PARANORMAL & Sky + Tunga

• Konuyu başlatan DeletedUser67275
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Şimdide savaşıyorsun işte ? Neden sow yapıyorsun vs diyorsun burası rapor paylaşma yeri ilk raporu attım patlama raporunu o kadar kesim yaptık 2 kamiyle mi bunu düşünen oyunu bilmiyordur ? 7 8 rapor atsam burası ne olur kuyruk gibi uzar neyse onu da geçtim düşmanız işte hodr-i meydan :)

sen o raporları kuyruk diye uzamasın diye buraya koymamazlık yapmadın.Sen yapılan patlamayı cümle alem görmesin zaten klanın içindeki oyuncular(aksini söylesende) ya ne gereği vardı durumlarında iken.. Ve hiçbir oyuncu bu kadar acemice bir köye oyunun başında dalmazken daldınız diye buraya koymaya utandın.Bak ben senin söyleyemediğini söylüyorum alınamaca gücenmece yok haa...

Tıpkı bizim attıgımız kaminin kesim raporunu koyup altından sarayın duman oldugunu kesmen gibi..

Kardeşim seni ben çok iyi anlıyorum...İnan bana..

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Napıcaz düşmanım biz saldırmayalım sen bize mi saldır diyeceğiz dostum biz düşmanız müttefik değil ? ortada yapılan bir yanlışımız yok diplomatınızla konuştuk anlaşamadım savaşa karar verdik savaş açtık bunda anormal olan şey ne ?

burdaki saldırıyorsunuzdan kastım lafla saldırmak anlamında idi. Oyundaki saldırılarla alakası yok.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Ha bide bak demeyim diyorum ama çıldırtıyorsun adamı onca klanından üyeler saldırdı yahu sen klan başkanı degil misin? Senin orduların nerdeydi senin dostların saldırırken ?

DeletedUser67492

Ziyaretçi
selama karşılık selam benden..keşke bahsettıgın oyuncu kendı selam verse..kedi gibi bunun selamı ver şunun selamı ver demesen ..benım kordınatım köyum bellı selam veren gelır ..dıkkat etsın ben selam çakmayayım

Kızma be arkadaşım kötü bişey ollamadı selam söyledi:)) kordinatlar illa ziyaret edilir bi misafir oluruz merak etme. Ama saygısız bişey demedim dememde ben burda bütün ordumu sana atarım savaşırım ama dısardada çay ısmarlar sohpetimi ederim oyun oynadığımın farkındayım bozmadan bozulmadan tartışıyoruz işte;)

DeletedUser67493

Ziyaretçi
Olabilir. Arkadasimiz bazi seerikesmis olabilir. Rotus yapmis olabilir. Buraya Paporlari koyup egosunu tatmin etmis olabilir.
Ama sizde bana soylermisiniz lutfen..
Bu oyun zaten egoyu tatmin etme oyunu degil mi? O yada bu sekilde?
Hic kizmaniza yada gucenmenize gereksinim verecek bi durum yok

DeletedUser67495

Ziyaretçi
hakarete karşı olduğunu söyleyip tüm klan oyuncularımıza hakaret etmenizi kabul etmiyorum , biz klan olarak aşşalık bir davranış içinde olmadık sadece bölgemizde preyle oynayan ve bizim oyuncularımıza saldıran bir düşman vardı bizde doğal olarak ona tepki gösterdik ve saldırdık sizden ricam kişisel konuşmalarınızı genellememenizdir

iyi oyunlar iyi akşamlar

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Zayıf birisin. 1 kami attık ardına ben 1 hafif fake attım saçma sapan yazılarla klan kuruyorsun.Zannediyorsunki ben kami çıktım.O kadar mı acemiyim? Ama sen acemisin.Zayıfsın.Kurdugun o klandan da anlıyorum bunu bnm profilimdeki yazıdan gocunup buraya yazmandada anlıyorum.ve çok kolay emin ol manipüle olursun. Ve sana bir şey sorayım klanlar tarihinde çok geriye gitmeden(ok geriyi bilmiyorum çünkü) şöyle son 5-6 senede kaç tane klan kurucusu senin şu yaptıgın hareketleri yaptıda w kapattılar söylermisin bana?

DeletedUser1080

Ziyaretçi
Napıcaz düşmanım biz saldırmayalım sen bize mi saldır diyeceğiz dostum biz düşmanız müttefik değil ? ortada yapılan bir yanlışımız yok diplomatınızla konuştuk anlaşamadım savaşa karar verdik savaş açtık bunda anormal olan şey ne ?
saldıracaksın tabıkı..savaş olmadan oyun zevkı olmaz..

DeletedUser1080

Ziyaretçi
Zayıf birisin. 1 kami attık ardına ben 1 hafif fake attım saçma sapan yazılarla klan kuruyorsun.Zannediyorsunki ben kami çıktım.O kadar mı acemiyim? Ama sen acemisin.Zayıfsın.Kurdugun o klandan da anlıyorum bunu bnm profilimdeki yazıdan gocunup buraya yazmandada anlıyorum.ve çok kolay emin ol manipüle olursun. Ve sana bir şey sorayım klanlar tarihinde çok geriye gitmeden(ok geriyi bilmiyorum çünkü) şöyle son 5-6 senede kaç tane klan kurucusu senin şu yaptıgın hareketleri yaptıda w kapattılar söylermisin bana?
cevap sıfırdır...ama öğrenecek abısı :)

DeletedUser67482

Ziyaretçi
Bende kim hayranım beni takip ediyor diyordum :D Senin arkandan o kamiyi kestim sen w9 daki dostunun nereye saldırdığını bilmiyorsun nasıl yöneticisin sen ? yoksa o raporu da burada mı gördün ? Hem bu seni hiç ilgilendirmez kardeş... İster onu yazarım ister onu yazarım + bir durum daha var tabi ki ilk ben olurum ne olacak veya olamam bunlar şans işleri sabır işleri bu seni hiç ilgilendirmez. Parazit yapma hadi çöplüğüne dön..

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Yine oyunda lionheart82 adlı oyuncu konusunda seni uyarmak için mesaj attım.Daha bismillah ben seni tanımıyorum sen beni tanımıyorsun,yazdığın cevap neydi öyle? Ne bu kin bu hırs? valla gerisini tahmin ettiğimden yazdığın cevabı okumadan sildim.birdaha yolladın onuda sildim. Ha sana yaklaşımım gibi yaklaşssaydın lionheart82 ın sizin yaptığınız optan bize
hakarete karşı olduğunu söyleyip tüm klan oyuncularımıza hakaret etmenizi kabul etmiyorum , biz klan olarak aşşalık bir davranış içinde olmadık sadece bölgemizde preyle oynayan ve bizim oyuncularımıza saldıran bir düşman vardı bizde doğal olarak ona tepki gösterdik ve saldırdık sizden ricam kişisel konuşmalarınızı genellememenizdir

iyi oyunlar iyi akşamlar

hayır ben öyle bir şey demedim.Bana göre öyledir ama bu oyunda bunlar normaldir dolayısıyla bunlar söylenemez dedim.Fakat siz bunu bile bile sırf kendiniziyüceltme ve bir oyuncuyu kışkırtmak için ''sığındı'' kelimesini özellikle kullanıyorsunuz.Bunlarada gerek yok.demek isteğim özünde bu.

DeletedUser67482

Ziyaretçi
Sığınmacı kişi ben sığınmacıyım diyecek hali yok siz haklısınız rahat bırakırsanız diziye devam edicem hadi hayırlı geceler :)

DeletedUser1080

Ziyaretçi
bısey demıyecem..saygı ve sevgi cercevesınde ıyı savaşlar EBEDIYEN