DİRİLİŞ VS DEHŞET

• Konuyu başlatan DeletedUser58006
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser66241

Ziyaretçi
dehşet klanlarını rakip olarak görmüyoruz, ileriki zamanlar da paşa ile güzel savaslar verecegız umarım

Rakip olarak görmedikleri dehşet klanlarına neden daha bir şey yapamadılar diye sormak istiyorum da bahane çok klavye karşına geçip yazmak kolay icraat 0 duman bitti şimdi sıra dumandan seken diriliş ve yağmacı dirilişe geldi. Ama lütfen acele etmeyin sıranızı bekleyin. Herkese sıra gelecek. 5 Ekim ihanet ve ansızın giriş. Şimdi rüzgar sizin için tersine dönmüştür ve dönmeye devam edecek sadece izleyin yükselişimizi bu arada sizlere bir de teşekkür borcumuz var paşa dehşet dostluğunu sadece bu dünyada da değil gelecekte de sağladığınız için teşekkür ederiz.

Despi*

Mızrakçı
Akriloth a laf etmiş yazık meczup heralde
Dirilişin toplamından daha iyi oyuncu dicem ama eksik kalcak
Şöyle söyleyeyim haşim abi 40 köyü savunurken sen full destekli olan köyleri savunamadın :d

DeletedUser66219

Ziyaretçi
Akriloth a laf etmiş yazık meczup heralde
Dirilişin toplamından daha iyi oyuncu dicem ama eksik kalcak
Şöyle söyleyeyim haşim abi 40 köyü savunurken sen full destekli olan köyleri savunamadın :d
akrilothun ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu bende gördüm 9 saldırısı geliyor 7 si aynı köyden olduğu için hesap sile almaya karar verdim diriliş ekibi hesap silmiştir

DeletedUser66219

Ziyaretçi
daha konuştuğun kişileirn hangi hesapta olduğunu bilmiyorsun :d
umrumda değil canım kaç arkadaş kaç hesabı kaç kişiye devrediyosunuz kaç kişi dönüyosunuz umrumda değil çünki :) yozgatlı tayfa geldi ama başka dünyadan onları biliyorum

DeletedUser66219

Ziyaretçi
biraz yetmedi çünkü çöp kadro malum asngkasbgkjasnkmasçlgka

DeletedUser58006

Ziyaretçi
Ya bırakan ekipin çevresinden köy topladınız oyuncu mu oldunuz yada oyundan o tarafta soğuyan adamlara çöktünüz kendinizi bir şey mi zanettiniz :D Daha 56 ve çevresinde bulunan Duman ve Diriliş ayakta iken oyuncuları göz önüne getirin bu diriliş oyuncularından kaç köy aldınız da ötüyorsunuz burada?

Dehşet ekibine sadece şunu sölüyorum siz oyunculukları görmeden hangi akla hizmet yok şu ondan daha iyi yok bu klana bedel gibi kelamlarda bulunuyorsunuz :D anlamış değilim ben çoğunuzda oyunculuk göremiyorum DEHŞET olarak durmadan bunu dile getiriyormuyum önce bir kendinize bakın sonra konuşun.

Muhtemelen her gün forumda entry girilmişmi dur bir yorum da ben atayim şuna cevap atayim gibi bir zihniyetiniz var gidin kız arkadaşınıza yazın eşinize yazın dostlarınıza yazın özellikle TESPİHE sölüyorum entry mi kasıyorsun forumda anlamış değiliz

DeletedUser66219

Ziyaretçi
buğra bey zaten tespih sirküler falan çekmeye başlamıştır gelin beyler forumda kalabalık olunca güçlüyüz diye bunlarda ondan damlıyo asjgkagsgakç

Despi*

Mızrakçı
Aksine siz yazmadan önce foruma artık yazmamalarını söyledim sıkıldım sizden
İyi forumlar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.