48 SAAT KURALI

• Konuyu başlatan DeletedUser61667
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser60269

Ziyaretçi
Puhahahaha resmen komedi.
1.O yapılana vedat abi bizzat kızdı zaten çok saçma bir olaydı şahit oldum ve onun lafını bol bol yedi o arkadaş.
2.Klandan oyuncu ayartılma yok burakaan benim ekibimden arkadaşım ve gerçekten de hesap el değiştirdi şu an hesabın kimde olduğunu sorsan herkes söyler ve neden hücumda olduğunu anlarsın :)
Son olarak da bu zamana kadar burakaandan rahatsız değildin de şimdi TSK'nın köyleri toplanmaya başlayınca mı rahatsız oldun dejavuya geçiriyorsun :)
Geceden beri uyumuyorum ama bu lafların çok güldürdü beni neşem yerime geldi açıldım sayende.
Bu kadar saçma bahanelere sığınma cidden ya

1. sadece kizma degil direkt ihrac edilmesi gerekli

2.bu konu basliginin acilmasina sebeb olan karaktersizlik varya , hani once islamgunesi klandan atmissiniz deyip dalga gectiginiz durum daha sonra da meydana cikti karaktersizliginiz ayartilma dediginde tezinde boyle curur.

3. sen oku bakalim diger baslikta kac defa burakaan ismi gecmis yinede senin abarttigin gibi sallamiyoruz durumu

4. geceden beri uyumadigin konu varya :))))

Son olarak sizi tebrik edecegim harbidende cok guzel algi yapiyorsunuz ama karakterli olmak sizce kabullenilmeyen durum.

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Yaşını bilmiyorum ama tahminen benim abimden de büyük yaştasın fakat ne söylenirse söylensin sen zerre bir şey algılayacak kapasiteye sahip değilsin. Bak sana yemin ederim üzülerek söylüyorum bunu. Çünkü ben sana güzel yaklaşmaya çalışıyorum fakat sen hala her kelamında bana laf sokma peşindesin. Lakin gelip bana desen ki sen bana numaranı ver konuşalım diye veyahut oyundan mesaj atsan ben seninle uzun uzun konuşurdum. Ben bu oyunu takmıyorum hiç mühim değil istersen dejavuyu da savaşa sok banane en fazla siler giderim ama sen bu kadar yıllık dostlarında bir tane dünya kapatmak için bu derece ters düşüyorsun ben buna üzülüyorum. Bu iki taraflı bir şey yani illaki sıkıntılar olacaktı oturup konuşmak varken herkes anlaşma dışı bir hamle yaparsa çocuk parkına döner burası sizin de kimsenin gözünde itibarınız kalmaz. Ben sizi düşünüyorum yoksa benlik hiçbir şey yok dünyaya hiçbirinizin ekibinde başlamamış biriyim ben :)

oyun için telefonla konuşan biri değilim...
eyüp,apo ve buğra abi dışında kimse ile nerde ise telefonla konuşmuyorum...

algı olayında ise
biri yanlış yaparken izlemeyi sevmiyorum gerçek hayattada oyundada bu yüzden oyun için kendimi görüşlerimi değiştiremem...
insanları kullanmayı sevmiyorum yada daha açık konuşmak gerekirse birilerini kullanıp bir yerlere gelmeye çalışmıyorum...
o yüzden senin bu dünyada yaptığın hareketler tamamı ile bana ters ve o yüzden yanar döner diyorum

shelby den dejavu ordanda hucum ?
hucum savaşında daha güçlü olmak için dejavuya girdin...
hucumla dejavu savaşmaya başlayıncada hucuma girdin :)

hatta hucum dejavu savaşıda sizin dejavuya geçmeniz sebebi ile başladı :)

bir nevi 2 klanı bir birine düşürdün ?
yani sadece kendini düşündün :)
bunun türkçeside güvenilmez birisin yanar dönersin
yani ne desen boş çünkü insanların dedikleri değil yaptıkları önemlidir :)

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Kendini düşünmek deme Yakup hafif kalır bize dedikleri varya bişey korkusu o sebebi :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
@dentist35 hocam bak sen ne beni tanırsın ne ben seni, ne ben senin mal varlığını bilirim ne sen beni o yüzden böyle saçma konuları halka açık bir yerde konuşmak bana hep ayıp gelmiştir kimse bana sormadan da bunu belirtmem :)

gelelim oyun konusuna, yapılan yanlışlara yöneticileriniz bile yanlış diyor ama kızdık geçti bitti havasındalar sorun burda. 13ünde 5 tane kami yedim ben. direkt kami? anlatabiliyor muyum? ve gelip forumda ağlamadım :D hesabını sorarım ben dedim oyunda sordum da çok şükür, kami atan adam boş köyü bile alamadı benden, raporlar kısmı açınca hepsini atacağım oraya da :)

hep biz haklıyız havasındasınız, bu çok yanlış. barbar almış cin sizin kıtadan. aldıysa 3-5 tanedir. k64e hiç bakmadınız galiba siz kaç barbar alınmış hücum tarafından diye?

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Ya sen ne anlatıyorsun ben öldürseler dejavuya geçmezdim fakat bu dünyada oynayan herkes biliyor ki benim geçmem de ekibimi geçirmem de dejavudan cine geçeceğimiz olmamdı. Tabi ki kendimi ve ekibimi düşünüyorum başka kimi düşünecektim ? Baktım ki sizin sözünüzde duracağınız yok beni dejavuda oyalıyorsunuz hücumdan korkunuza klana alamıyorsunuz üstüne dejavu adıyla beni savaşmaya zorluyorsunuz gittim hücuma geçtim dejavuyu vurmaya başladım. Bu kadar komik duruma düşürme kendini :D Ben bunu açık açık söylüyorum gayette kendimi düşünerek hareket ettim hücumun dejavuya savaş açmasını sağlayıp gittim dejavuyu vurdum çünkü benim meselem taa baba klanına dayanıyor. Konuyu çok dağıttın ben ufak meseleler için dostum dediğin adamla aranın bozulmamasını istiyorum dedim sen nereye bağladın :)

Yandan Atmış

Yasaklı
Kendini düşünmek deme Yakup hafif kalır bize dedikleri varya bişey korkusu o sebebi :)

Ya sen hala buralara girebiliyor musun :) senin yaşında bir insanın daha olgun olması lazım cocuk gibi onlar böyle yaptı şöyle yaptı biz yapmadık yapıcaz edicez bide hikayeler uyduruyosun :) bizim yeğenlerle felan parkta kumda oynayabilirsin çekinmene gerek yok :)

DeletedUser60269

Ziyaretçi
@dentist35 hocam bak sen ne beni tanırsın ne ben seni, ne ben senin mal varlığını bilirim ne sen beni o yüzden böyle saçma konuları halka açık bir yerde konuşmak bana hep ayıp gelmiştir kimse bana sormadan da bunu belirtmem :)

gelelim oyun konusuna, yapılan yanlışlara yöneticileriniz bile yanlış diyor ama kızdık geçti bitti havasındalar sorun burda. 13ünde 5 tane kami yedim ben. direkt kami? anlatabiliyor muyum? ve gelip forumda ağlamadım :D hesabını sorarım ben dedim oyunda sordum da çok şükür, kami atan adam boş köyü bile alamadı benden, raporlar kısmı açınca hepsini atacağım oraya da :)

hep biz haklıyız havasındasınız, bu çok yanlış. barbar almış cin sizin kıtadan. aldıysa 3-5 tanedir. k64e hiç bakmadınız galiba siz kaç barbar alınmış hücum tarafından diye?

Sen nasil konusuyorsun la , kocaelinin en buyuk kliniginden birine sahip olan adam ile :)

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Birde esasında oyunu kimlerle oynadığımızda önemli...
Savaşırken zevk almaya çalışcaksın karşındaki insan güzel oynuyorsa emek veriyorsa tebrik etmeyi biliceksin hırs yapmıcaksın yada ülen ........ köyü alamadık diye sitem etmiceksin kısacası oyunda hak edeni tebrik etmeyi biliceksin...

gecen gün
IIISoNDuRaKIII bu arkadaş bizim bir oyuncumuzdan köy aldı bizde doğal olarak dalmaya başladık ve çok güzel bir taktik yaptılar ekip çalışması yaptılar köye giren kamilerde asker kestirmeyip aynı anda tam mislerin önüne destekleri yığdılar...
direk mesaj attım arkadaşa tebrik ederim güzel işçilik diye sizin gibi oyuncularla oynamak zevk veriyor diye...

bügün klanımdan bir oyuncu 1.507.187 birim kesmiş...1 tane köy vermemiş 1 kişi mesaj atıp tebrik dahi etmemiş...
diyorumya ondan oyunu kimlerle oynadığımız çok önemli...

Kaptanfe

Kılıç Ustası
Buyuk gomutan karbonmonoksit (mert) abimiz zamaninda demisti bunlar bu olaylari kullanip dejavudan destek alacak diye ama yok yav demistik bizde

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Buyuk gomutan karbonmonoksit (mert) abimiz zamaninda demisti bunlar bu olaylari kullanip dejavudan destek alacak diye ama yok yav demistik bizde
bu daha hiç bir şey değil :p şahsen ben bu saatten sonra naparsam yapayım cin yönetimi bana kızıcak ve ceza almayacağım :))

DeletedUser66459

Ziyaretçi
bu daha hiç bir şey değil :p şahsen ben bu saatten sonra naparsam yapayım cin yönetimi bana kızıcak ve ceza almayacağım :))
Tamam kardeşim anladık ya senin 3 milyon tane illegal iş yapma kapasiten var her istediğini yapabilirsin ve kimse sana bir şey demez. Git yap ne yapıyorsan burada insanları birbirine düşürmeye çalışman çok çocuksu

bugracisem

Baltacı
çok yardımcı olursun kesin. ceset tarafında oyun başnda 90 saatlere mis atmıştım sizin klandan eleman köyü almıştı rezli olduğunu göre göre. üstüne senle konuşmamı söyledi. sana yazdım cevap ile yazmadın. aynen çok uğraşmışsın şimdi de yardımcı olursun. bu tip olayları da not ettir onları da görelim.

Bana gelen her mesaja cevap yazarım,ancak 4 aydır oyunda değilim,ancak whatsapp grubunda olanları takip edebiliyorum,ben olsaydım iyi yada kötü bir cevap verirdim mutlaka.Öyle bir durum var ise kusura bakma.

Ceset tarafında ve pars tarafında benim yaptığım nezaketi Vedata sormanı rica ediyorum.Belirttiğim bölgeden 2000 den fazla köyü alma imkanı vardı klanın ama klanım şahittir sizin almanız için her türlü kolaylığı sağladım,o dönem Ceset ve Pars oyuncularından gelen bakıcılık , köyümüzü siz alın ,hesap şifresini verelim gibi mesaj ve telefonları nasıl red ettiğimi klanım ve Vedat biliyor.

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Tamam kardeşim anladık ya senin 3 milyon tane illegal iş yapma kapasiten var her istediğini yapabilirsin ve kimse sana bir şey demez. Git yap ne yapıyorsan burada insanları birbirine düşürmeye çalışman çok çocuksu

aferin he anladın sonunda :D

neden böyle bi çabam olsun ki? insanlar bana oyundan mesaj atıp ne kadar boş olduğunuzdan, size cevap bile vermemem gerektiğinden bahsederken hem de :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.