PHFS -

• Konuyu başlatan DeletedUser60371
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Bu arada yapılan terbiyesizlikler için devam edeceğiz bırakan bir kısım olmasına rağmen,ne demek istediğimi öğrenmek istiyorsanız bakabileceğiniz bir kaç kişi var mesela

panşehir
HEXAMİLİON (direk bizden çıkıp isyandan destek aldı arkadaş çeşitli laf salatalarıyla, kendisi de soa oyuncusu forum isminden tanırsınız herhalde köy isimlerine baktığınız zaman gerçi öyle olup olmamasının bir önemi yok da )
SeNTiNuS

bu şahsiyetler sas tan çıkıp wom a geçti tesadüf o ki soa nın op yaptığı sabah oldu bu olaylar :) hakaret ederdim ama değmez biz arkadaşlarımızda silinsek bile 20*25 kişi olarak tekrar devam edeceğiz meydanı kimseye bırakmak yok hee belki gücümüz yetmez yine ama yapılan ihanetler de böylece kalmayacak er ya da geç gün gelir devran döner o yüzden sonuna kadar devam :)

yalnız ilk saldırıyı siz attınız o zamana kadar da benden tek bir fake bile almadınız :) köye savunma çekmesem muhtemel tüm köylerimi de çakallık yapıp toplamış olacaktınız. (bkz: yok bakıcılık at, yok komut aç, yok köyünün resmini ss al at)

Deleted User - 222510

Ziyaretçi
Bir oyun yüzünden biribirinizi kirmayin düsmeyin gencler
Tebrik edin ve basarilar dileyin, kapatin

Iki klana da oynadiklari ve daha da oynayacaklari dünyalarda basarilar :)

MTK 136

Mızrakçı
çok saçma yerlere gitmişsin, benim söylediklerimi bu yazdıklarınla nasıl bağdaştırdın anlamadım. direk oyun üzerinden verelim o zaman örneği, dibindeki klan arkadaşın, on olup olmadınığını da görebilen biri, sen tatlı tatlı uyurken klandan çıkıp senin köylerini alsın. sonra da kendini senin klanının düşman klanına destekletsin. "bu yaptığım benim toplumumda gayet etik." dediğinde, cevap vermeden uslu uslu yeniden başla mı yapacaksın?
Ben senin ne demek istediğini anladım sanırın ama gözden kaçırdıgın bir durum var ilk saldırıyı phfs atmış casustur fake dir.Yapılan şeyin adı da MİSilleme olur.Klanlar forumunda çok güzel felsefi savaş dönmüş ilginç gerçekten toplum gelişiyor :D

DeletedUser62556

Ziyaretçi
foruma yazanların %80 cümlesine yorum yapmamak için kendımı zor tuttum yada foruma girmemek için kendımı zor tuttum ile başlıyor :) neden?

DeletedUser51852

Ziyaretçi
Konuları allandırıp budaklandırmaya gerek yok dostlar, sonuçta ortada bir zafer var ve kazanıldı. Çokta şey etmemek lazım. Kazanan tarafı kutlayalım, kaybeden tarafı da başarısından dolayı tebrik edelim. Eskiye dayalı dostluklarda var klanlar arasında kırmasın iki tarafta birbirini. :) Tebrikler..

DeletedUser66678

Ziyaretçi
Ben senin ne demek istediğini anladım sanırın ama gözden kaçırdıgın bir durum var ilk saldırıyı phfs atmış casustur fake dir.Yapılan şeyin adı da MİSilleme olur.Klanlar forumunda çok güzel felsefi savaş dönmüş ilginç gerçekten toplum gelişiyor :D

hocam şimdi şöyle bir durum var, senin yanında klanından biri var ve çıkıyor. eğer muhabbetin yoksa casuslarsın, neden çünkü artık o adam tehlikedir senin için. bu gayet doğal bi durum.

eğer phfs sas ile görüşüp bu arkadaşları klandan attırsa ve klandan atılır atılmaz bütün köyleri mislese, ben burada phfs klanını yaptıklarından dolayı eleştirecektim. burada kendilerine yapılan bir haksızlığa kızıp, aniden klandan çıkıp saldırma yok. baya bi süre bu duruma hazırlanılmış ve gece klandan çıkıp köyler patır patır düşürülmüş.

zaten savunma puanları ortada. karşı bi saldırı bile almamışlar belli ki. sas soa ile savaşırken, müttefik klan içinde rahat rahat köy toplayıp, ordu ve mis biriktirdikten sonra bunu o içinde geliştiğin klana kullanmak "benim toplumumda etik değil". buradaki herkes bunu normal görüyorsa o zaman C3'teki(yanlış hatırlamıyorsam) ANTİ klanının çok hakkı yenmiş ne diyim.

Panşehir

Çaylak
Şiiiii phfs topluluğu sizi ciddiye alıp yorum yapayım mı?. Yapmam aslında ama yukarıda dostlarımızın verdiği destekten dolayı teşekkür etmek için geldim yoksa sizi hala ciddiye almıyorum.

Buraya sas klanının arkasından iş çevirdiğiniz yazışmaları yazsam, klandan çıkıp sastan köy alıp klana tekrar giren üyenizi yazsam. Bizzat benim getirdiğim kişiyi sas klanında iken mislediğinizi yazsam haklı biz oluruz ama ne gerek var bunları yazmaya haklı taraf olmak istemiyorum çünkü böyle ajitasyon yapıp duyarlılık kasma çabalarınızı uzaktan izlemek hoşuma gidiyor.

Ayrıca hala phfs klanından oyuncunuz klandan çıkıp sas klanından köy misliyor şuan. Köyü aldıktan sonra da klana tekrar girecek. Ama bu önemli değil. Çünkü boz sozo orkodon vordok.

Bir de gecenin 5 inde klan değiştirmişim istatistikler o yöndeymiş:

Haz 25 18:39 Panşehir, ..KRoNoS.. tarafından davet edildi.

Haz 25 18:40 Panşehir klana katıldı.

Neyse phfs topluluğu yeterince ünlü oldunuz sayemizde hadi yine iyisiniz bayağı kişi sizi dikkate almış. Yeniden başlayıp bizim için köy büyütecek olmanız da gerçekten takdir edilesi birşey. Teşekkürler :)

Bi de şu yukarıdaki kostok nikli kişi sen ne diyon ya kfkfk

MTK 136

Mızrakçı
hocam şimdi şöyle bir durum var, senin yanında klanından biri var ve çıkıyor. eğer muhabbetin yoksa casuslarsın, neden çünkü artık o adam tehlikedir senin için. bu gayet doğal bi durum.

eğer phfs sas ile görüşüp bu arkadaşları klandan attırsa ve klandan atılır atılmaz bütün köyleri mislese, ben burada phfs klanını yaptıklarından dolayı eleştirecektim. burada kendilerine yapılan bir haksızlığa kızıp, aniden klandan çıkıp saldırma yok. baya bi süre bu duruma hazırlanılmış ve gece klandan çıkıp köyler patır patır düşürülmüş.

zaten savunma puanları ortada. karşı bi saldırı bile almamışlar belli ki. sas soa ile savaşırken, müttefik klan içinde rahat rahat köy toplayıp, ordu ve mis biriktirdikten sonra bunu o içinde geliştiğin klana kullanmak "benim toplumumda etik değil". buradaki herkes bunu normal görüyorsa o zaman C3'teki(yanlış hatırlamıyorsam) ANTİ klanının çok hakkı yenmiş ne diyim.
Şimdi 1.durum klandan çıkmış bir kişi klanlar arasında değişiklik yapıyor olabilir müt klanlara geçicek olabilir en kötü mesaj atar sorarsın ihraç mı edildi durumu nedir ne değildir atış serbest mi hemen saldırı çıkmak mantıklı değildir.
2.durum ise baya bi süre hazırlanılmış demişsin bunun bir strateji oyunu oldugunu unuttun sanırım saldırmak istediğin birine kendinin en güçlü düşmanın en zayıf anında saldırmak en mantıklı olandır en kesin galibiyet sonucunu verir
mesela soa phfs ye öyle aralıksız 2-3op yaptıki nefes bile aldırmadılar te nopdan destek geldi şimdi soa nın yaptıgı etik değilmi düşmanın sav askerini basmasını mı beklesin op yapmak için?

Benim anladıgım içeriğini bilmem ama olay hakedene hakettiğini vermekten ibaret.

DeletedUser66678

Ziyaretçi
Şimdi 1.durum klandan çıkmış bir kişi klanlar arasında değişiklik yapıyor olabilir müt klanlara geçicek olabilir en kötü mesaj atar sorarsın ihraç mı edildi durumu nedir ne değildir atış serbest mi hemen saldırı çıkmak mantıklı değildir.
2.durum ise baya bi süre hazırlanılmış demişsin bunun bir strateji oyunu oldugunu unuttun sanırım saldırmak istediğin birine kendinin en güçlü düşmanın en zayıf anında saldırmak en mantıklı olandır en kesin galibiyet sonucunu verir
mesela soa phfs ye öyle aralıksız 2-3op yaptıki nefes bile aldırmadılar te nopdan destek geldi şimdi soa nın yaptıgı etik değilmi düşmanın sav askerini basmasını mı beklesin op yapmak için?

Benim anladıgım içeriğini bilmem ama olay hakedene hakettiğini vermekten ibaret.

kardeşim anlatamıyorum galiba, bi yanlışlık olduysa niye bu klanlar bu kadar süre bir birinde müt ekli kaldı? karşı taraf bir 'döneklik' bir 'hainlik' yaptı diyelim, "al sana süre, şu gün şu saat sizle diplomasimiz biter" de. karşı taraf oyuncu değil üç beş ergen ya hani, köy toplayanlar da oyunun en iyi oyuncuları ya hani. bu varsayımlar üzerinden böyle bir olaya ihtiyaç duyulmasını anlayamadım ben. siz diyorsunuz ki phfs yönetimi şöyle böyle, o klanda bu olaylardan habersiz, kendi oyununu oynayan adam hiç mi yok?

@Panşehir kafanı yorma bu yazılanlara köy topla sen.

rascal125

Kılıç Ustası
bensadeceyorumlarıokumayageldim.jpeg
en iyisini sen yapıyorsun. çok komikler eğlendiriyorlar.. hele şey tipler var kraldan çok kralcı olanlar, onları bende gülerek takip ediyorum :D
he bir de tecrübeden falan bahsedenler var onları da takip et kaçırma stratosfere ulaştılar öyle böyle değil.. ben şahsen tecrübesiz bir oyuncu olarak o seviyeye ulaşamayacağımı düşünüyorum :D

DiOny SoS

Mızrakçı
Beyler kendinizi boşuna yırtıyosunuz. Kabadayının bi sahnesinde ki gibi "etik bitmiştir." bu oyunda etik kavramlarını bildiklerini sananlar aslında bilmeyecak kadar yeni olanlar. Çokça karşılaştık bununla etik savunup etik dışı hareket edip konuşan insanlar vs. Umarım ilerleyen zamanlarda bilen kişiler gelirde tekrardan öğretirler biz öğreticek seviyeye gelemedik o seviyedeki kişilerde artık oyunda yok onun için her hafta biri çıkıp daha etiğin kelime anlamını bilmeden burada yorum yapmasın lütfen :)

Şimdi bir trol gelir etiğin kelime anlamına bakıp tamamını okumadan buraya yapıştırır kendinizi boşuna kandırmayın boşuna da yormayın.

Panşehir

Çaylak
Sen hangi taraftasın aslanım ona göre hareket edelim. Ayrıca size dünyayı 2030 a kadar kapattırmam. Hadi bakalım!!!!!!!

DeletedUser66678

Ziyaretçi
:):) zamanında anti klanına yüklenen arkadaşlar aydınlanma yaşamış galiba bu oyunda etik yok diyebiliyorlar. ben de arada düşünürüm bu insanlar neden kendilerine bir yanlış yapıldığında ortalığı ayağa kaldırır da, bu yanlışı yapan kendi arkadaşıysa savunmak için kendini paralar. bana dokunmayan yılan bin yaşasın derler ya o hesap galiba.

o "etik savunup etik dışı işler yapan insanlar" kalıbına koymaya çalıştığın insan, bir klana yanlış yapmamak adına reelden tanıdığı arkadaşını karşısına almışlığı vardır kim bilir.

DiOny SoS

Mızrakçı
Bak şimdi güzel dostum,

Zamanında antiden büyük kazık yedik senin suanda etik değerleri savunduğun gibi o zaman savunmaya çalıştık kalkıp kimse dur yahu bu adamlar etik adamlar haklılar demedi.

Zaman geçti (zan altında bırakmamak için dünya ve klan ismi söylemiyorum takip edenler bilirler.) bir dünyaya girdik tek kıtaya karşı 3 kıta birleşip arkanızda ki 10-15 kişilik klanları bile örgütledi savaş zevkliydi ama reel hayatımız yoğundu hesap sildik kimse kalkıp tüm dünya 1 klana savaş açar mı bu etik mi ? Demedi.

Biraz daha zaman geçti 10 kişilik klanların ve süreli olan bir dünyaya girdik aynı ekibin bölünmüş kişileri bu dünyaya farklı bölgelerden tepki çekmemek adına ekibi bölgelere bölerek girdiler 10 kişilik kemik orada tanışıp kaynaştığımız kadroyla tek opda yılmadıgımız klan kalmadı en sonunda sizin yanınızdayız şuna savaş acıcaz diyenler çıkıp bizi vurdu ve dünyayı kapattı millet bizim etiğin peşine düşücegine adamları tebrik etti hala etik diyen bi arkadaş yoktu.

Dah daha zaman geçti bi dünyaya daha girdik yayımıza organize edilmiş 5 klan yay attı merkezimize davetle 5 den fazla ayrı ekip sokuldu karşı rakip düşman klanın multi klanıyla bile diplomasi yapıp bizim içimizden adam çekmek için methiyeler düzdü hala daha umutluyduk ama forumda kimse etik demedi.

En son 42 ye girdik baktık yine tüm dünya birleşti ilk durumda %30 a 70 di fakat yine içimizden adam çekmek için tek tek tüm klana mesaj çekiliyordu yinede etiklik değerlerini gittigi yere kadar savunup yeri gelip rakibin yaptığı hamlelere karşı ders vermek niteliğinde bizde tepki verdik bu kavramdan uzaklaşıp

Yani lafın kısası biz oyun etiğine emin ol ki senden daha fazla değer verip insanlara öğretemesekte göstermeye çalıştık fakat insanlar işine gelmediği için anlamadı. Senin dediğin tarihlerin üzerinden geçenlerin bir kısmı bunlar umarım şimdi anlamışsındır neden etik bitmiştir dediğimi. Arkadaşımı savunmak için mi yoksa tecrübe ettiğimiz için mi sende çok hevesli olma denedik olmadı maalesef.

DeletedUser66678

Ziyaretçi
@fener deep freeze var galiba beyinlerde :) ben soa, phfs, wom'u falanı filanı yeni görüyorum. 15-20 worlddür normal worlde girmemişim. geçen de respawn başlığında böyle bi olay vardı orada tuttum kendimi burada tutamadım olay bu. saçma sapan bir icraat yapmışsınız bi de üstüne güzellemeler üzerine güzellemeler. genel forum değil mi burası, fikirlerimi yazıyorum o kadar.

@ultra "Yani lafın kısası biz oyun etiğine emin ol ki senden daha fazla değer verip insanlara öğretemesekte göstermeye çalıştık"

ne güzel değil mi karşındakinin kim olduğunu veya ne yaptığını bilmeden üzerine yorumda bulunmak :) çok merak ediyorsan c3'de bir klanda oynamayı bırak yanından bile geçmedim., ama yaptıklarından dolayı ANTİ klanına tepki göstermiştim yine burda yaptığım gibi. karşındakini sürekli varsayımlar üzerinden yargılama. ben burada 3-4 sayfa yazı yazılmış onlar üzerinden yorumlar yaptım ama sen gelip benim hakkımda, yazdıklarım dışında şeyler söylüyorsun. asıl nickimi de açıklamak istemiyorum bu kadar basit.