GNR VS HUN

• Konuyu başlatan DeletedUser65752
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65752

Ziyaretçi
Hun (anti) klanına w40ta yaptıklarından dolayı ayar verilmiştir. bizim için büyüttükleri köyler itinayla toplanacaktır.

a snake story

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Öncelikle Hun klanında Anti klanından az sayıda oyuncu bulunmaktadır.Önceden de söyledik biz bu dünyaya arkadaşlarımıza yardım için girdik.

İki klan arasında diplomasi varken gece korkakça savaş açanlara gelirsek, zaten bu oyunculardan da başka bir şey beklenemezdi.Bizim karşımıza normal bir savaşta çıkamazlar en son çıktıklarında(w40) nasıl yerle bir olduklarını herkes biliyor :)
Kendinizi avutunuz efendim Hun klanı burda ve sizinle savaşmaya devam edecek

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Öncelikle Hun klanında Anti klanından az sayıda oyuncu bulunmaktadır.Önceden de söyledik biz bu dünyaya arkadaşlarımıza yardım için girdik.

İki klan arasında diplomasi varken gece korkakça savaş açanlara gelirsek, zaten bu oyunculardan da başka bir şey beklenemezdi.Bizim karşımıza normal bir savaşta çıkamazlar en son çıktıklarında(w40) nasıl yerle bir olduklarını herkes biliyor :)
Kendinizi avutunuz efendim Hun klanı burda ve sizinle savaşmaya devam edecek

Şu mütken gece korkakça savaş açanlar lafını herkes etsin de bir antili etmesin komik duruyor :D

DeletedUser65752

Ziyaretçi
ya güldürme beni :d seni silmemiş miyiz ya köyün kaldı mı

DeletedUser64891

Ziyaretçi
Gece sabaha karşı savaş acip bir de buraya başlık açmışlar. Jdhdjdhdjfhf ulan ya eziklik abidesi

DeletedUser67616

Ziyaretçi
w 40da, siz değilmiydiniz kendi klanınızdan kopup bir gecede onları toplayan. e tabi pre ve casuslar olmayınca, bir gecede 16-17 köy verdiniz. kusura bakmayın da bu oyunu sizden daha kirli oynayan yok. hiç burda boşuna mız mız yapmayın.

DeletedUser65752

Ziyaretçi
ben w40 da oynamadım bile. sadece kimi vursam diye o piti yapıyordum siz denk geldiniz. çok da eğlendik yeterince kudurdunuz umuyorum hahahaha

DeletedUser67616

Ziyaretçi
Sizin intikam alabilmek için nicklerinizle girip karşımızda duracak cesaretiniz yokken konu açmanız biraz manidar olmus sanki :)

Keşke biz sizin için geldik diyipte bi savaşa bilseydiniz saklanmasaydınız perdeler ardına da çapınızı öyle görseydi millet :) biz biliyoruz bi halt olmadıgınızı da bilmeyenler ögrenir di :)
adminlere yalakalgınızdan ban yemeyen hesapmı kaldı? ayrıca halen sayı üstünlüğünüz var. ayrıca nikim profiimde yazıyor.
dediğimi gibi sayı üstünlüğünüz halen mevcut, görelim o zaman presiz casussuz ne kadar oyuncusunuz.
Olum bu oyunda ne kadar oyunu az çok bilen varsa hepsinin hakkınızda tek yorumu kalleş olmanız. şimdi burda bana boş edebiyat yapma

adminlere yalakalgınızdan ban yemeyen hesapmı kaldı? ayrıca halen sayı üstünlüğünüz var. ayrıca nikim profiimde yazıyor.
dediğimi gibi sayı üstünlüğünüz halen mevcut, görelim o zaman presiz casussuz ne kadar oyuncusunuz.
Olum bu oyunda ne kadar oyunu az çok bilen varsa hepsinin hakkınızda tek yorumu kalleş olmanız. şimdi burda bana boş edebiyat yapma

Sana oglumu gayet ıyı gösteririm önce o hitap şekline dikkat et bidaha konusacak uvuzun olmaz !

DeletedUser65752

Ziyaretçi
nick a snake story. okuma yazman olsa ilk yorumda görebilirdin. ayrıca edebiyat yapmayın arkadan vurmak ne demek görün istedik yoksa savaş açıp da bu kadar köy alırdık dert etmeyin. bu arada aldıklarımızdan 1 tanesini geri alsaydınız keşke xd