcı sur ıcın de askerı yakalatması gerekcek.

Yapabilirmisin yapabılırsen 25 köyluk opa geçecem .Yaparım dedi dedm oraya koncam 25 ı sav yapcam sen yıkmıs olcandan saldırı gelmıcek mıs gelmıcek yajından destek ulastırırım bunlar akademı cıkana kadar savı saglarım kamılemeye bızde geçerız tamammı tamam

1. Gün geçti ben opu hazırladm dagıttm beklıyoz
2. Gun geçti vurmadı
3. Gun geçti rest discorduna gitmiş gelio kankı bıl bakalm snaa suprızm var nedir rest bızm yere tasıncakmıs kabul etmedim öle işlerle uğrasma savaşına odaklan köyleri dagıttınmı halletcem kanki
Restler ısımıze yarar kardesm yarar yaramaz bölgeme istemiyorum gleısmelerınını saglıcam dedm kankı en kötu köy buyuturler alırız dedi
İnkar etmeni bekliyorum:)Bana hain diyen serhat bey
Benım bölgeme girmesin naparsan yap dedim vefa tarafını gösterdim

Dinlemedi bölgeme soktu .
Op köylerine bişe atmamıs
Son gun geldi misleri yola cıktm raporlar nerde dedim
Kankı halletcem smdı mesaj atıyorum
Sımdı mesaj atsan nolcak demırcıler olmus akademı basılmıs altınlar basılmıs mısler hazırlanmıs
İnanmıcanız dibden 1 misle köyleri sldıkar 23 köyude

Suçlu benım başarısız stratejim dogru beceremicek kişiye verdik

Bahanesi ordu yok dedm yapabılırmısın yaparım dedın yoksa de ben uzatım tarihi geçtik onu

Bu optan once savaşı kafasında bıtırmıs vefa ıle bırlıkte hareket etme yontemlerı dusunuyor

Beraber ıyı olurduk böle olurduk e niye hakaretler ettın o kadar o zaman geçelim bunu benı ılgılendırmez

Savaşla bagını koparmıs sınır savaşçım tampon olmus bana 2 hadta köy alamasık klasıkte tampon bana nasıl oldu kar mı zararmı

Bırlıte hareket edemedıgımızı anlasm savaştan cıkcamı tartıstım

Bana farklı baska klanlara gidip farklı konustu.

Savaştan ben dıkkat edersenız ustte belırttım bellı sureye kadar dururdum.Neyse bu arkadaş utanmadan benim klanıma sirkü çekiyor güya helallik ama beni kötülüyor .Savaştan yanımızdan cekıldı bız o kadar tampon olduk sızın gelısımınız soyle arttı fotograflar vs vs kardeş biz hala sa anlasmalı dılmıyız senin amacın ne ?

Bu tartısma sonrası arkadsş restın köylerı bızm bölgede artmaya basladı ben kucuk köy alcamı söyledim.
Ama ben bu bana bir kere vurdugu için hazırlıklıydım klan yonetıyorsan tedbirini alcan savunmasını kımse almıyormu?

Bende notlara anı saldırı yersek sunu sunu yaparız belirledim.
Guzel savas yapan muttefıgm sa anlasması yapıo vefayla 3 gun hem restı tasıo hem onlar sa hem baska klanalrı dolanıyo beni bir yandan savaşa çekmeye çalısıyor gelmiyorsam diger tarafı ikna edip bana yürücek tek akıllı o biz körüz

Bir konu daha ben oplarda herseyde ona raporları foto foto attım benım kamı köylerimi bılıyor.Bir oyuncu gece vaktı 10 11 adet köyümden tek 1 köye 1 balta yolluyo diger arkadaslaeında saldırı köylerine yolluyor

Bunu ne anlarsınız uyarımı? Ayagını denk al mı?sordugumda bız bunu topluyoruz ortslıgı karıstırıyo.Vay canına nasıl butun köylerimizi biliyo sadece saldırı köyune mıs köyune

Serhat seni kullanabilcekse kullanır işi bitince atmaya calsıır savaştan asıl cekılme amacım da suydu savaşta kıtlenen benle vefadı vefada kıtlenmedı aslında bızm aldıgımızı bızden aldı alt klanlarını temızledıker e ben gıttıkce zayıflıcam buda ani safını kurcak :)

Burda klan yöneten kişiler serhatın nasıl biri oldugunu bildiğinden dolayı ben burdaki eleştirileri çok takmıyorum

Ben klanımı düşünürüm .Bana oyun kurmaya çalıstı yapamadı .Kullandı eyw sonra vazgecınce karsı planla benı aradan götürmeye calıstı ben orda vefayla savasa devam etcem rest gelıscek mantıgına bak niye yapayım sana mı oynuyorm sen restemı oynuon nen kendıme oynıcam resti sen alıosan beni kafanda bitermissin:)

O kadar kısıyı getırıyorsan hepsınden sorumlusun gelişimini düşünceksin

Ben burda arkadan vurmadım refleks davrandım
Ama sunu belırtım baya saldırı orduları var ama kullanmıyorlar cunku kesılmesın artız patlarsa toplarız
Sansa 40 köyee kamı atıosal 4 5 patlıodu Allah tan

Bide sunu bılıyodu 33 de denedı savaa basladıgı gıbı 60 70 köy verdı burda da tek basaramazdı yanına adam getırıyordu

Restın bundan haberı var yok bılmıyorum .
Ama beni ilgilendiren konu şu bölgemde restı ısteseydım onun bölgesınde baslardım.

Gidip her klana o sana dalcak bu sana dalcka diye konusmalar yapıp yırtmaya calış:)

Ben dıpımı gorusurken zaten söyluyorum

Şimdi istediginiz eleştiriyi yapın ama beni eleştirenleri bir dahaki klasık serhatı yanında baslayıp tampon yapıp onunla beraber savasın .

Haritada adres tarifi mi veriyorsun ? Yok sağa gidecektim de yok sola döndüm de karşıma cami çıktı. Bu ne lan

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Oguz yazı olmadı hacı artık yeni moda uzun yazılar

Circassian

Çaylak
Kusra bakmayın ama KEŞKE dediğim tek şey boşuna giden 1 bucuk ay sadece yavaşladık ama toparlarız elbet

DeletedUser66258

Ziyaretçi
Sen onu bunu bırakta sinser beni nie klanlar yönetimine şikayet ettin

DeletedUser66182

Ziyaretçi
5759 adlı eklentiyi görüntüle
Serhat sizi istemiyoruz anla artık :/içimizden geçsinler sıkıntı yok yeterki seninle uğraşmayalım artık :D

Beni iste, aranıza al diyen var mı kardeşim :) sizi bölgesine alan, geliştiren benim besle kargayı oysun gözünü. Siz de onur,gurur pek kalmamış... İnsanlık desen biz o değiliz diyecek gibisiniz. Her neyse işine gelmiyorsa yazma bu başlıktan

Kusra bakmayın ama KEŞKE dediğim tek şey boşuna giden 1 bucuk ay sadece yavaşladık ama toparlarız elbet

1.5 Ayda gideceğiniz yolu, bize op çekerek yapmaya çalıştınız zaten ne konuşuyoruz? :) savaş ilanı verilse, 3 gün zaman olsa sen sanıyor musun ki böyle olurdu :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
@Mirket.

Klanımda ki kişilere, yediği haltı açıklamasından satır başları

1- Savaştan ben çekildim, o savaşmadı (SANANE)
2- Diplomasiler peşinde koştu (sanane)
3- Reste köy verdi beni indirebileceği fikrine kapıldı (HAHAHA)
4- Köylerimde neyde ne var biliyor 1 balta saldırı geliyor, soruyorum adamı topluyoruz gider ayak ortalığı karıştırdığını söylüyor (Tunahan5566 dediği adam isteyen baksın 0'landı)

SONUÇ

Savaştan çıktığın an kafanda bu vardı zaten. Ama dedin ki dur bakim pasifleri halledeyim. Baktın pasif yok benden köy gitmiyor :) Ki planın buydu VEFA aşağıdan 10 köy falan alsa yukarıdan sen girecektin. Ee ben almasam vefa alacaktı diyecektin :) baktın bu yok. Ben toparlanıp kamilerimi bastım, pasiflerimi gelişmeyenlerimi topluyorum. Klan sıralaması yükseliyor. Bir kulaç atsam tependeyim. Paranoyalar başladı.. Pusulaya koştun hemen "Abi abi anlaşalım abi 1 ay daha vurmayın abi" dedin. Anlaştıktan sonra açtın haritayı baktın REST in 100 puan olarak aldığı köyler 300 puan olmuş "Aman tanrım" beni öpecekler diye korku saldı seni :) oda ne Tunahan5566(gölge2) klanı oyuncusu fake atıyor aha gölge bize girecek diye düşündün. Tüm köylerim gitmeden benim dalmam lazım dedin atağa geçtin :)

Hani yapılan öyle sinirime dokundu ki, seninle ilgili söylenen şeylere kulak tıkayıp güvendiğim için. Sen adam olup savaştan falan çıkmadan, gelip desen ki kanki olmuyor biz aşağı inemiyoruz bize köyünü ver köyleri ver. yada çekil aradan biz savaşalım savunmadan ayarlardım. BİZ BÖYLE ADAMIZ diyeceğim ama sen ADAM lığı çikolata gofret falan sanıyorsun VELET

rascal125

Kılıç Ustası
Konu kapanmadı kardeşim... :) Burada böyle kalacak.

Bu arada içinizden fena geçecekler. Size ne demiştim. Keşke GÖLGE burada olsaydı diyeceksiniz :)
Şimdi benim ya da bir başka klandaş arkadaşımın burada sinirlenmesi mi gerekiyor?:D

oldu da kaybettik bunalıma mı girmemiz gerekiyor?:D

Neyse bir de şöyle düşün kötü mü olur? kaybedersek 23 Nisan'daki gibi bir günlüğüne sana müsade verilsin.. her yere başlık aç sevin,kutla:D
Buna ihtiyacın var gibi duruyor:D

DeletedUser6063

Ziyaretçi
Hani bi laf vardır ya el uzvuyla gerdeğe girilmez diye ha bu laf size cuk oturuyor sayın GÖLGE, vefaya tek giremiyorsanız güvenmediğiniz dağlara bahar getirmeyecektiniz.

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
geçen sanki bana öyle bi laf etmişti sinser kıyamam yaa boşa demiyorum büyük lokma ye büyük konuşma diye :p

DeletedUser66182

Ziyaretçi
@56siirt56 La olm sen ne diyon hala :D sanane la savaştan. Seni kendi klanın bile kabul etmiyorken gelip burada yazma
@isko* Yahu bir insan her hafta hesap değiştirir mi ? değiştirip değiştirip gelir burada saçmalar mı. Bu ne hırs bu ne azim.
@Strafe Forumda ceza verdiğiniz hesap, yeni hesapla girebiliyorsa ve bunun bir önlemi yoksa ne anlamı var banlamanızın ki ?

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
bu mudur verebileceğin cevaplar hahahahaha :D

hadi git kumda oyna bi daha benim oynadığım dünyalar bile demiyorum ismimin geçtiği dünyalarda görmeyim seni

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Sen kimsin la değişik. Seni iplemek bile istemiyorum. Sen oyuncu olmadığın gibi forum kullanıcısı da olamayacak bir zavallısın isko. Her başlıkta öten ama başarısı olmayan bir adamsın sevilmeyen, saygı görmeyen bir zavallısın :) tatmin oldun mu canısı..

DeletedUser6063

Ziyaretçi
Aaa savaş bitmiş :D olum bu kadar küçük düşmeyin ya Artizzi aldınız arkanıza savaşı ilan ettiniz şimdi arada kaldınız niye devam etmediniz erkekler :)

asdasd.JPG

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Delikanlılık ve hoş görü gösteren rakibime, klan dağılma olayı olmadı ve bizler bıraktığımız için savaşı kazandı kısmında gözükmesi için ve gerçek bu olduğu için barış önerdim. Sizin gibi haysiyetten onurdan gururdan dostluktan anlamayan adamların bileceği anlayacağı hoş görü ve anlayışlar değil bu...

DeletedUser66182

Ziyaretçi
@56siirt56 Şunun ardından sana cevap vermeyi bırakıyorum. Zamanında ki koyuşumuzun acısı var bir şey demiyorum

r1rmYV.png

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
@56siirt56 La olm sen ne diyon hala :D sanane la savaştan. Seni kendi klanın bile kabul etmiyorken gelip burada yazma
@isko* Yahu bir insan her hafta hesap değiştirir mi ? değiştirip değiştirip gelir burada saçmalar mı. Bu ne hırs bu ne azim.
@Strafe Forumda ceza verdiğiniz hesap, yeni hesapla girebiliyorsa ve bunun bir önlemi yoksa ne anlamı var banlamanızın ki ?
Buradaki kıstas ceza verilen kişinin hatasından dönüp dönmemesidir. Dışarıdan böyle gözüktüğünün bir yetkili olarak bende farkındayım bu konuyla alakalı bazı istekleri kendi adıma uygun görüyorum ve takip ediyorum.