48 SAAT KURALI

• Konuyu başlatan DeletedUser61667
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Yakup abi pek buraya yazıp muhabbete girmek istemedim çok eskiden gelen dostluğa binaen.

Burakkaan hesabı olayı gayet açık savaş kararı alınır alınmaz Dendikten sonra hesap hücuma geçti yani savaştan en az 15 gün önce geçti..

Ayın 15 inden önce gelen başka kaç kami var abi emin ol vedat abi gerekli kişiye kızdı kaç kere her yere yazdı uyardı su gün su saat dedi ama ayıp yanı çıkıp savaştan önce şu kamiyi attınız bizde şimdi adam köy kaybediyor gidip dejavudan destek alırız mantıklı bir sebep gibi gelmiyor daha farklı bir açıklama beklerdim..

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Puhahahaha resmen komedi.
1.O yapılana vedat abi bizzat kızdı zaten çok saçma bir olaydı şahit oldum ve onun lafını bol bol yedi o arkadaş.
2.Klandan oyuncu ayartılma yok burakaan benim ekibimden arkadaşım ve gerçekten de hesap el değiştirdi şu an hesabın kimde olduğunu sorsan herkes söyler ve neden hücumda olduğunu anlarsın :)
Son olarak da bu zamana kadar burakaandan rahatsız değildin de şimdi TSK'nın köyleri toplanmaya başlayınca mı rahatsız oldun dejavuya geçiriyorsun :)
Geceden beri uyumuyorum ama bu lafların çok güldürdü beni neşem yerime geldi açıldım sayende.
Bu kadar saçma bahanelere sığınma cidden ya

burakaanı ı direk klandan ihraç ettim ? rahatsızlık ? benim klanımda başka klanın oyuncusu olamaz zaten...vedata 100 kez sordum sizin oyuncunuz ise al diye...ama her seferinde değil dedi...
hesapta sözde eski sahibi hiç girmiyormu yani ? hucuma geçtikten sonra ondanmı eyübe yakup abi çok kızdı bana açıklama yapmama bile izin vermedi abi deyip durdu...1 2 hafta boyunca...

ayrıca tsk dan bahsediyorsunuz ?
neden günün savunmacında patladığınızdan bahsetmiyorsun ?
yok tsk elden gidiyormuşta bilmem neymişte...

boş verin oyununuza bakın geçen sizden bir oyuncunun dediği gibi g.t korkusu yapmayın...

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Pofff yaşına bak seviyeye bak muazzam bir ters orantı var

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Ben de bi cin oyuncusuyum ama arada dejavuya geçeyim bu saatten sonra, sonuçta yönetimin haberi yok :d benim bireysel yaptigim bir şey olacak ve gerçekten yönetim bana çok kızıyor :)

Ki-ok korkudan nickini veremeyen bir arkadaş için fazla açık sözlüsün, sana attığım mesaja cevap versen keske önce :)

Güzel forum oluyor ama hücumdaki arkadaşlar bi tek kendilerini zeki sandıkları icin böyle hamlelerde baya tepki gösteriyorlar sanırım :) Simdi dışarıdan bir göz olarak; saldırılar 15 inde başlayacağına rağmen öncesinde saldırı atan arkadaşa kızıldı, dusman klan oyuncusunu ayartmaya çalışan arkadasa kızıldı, abeddon da tsk ya kızar konu çözülür ne dersiniz :D

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Yakup abi pek buraya yazıp muhabbete girmek istemedim çok eskiden gelen dostluğa binaen.

Burakkaan hesabı olayı gayet açık savaş kararı alınır alınmaz Dendikten sonra hesap hücuma geçti yani savaştan en az 15 gün önce geçti..

Ayın 15 inden önce gelen başka kaç kami var abi emin ol vedat abi gerekli kişiye kızdı kaç kere her yere yazdı uyardı su gün su saat dedi ama ayıp yanı çıkıp savaştan önce şu kamiyi attınız bizde şimdi adam köy kaybediyor gidip dejavudan destek alırız mantıklı bir sebep gibi gelmiyor daha farklı bir açıklama beklerdim..

abim yukardada yazdım burakaan ı bana vedat söylediği gibi 24 saat içinde o adamı hucum klanına al yoksa direk vurmaya başlıcam dedim...oyuncuyada yazdım vedalaşcaksan vedalaş sabah 6 da uyandığımda seni klanda görmek istemiyorum dedim...o olayda kızdığım konu vedat ile o adamı cin klanına aldığımda ettiğimiz tartışma...sonra hucum oyuncusu olduğunu öğrendiğimde vedata tekrar tekrar sordum ve her seferinde bizim oyuncumuz değil yakup dedi...taki savaş kararı alınınca hucum oyuncusu oldu cine geçirmek çok mantıklıydı ozaman dejavunun dalmasını engellemiş oldu tam dejavu sınırındaki oyuncuya...kızdığım konu bu cin klanını 1 oyuncu için kullandı...

sonra abim 14 ünde bak 17 tane saldırı geliyor dedik...cevap fake onlar oldu...buraya raporu koydum 1 tane hucum oyuncu gidip 1 kelime etmedi ?
baktımki hucum klanından 1 oyuncunun yaptığını normal karşılıyorlar...dedim ozaman hiç sıkıntı yok...benmi sözümü tutmak için uğraşıcam...

birde abim furkanın olayıda var adama köyleri vermesini söyledim normalde verilmesi hiç konuşulmamıştı savaş kararı alınırken sadece kraldragonun köyü istenmişti...sonradan birden çıktı köyler tamam dedim ben konuşurum verir işlerim yoğun sen yazarsın konuşursun bizim bölgede köylerle o köyleri takas edersiniz dedim tamam dedi...
sonra mesajlara bakıyorum emri vaki bir konuşma saat 13 gibi akşam 6da da köye kamileri sallattırıyor bunu yapan kim hucum klan lideri...benden rica ediliyor oyuncuma emir veriliyor...

ya abim zaten o klanın hucumla alakası 2 3 oyuncu ile kalmış...
baksana klana barzo oyuncusu her taraf...
ilk hatayı yapan oyuncuda temürmeliğin kendi ekibinden adam...

ondan hiç olayları uzatmaya gerek yok...

dentist35

Acemi
Dostum hesap silerim sorun yok , zaten uzmanlık sınavı var bırakmaya bahane arıyorum :)
Keşke içimizden biri beni vursada hesap silsem

Emin ol bu kadar dansözlük yapmam
Hayatı oyun ve köy olan asosyallerden değilim senin gibi
Reel hayattaki yapamadığın eziklikleri oyuna yansıtma yok şu kadar para ayırdık pre çekcez falan diyorsunuz boş boş
Vakti olana kocaelinde kahve söylerim
Herkese iyi oyunlar

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Dostum hesap silerim sorun yok , zaten uzmanlık sınavı var bırakmaya bahane arıyorum :)
Keşke içimizden biri beni vursada hesap silsem

Emin ol bu kadar dansözlük yapmam
Hayatı oyun ve köy olan asosyallerden değilim senin gibi
Reel hayattaki yapamadığın eziklikleri oyuna yansıtma yok şu kadar para ayırdık pre çekcez falan diyorsunuz boş boş
Vakti olana kocaelinde kahve söylerim
Herkese iyi oyunlar

Krallll, beni taniyorsun baya hee fenasin :D reel hayatta eziklik yapamiyorum evet benim kisiligime ters,

sen her saat yeni bir eziklik yasiyorsun galiba artık normal geliyordur sana :D

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Burakaan hesabı cin vs hücum savaşı meydana çıkana kadar hücum oyuncusu değildi zaten sen bunu anlamıyorsun sevgili abeddon. Vedat abi hücum oyuncusu olduğunu bilse gelip sana hesap mı sorar bu adamı neden klanına aldın diye. O hesabın sahibinin kişisel hayatında geçici sıkıntıları olması üzerine ve bizimde oyunu bırakmayı düşünmemiz üzere dejavu savaşından sıyırmak adına soyutlamıştık öyle ya da böyle kullanmayacaktık ama aniden hücum vs cin savaşı ortaya çıkınca yine bizzat ben hesabı bu tarafa çektirttim ve sahibi de değişti istediğin kişiye sorabilirsin. Vedat abinin de seninle birlikte haberi oldu yani boşuna laf yapıyorsun onca yıllık dostuna

dentist35

Acemi
Adam kendi kendini yıkıyor
Valla biz birşey yapmıyoruz :( İllede gidicem diyor

Eklentiler

• D0664625-B8CE-45A8-8BC7-4C47C2681708.png
    D0664625-B8CE-45A8-8BC7-4C47C2681708.png
    42,4 KB · Görüntüleme: 40
  • 46851CCD-E60D-470D-86CF-D6D05E511CF7.png
    46851CCD-E60D-470D-86CF-D6D05E511CF7.png
    42,4 KB · Görüntüleme: 39
  • 6B5A1ED9-9421-47DF-97B9-2BF879CF3DA1.png
    6B5A1ED9-9421-47DF-97B9-2BF879CF3DA1.png
    54,8 KB · Görüntüleme: 41

DeletedUser63514

Ziyaretçi
gelin bursaya ben hepinize kahve yaparım sıkıntı yok...

birde dansözde yok...

bak diğer başlık altında ne yazmışım...

ne ziyareti apo :)
1 tanesi kami çıksın yeter...

herşey çok net ve açık değilmiydi...
kızarak çözülcek bir sorun değildi yani....

dediğim gibi uzatmayın oyununuza bakın...

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Burakaan hesabı cin vs hücum savaşı meydana çıkana kadar hücum oyuncusu değildi zaten sen bunu anlamıyorsun sevgili abeddon. Vedat abi hücum oyuncusu olduğunu bilse gelip sana hesap mı sorar bu adamı neden klanına aldın diye. O hesabın sahibinin kişisel hayatında geçici sıkıntıları olması üzerine ve bizimde oyunu bırakmayı düşünmemiz üzere dejavu savaşından sıyırmak adına soyutlamıştık öyle ya da böyle kullanmayacaktık ama aniden hücum vs cin savaşı ortaya çıkınca yine bizzat ben hesabı bu tarafa çektirttim ve sahibi de değişti istediğin kişiye sorabilirsin. Vedat abinin de seninle birlikte haberi oldu yani boşuna laf yapıyorsun onca yıllık dostuna

ben yanar dönerim diyorsun yani :)
ozaman senin olduğun klana karşı yanar döner olmakta hiç bir sıkıntı yok...
sonuç olarak klanın seni sahiplenmiş demi :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Arkadaş bu kadar kötü haldeyse kahvelandden pay alayım bu dişçiye :D

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Yaşını bilmiyorum ama tahminen benim abimden de büyük yaştasın fakat ne söylenirse söylensin sen zerre bir şey algılayacak kapasiteye sahip değilsin. Bak sana yemin ederim üzülerek söylüyorum bunu. Çünkü ben sana güzel yaklaşmaya çalışıyorum fakat sen hala her kelamında bana laf sokma peşindesin. Lakin gelip bana desen ki sen bana numaranı ver konuşalım diye veyahut oyundan mesaj atsan ben seninle uzun uzun konuşurdum. Ben bu oyunu takmıyorum hiç mühim değil istersen dejavuyu da savaşa sok banane en fazla siler giderim ama sen bu kadar yıllık dostlarında bir tane dünya kapatmak için bu derece ters düşüyorsun ben buna üzülüyorum. Bu iki taraflı bir şey yani illaki sıkıntılar olacaktı oturup konuşmak varken herkes anlaşma dışı bir hamle yaparsa çocuk parkına döner burası sizin de kimsenin gözünde itibarınız kalmaz. Ben sizi düşünüyorum yoksa benlik hiçbir şey yok dünyaya hiçbirinizin ekibinde başlamamış biriyim ben :)

dentist35

Acemi
Kocaelinin en büyük 3 kliniğinden biri benim , sırf eski klansavaslari.netten kalma alışkanlık öyle girip takılıyorum çokta bırakmak istedim bıraktırmadılar falan . Nikki six ejderin barbarını aldı yanımdan 35 dk mis mesafesi ayın 14 ü alır almaz saniyesinde gördüm , Vedat abiyi aradım konusalım dedi tabi konusurken oraya def gitti . Sonrasınfa aksam dedim ne oldu geceyi beklicez dedi , şimdi kime tek fake atmışım ben kendi adıma soruyorum

Burda yemin ederimki oyuncu dosyamı açıp bakıp Tsk ya zamanında yapılan anlaşmadan dolayı sağ çizgi sol çizgi muhabbetinden kaç tane köyü boş verdim zkü67 ye aynı şekilde ve köyler barbardı çakışma falanda değil 10 k lık köy aldım , vedat abiyle tsk konustuk biz alıcaz dedi okey köy boş mis atın gerekirse mis desteği yaparım dedim . Çıkıp kendiside söylesin oyuncusu değişmediyse ..

Bu zamana kadar her zaman eski w lerin hatrına Cine saygı duydum ama şu son olayda yanlış yapıyorsunuz ..

Herkese iyi savaşlar son mesaj
İsteyen oyundan mesaj atar yer adres sorar gelir misafir ederim

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Beyler siz görmüyormusunuz 10 gündür bize suçlama yapıp hep bildiğinizi yapan siz bilmem destek aldı dediniz bakıcılık atalım yoksa hesap silin diyen biz yemeyen siz daha neyin kafası o kadarsa salak değiliz o zaman kurallara uyulmayacak niye kural koyuyorsunuz 1 oldu 2 oldu 3 oldu 4 oldu izin versek 5-6-7-8-9-10 olucak kusura bakmayın hep bi salak yapma biz salak değiliz kusura bakma zorunuza mı gitti biz ne yaptık diyeceğinize kızdık diyorsunuz acıbiber de sürdünüz mü :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.