Sinerji , Respawn vs Nop

DeletedUser59311

Ziyaretçi
sen usta oyuncu olduğun için 100 saatten mis atıp alırsın kesin
ben beni ilgilendirmeyen işlere karışmam :)
Ben koy alırım 100 saaten demedim alakaya nane :)chatle gelsin mevzuyu genclik:)
Rockyy çok izliyorsun rambo fazla belli etme ;)
O iş senide ilgilendirir aynı klana mensupsun ve yöneticisin sen rahat ol küçük görmüyoruz kimseyi bi kişinin hatasını herkese bağlamıyoruz ama kullandığınız ifadeler sonucu sana da geldi:)

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Ben koy alırım 100 saaten demedim alakaya nane :)chatle gelsin mevzuyu genclik:)
Rockyy çok izliyorsun rambo fazla belli etme ;)
O iş senide ilgilendirir aynı klana mensupsun ve yöneticisin sen rahat ol küçük görmüyoruz kimseyi bi kişinin hatasını herkese bağlamıyoruz ama kullandığınız ifadeler sonucu sana da geldi:)

haha

**nOrm**

Mızrakçı
Sakin olun.

Savaşın güzelliğini çirkin laflarla örtmeyin. Karşılıklı saygıyı kaybetmeden efendice oynunuza bakın.

Yasin çocuklarla muhattab olma kardeşim, seviyeni düşürme lütfen.

Biz forumdan uzak duran bir klanız, kokmuş ağızlar ile laf atmayı bırakın arkadaşlarım. Size bizden bir saygısızlık oldu mu bi çirkin laf söyledik mi , hayır. Diğer klanlar ile ne yaparsanız yapın ama Nop klanı ile ilgili ithamlarda bulunmayın. Varsa bi sıkıntı oyundan yazın çözelim burada olmaz bu işler.

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Sakin olun.

Savaşın güzelliğini çirkin laflarla örtmeyin. Karşılıklı saygıyı kaybetmeden efendice oynunuza bakın.

Yasin çocuklarla muhattab olma kardeşim, seviyeni düşürme lütfen.

Biz forumdan uzak duran bir klanız, kokmuş ağızlar ile laf atmayı bırakın arkadaşlarım. Size bizden bir saygısızlık oldu mu bi çirkin laf söyledik mi , hayır. Diğer klanlar ile ne yaparsanız yapın ama Nop klanı ile ilgili ithamlarda bulunmayın. Varsa bi sıkıntı oyundan yazın çözelim burada olmaz bu işler.

Kardeşim cnm bnm bn seviyemi düşürmem bi oyun için bilirsin rapor atttim fazllaaa şeyyy yaptılar yinede saygıyi bozmadım neyse sende şu köylerini ver artık bana sıkıldım ha:)

M.ali gel ciğer ısrarlıyım sana köylerine karşılık;)
Bebekim

**nOrm**

Mızrakçı
Forumu şöyle bi okuyum dedim de yani rezillilk ya.

Bizim çocukları tebrik ederim kimse kale alıpda cevap vermemiş birçok konuda .

Bu serverda savaşırız bir sonraki serverda beraber oynarız, hırslarınızın kurbanı olmayın arkadaşlarım. Seviyeli bir savaş oluyor , daha evvel böyle çekişmeli bir server çok uzun zamandır yoktu. Bunun tadını çıkaralım.