Yazık kimin evladıysa...

• Konuyu başlatan DeletedUser60632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64688

Ziyaretçi
siz sakın rahatta dinlemeyin karşımda hazır ol da duracaksınız daima ..

REYİZZZZZZZZZZZZZZZ yeni hesapla geldiysen yanına gelelim de pre kasalım biraz daha.Zalım pre pasıyon oyuna bi 3k daha kasarız heralde bu hesapta silinene kadar :)

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Dejavuda çok sağlam oyuncular var, oyuna bakarlarsa şizo bir iki oyuncu fazlasının avantajını kullanır başlarda ancak uzun sürede baş edemezler. (Dejavunun oyuna baktığını düşünürsek) aksi halde her şey olası. Başarılar

DeletedUser63321

Ziyaretçi
Midirini sürekli ağzına olmasan yapamazsın değilmi :)

Neyse sende kendini böylentatmin ediyorsun demek ok problem Yok:)

şimdi burada böyle bi furya var, belirli bi kesim var aralarında bi diyalog falan geçmiş belli ki birbirlerine latife yapıyorlar arada doğal olarak, bu arkadaş da onlara dahil olmaya çalışıyor anladığım kadarıyla. onunki eğreti geliyor gibi biraz ama o farkında değil sanırım takılma sen de boşver:)

DeletedUser63321

Ziyaretçi
hücum--10
dejavu--9.9
cin--7.5
ceset--7
şizofren--4

al sana gözümdeki 10 üzerinden puanlarını vereyim klanların:D ilk ikisi zaten klanlar.org un aktif en iyi 2 klanı olabilir şu anda hatta

DeletedUser60632

Ziyaretçi
hücum--10
dejavu--9.9
cin--7.5
ceset--7
şizofren--4

al sana gözümdeki 10 üzerinden puanlarını vereyim klanların:D ilk ikisi zaten klanlar.org un aktif en iyi 2 klanı olabilir şu anda hatta
bi gün klanın hepsi uyuyakalacak diye çok korkuyorum :D :D

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Neden dejavudan çok cin seviniyor anlamış değilim :D Hucum-ceset-sab-alarm savaşta ama birbirlerine böyle terbiyesizlikler yok.Aksine özgür abi ziyaret etmek isterse cesetten davet atarım.Elbette her klanda 1-2 dengesiz çıkar konuşur da burdakiler bazı klanlarda yönetici. kurucu :) İlerleyen dönemde işleri düşerse mesaj atacaklar bide.Trajikomik.
Mesela sen ben knk.
köyünü ben alcam başkasına virmem. )

Brskr-RTV

Mızrakçı
Neden dejavudan çok cin seviniyor anlamış değilim :D Hucum-ceset-sab-alarm savaşta ama birbirlerine böyle terbiyesizlikler yok.Aksine özgür abi ziyaret etmek isterse cesetten davet atarım.Elbette her klanda 1-2 dengesiz çıkar konuşur da burdakiler bazı klanlarda yönetici. kurucu :) İlerleyen dönemde işleri düşerse mesaj atacaklar bide.Trajikomik.
sevinmek değil bu dalga geçmek malum sizo ile 31 den bir mazimiz var korkarak kaçtıkları :D eğleniyoruz sadece birde forumda artist artist yazıyolar ya üff tadından yenmiyo :D

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Dün Wp grupların da kiss kiss gulen herkesin planı ters tepmis şimdi ise ağlamalarini görüyoruz .

Dejavu alır , dejavu bir sebepten ötürü yenilir ise cin vura vura alır .

Herkese başarılar :)

biliyoruz o konuşmaları: ) dua etsinler world yavaş kendal. 3-5 klanda ben sokucam savaşada adamların gelişimi durur diye sokmuyorum zamanı gelince direk topuk yapacak alayı bunuda ss alın demişti dersiniz: )

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Oyunu bilende konuşuyor bilmeyende :( Aileymiş falan voldemorta bak sen