Çekirdekciler hazır olun

DeletedUser63514

Ziyaretçi
valla doğayada söyledim benle konuşurken ceza yedi...
ama bence ilk olarak bir klana sormanız lazım o adamı hiç sikayet eden olmuşmu diye...

çünkü yıllarca biz yegemenin bu şekilde sikayetleri yüzünden oplarımız yalan oldu...

DeletedUser66459

Ziyaretçi
ama bence ilk olarak bir klana sormanız lazım o adamı hiç sikayet eden olmuşmu diye...

çünkü yıllarca biz yegemenin bu şekilde sikayetleri yüzünden oplarımız yalan oldu...
Ban yiyen şahısın "15 dakika önce yeseydim 1 köy bile vermezdim" dediği doğru mu acaba

DeletedUser67482

Ziyaretçi

Ben seni tutuyorum abi başarılarr

DeletedUser62479

Ziyaretçi
yakup aciklamami yapiyon bide :) kim yaptiysa aferin ona bizi bi yukten kurtarmis.d

DeletedUser63512

Ziyaretçi
tebrikler bu arada...
opun 1.kısmında cidden başarılıydınız...

ama söylemeden geçemicem...kürşatlı bir arkadaş var ona söyleseniz istatistik çok önemli ise... 1 tane barbar alayım benden alsın ben ondan alayım sıra ile gidelim...ama ben ondan alırken o klandan çıksın...
çocuklar yapmıyordu bunu ya...
kiliti görünce direk klandan çıkıyor yakışmıyor 1 köy istatistiği için...

Ilk defa güzel bir post gördüm. :) Böyle herkes birbirini tebrik etse kimse birbirini kirmasa ne güzel olur.

rtroxx

Çaylak
Oyunda oluyo o tarz şeyler de burda herkes atarlı giderli forum bi değişik

rtroxx

Çaylak

Neyse ben yangından bi köy çıkardım darısı diğer arkadaşların başına

DeletedUser67614

Ziyaretçi
Tam k45'deki köyleri düşerken yemesi de çok ilginç : ) Neyse sıkıntı yok açılınca düşürürüz : )

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Tam k45'deki köyleri düşerken yemesi de çok ilginç : ) Neyse sıkıntı yok açılınca düşürürüz : )

Size kalirsa kralmerodinde faruk abide ceza yese tam koyleri duserken ceza yedi dersiniz : ) hala saldirabilceginiz 50 tane sinirda adam var saldir al iste

DeletedUser67614

Ziyaretçi
Size kalirsa kralmerodinde faruk abide ceza yese tam koyleri duserken ceza yedi dersiniz : ) hala saldirabilceginiz 50 tane sinirda adam var saldir al iste

Daha üç beş gün oluyor hesabına geçeli bu yüzden kim ne durumda bilmiyorsun.Hele Nikki'nin durumunu hiç bilmiyorsun,adamın savunması kalmamıştı git ona sor eğer yalancı değilse o da savunması kalmadığını söyler.

Neyse bakalım her türlü düşürürüz sıkıntı yok.

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Kralmerodindede savunma yoktu. Adam catir catir savundu uykusu geldiginde biz devam ettik. Saldiri iptalle son 5 dakika kala iki koy kurtarildi. Cogu koyune tekrar gelmeyin diye misten sonra girecek sekilde savunma atildi. Haber versin yeter bakici aliriz koy almak oyle kolay degil misi at alirim diye bisi yok. Bugun anlamis olmaniz lazim.

Neyse arkadasin dedigi gibi ortada 9 bin koy var sec begen al.

Bu ceZayi bizmi yedirdik bilmiyorum ama w14te oksijen hesabinda bir sure ben vardim bunu hatirlar heralde atavratsilah mehmetle bir iki kere yaptik. Cezayi biz yedirseydik o suanda saldiriya acik olurdu. W20 de xaereoya dedigimde guzel taktik dur bende yaptiriyim dediginide cok net hatirliyorum. Yani hucumunda yaptigi birsey. Etik birseymi degil ama yapcak birsey yok. Bana saldirin benmde bos koyler ara ata ata saldiri askerimde kalmadi kalanida ust bolgeye salladim. Aliyormussunuz madem bos koyleri buyrun alin

rtroxx

Çaylak
Ooo senlede bişey konuşulmuyo benim hatun gibi en ufak şeyde şu tarihte şunu yapmıştınız diye giriyon lafa. 9 k köy var alınacak dedim diye hemen köylere mis mi çıkıldı. Biz alamazssak sizinde alabileceğiniz 15 k köy var sıcaktan bunalmışınız gidin havuza denize bi serinleyin ateşiniz sönsün.
Ne demiş büyük üstad Bob Marley amcamız
“Don’t worry be happy” koy ver gitsin bea:D:D