SOA

• Konuyu başlatan DeletedUser67274
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Agagagagagagag abi şu oyunu sırf berkani izlemek için oynayabilirim bchchfncnc

DeletedUser67000

Ziyaretçi
tüm galaxy gelmişiz soa başlığında buluşuoz olaya bak:DD:D: yokmu başka galaxyili:D

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Geçen televizyonda bu savaş nasıl biter diye sordular anlattım pro klanı dinleyinnn

-Şimdi pro klanı bu aşamada napabilir? Dünyada bi yangın var. Bu yangın güzellikle sönecek bi yangın değil. Nop yangını. Buna kamiyle müdahale edeceksin. Napıcan? Ben olsam naparım açıklayım

2000 kami şakkadanak atarım. Şaşırır millet. Niye atıyor nasıl atıyor. Hani kamisi azdı falan derler. Demek ki kamileri varmış dicekler.

+Düşer mi Nop o zaman

-Mutlaka düşecektir. Ama herkes dicek ki biraz yavaş düşecekler, pronun pili bitecek diye beklicekler. Arkadan 2000 kami daha atarim : 4000. Yetmedi, bi 2000 daha atarım,biter

DeletedUser67384

Ziyaretçi
Geçen televizyonda bu savaş nasıl biter diye sordular anlattım pro klanı dinleyinnn

-Şimdi pro klanı bu aşamada napabilir? Dünyada bi yangın var. Bu yangın güzellikle sönecek bi yangın değil. Nop yangını. Buna kamiyle müdahale edeceksin. Napıcan? Ben olsam naparım açıklayım

2000 kami şakkadanak atarım. Şaşırır millet. Niye atıyor nasıl atıyor. Hani kamisi azdı falan derler. Demek ki kamileri varmış dicekler.

+Düşer mi Nop o zaman

-Mutlaka düşecektir. Ama herkes dicek ki biraz yavaş düşecekler, pronun pili bitecek diye beklicekler. Arkadan 2000 kami daha atarim : 4000. Yetmedi, bi 2000 daha atarım,biter

I love it :d

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Kanka kedi camdan atladı bi gece ara atarken diğer günde uyanamadım kızın yanına gidemedim diye diğer gün gönlünü almak lazımdı :D

Hepinizin bi bahanesi var bende söz verdim tutmamak ayıp olur diye uykusuz kalıyorum ayıp ayıp :D