PHFS -

• Konuyu başlatan DeletedUser60371
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66678

Ziyaretçi
En azından beyninizi daha güzel bi şekilde kullanabilirsiniz böyle spastik spastik yorumlar yapmazsınız :) Umarım almıştır bi yerleriniz :)

peki sen neden beynini güzel şeyler için değil de spastik yorumlar yaptığını düşündüğün bir kişi için kullanıyorsun :)

DeletedUser66678

Ziyaretçi
Çünkü şu sözüne kadar birazda olsa aklı yerinde oldugunu düşündüm sonra bunu görünce yine haksız çıktıgımı anladım

gördüğüm bir durumun etik olmadığını belirttiğim için sırf tanıdığı kişiyi savunmak için hakaret eden insanlara laf sokmamın ne gibi bir sakıncası olacakmış onu merak ettiğim için sordum, ne kötülük gördün o yazımda? başlığı açan arkadaş gibi hakarete varan bi üslupla yapmadım bu eleştiriyi de.

angry zeynep

Mızrakçı
gördüğüm bir durumun etik olmadığını belirttiğim için sırf tanıdığı kişiyi savunmak için hakaret eden insanlara laf sokmamın ne gibi bir sakıncası olacakmış onu merak ettiğim için sordum, ne kötülük gördün o yazımda? başlığı açan arkadaş gibi hakarete varan bi üslupla yapmadım bu eleştiriyi de.

Bence siz yazılanı okumadan rastgele cevap veriyorsunuz yanıtlıyorsunuz ama yani boşuna :D

Demişimki şu sözüne kadar birazda olsa aklını kullanabildigini düşündüm ama sonra saçma sapan bişey yazınca beni yanılttınız daha fazla cevap vermiycem yoruldum Allahım İnşallah anlar...

DeletedUser66678

Ziyaretçi
bu başlıktaki insanların tripleri de beni bitiriyor. kendi anlamıyor yazdığımı sonra beni anlamıyorsun triplerine giriyor.

saçma sapan dediğin şeyin saçmalığını bi açıklasaydın keşke demişim ben de. uzun cümle kullanınca beyinler yanıyor galiba. ben bi eleştiri yazmışım sadece "etik değil" demişim, üstüne hakaretler gelmiş. bunlara laf sokmam kadar doğal birşey var mı? bi dahakine istersen cümleyi ögelerine ayırarak yazarım.

DeletedUser31365

Ziyaretçi
Ne sacmaliktir bu niye bukadar uzamis ortada bir yanlis varsa bu hic bir zaman tek tarafli olmaz kimsede forumda ben sunu yaptim bunu yaptim bukadar arkanizdan is cevirdimde demez herkes kendince hakli o yuzden birbirinizi kirmayin baska world ayni klanda olursunuz konusurken utanirsiniz

Luciferr

Baltacı
çok saçma yerlere gitmişsin, benim söylediklerimi bu yazdıklarınla nasıl bağdaştırdın anlamadım. direk oyun üzerinden verelim o zaman örneği, dibindeki klan arkadaşın, on olup olmadınığını da görebilen biri, sen tatlı tatlı uyurken klandan çıkıp senin köylerini alsın. sonra da kendini senin klanının düşman klanına destekletsin. "bu yaptığım benim toplumumda gayet etik." dediğinde, cevap vermeden uslu uslu yeniden başla mı yapacaksın?

Biliyor musun, bu verdiğin örneği yapmışlardı ahahahahaha @***DAYI*** bunun cevabını sen ver. Bana hak düşmez

aliklo

Mızrakçı
Arkadaşlar Oyunda Kaybettiğiniz Sürece Forumda Kazanamazsınız:)Karşılıklı Yapılan Yanlışlar Sonucu Oyun Bu Noktaya Gelmiş,Phfs ye Yakışıcak Olan Herşeye Rağmen Tebrik Edip Tartışmaya Girmemek

DeletedUser65896

Ziyaretçi
foruma yazanların %80 cümlesine yorum yapmamak için kendımı zor tuttum yada foruma girmemek için kendımı zor tuttum ile başlıyor :) neden?

Aha master of çöp gelmiş yüreğin yetiyosa bana mis çık hadi nerdesin :p:D Neyse konuya gelelim SOA klanlarını ve kendi klanlarımı tebrik ediyorum. Bizimle oynayan herkesten oyun başı böyle bi diplomasi için özür diliyorum fazla iyi niyetli yaklaşıyorum sanırım ama bu sondu hepinizin canı cehenneme dostum :p:D Şaka bi yana Isyan klanları benim olduğum hiç bi klanla diploması yapamaz artık SASta oyuncularını takip etmeyi öğrenmeli SOAnın oyun başından beri duruşu belliydi en azından. Haklı bi galibiyet aldılar oyun başı böyle bi haritadan presiz çıkmak imkansıza yakındı bizimle olan herkese teşekkürler iki tarafın da eline sağlık

rascal125

Kılıç Ustası
@HEAD.HUNTER bizim klanda yetkin diye biri var mıydı la onu arıyor arkadaş galiba.. söyle yazsın şu arkadaşa kıpır kıpır çocuk bak :D
hani yani diğer türlü muhteşem axe-son hunter a böyle soru sorulabilir mi değip şaşırırdım :eek: