Xiahou vs Soa +Şaman+Poa+Boa+Noa+00A+7oa

• Konuyu başlatan DeletedUser65843
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65799

Ziyaretçi
Tek başına klan demişssin de benimm gördüğüm sırf sana 30 ciftliğe yakın def gitti o destekler cekilse napcaksın merak ediyorum.

O destekleri geri gönder mis aralarıyla kilitlerle köyleri tut eyvallah dicem de köyleri doldurtup tek başına klan demen de komik oluyor.

Bir köy verdin diye durmadan başlık acmana gerek yok gören de gerçekten bir vs 6-7 klan atıosun sanacak multi toplamaya preyle hesap kasmaya benzemez.

DeletedUser65178

Ziyaretçi
Konu başlığını veya mesajın tamamını büyük harflerle yazmak yasaktır. Büyük harflerle yazı yazmak; bağırmak anlamına gelmektedir. Tamamı ya da büyük bir bölümü büyük harfle yazılmış olan mesajlar yöneticiler tarafından silinir, bu tür mesaj yazan kullanıcılara uyarı verilir, bu durumun devamı halinde forumdan uzaklaştırılabilir.

Bu Başlığın Bu Kural Çerçevesinde silinmesi gerek miyor mu?Safderun

Kuralların hepsini uygulamaya kalkarsam burda kimse kalmaz :)

Adam soksikert diye nickle buraya geliyor sen hala yok ben banlarım siz anca kendi adamlarınızı pohpohlarsınız
Birde böyle tipler var, fikir sahibi olmadan zikir sahibi olan. He öyle he.

Soksikert macarca da bol şans anlamında kullanılan bir kelimedir :) Rivayetlere göre kelimenin kökü Attila ya kadar dayanır :) BOLŞANS

Haklı, o amaçla kullanmıyor bile olsa maalesef böyle bir kelime mevcut

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konu başlığını veya mesajın tamamını büyük harflerle yazmak yasaktır. Büyük harflerle yazı yazmak; bağırmak anlamına gelmektedir. Tamamı ya da büyük bir bölümü büyük harfle yazılmış olan mesajlar yöneticiler tarafından silinir, bu tür mesaj yazan kullanıcılara uyarı verilir, bu durumun devamı halinde forumdan uzaklaştırılabilir.

Bu Başlığın Bu Kural Çerçevesinde silinmesi gerek miyor mu?Safderun
Bilgilendirme için teşekkür ederim .Konu başlığı kurallara göre düzenlenmiştir.Neden kaldırmadınız sorusunu sormadan ben cevaplamak istiyorum . :) Konu içeriği büyük yazılsaydı konuyu kaldırmak zorunda kalacaktım . Sadece başlık olduğu için düzenlenme işlemi yaptım.

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Bilgilendirme için teşekkür ederim .Konu başlığı kurallara göre düzenlenmiştir.Neden kaldırmadınız sorusunu sormadan ben cevaplama istiyorum . :) Konu içeriği büyük yazılsaydı konuyu kaldırmak zorunda kalacaktım . Sadece başlık olduğu için düzenlenme işlemi yaptım.
Yargı dağıt reis arkandayız

Birde bana 1 günlük ban atsan sipariş ile olmuyor dedin dünden bu yana konu dışı post kasıyorum hala ban atmadın

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Yargı dağıt reis arkandayız

Birde bana 1 günlük ban atsan sipariş ile olmuyor dedin dünden bu yana konu dışı post kasıyorum hala ban atmadın
Ban atarız neden banladın,atmayız neden banlamadın daha neler görücem burada acaba :p

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Ban atarız neden banladın,atmayız neden banlamadın daha neler görücem burada acaba :p
Diğer hesapta her hafta 1 ban yedim heralde yani banın varlığı yakıyor yokluğu da yok ediyor ban istemiyorum ama bansız da kalamıyorum sayın modum

DeletedUser66067

Ziyaretçi
Attığım mesajı rahat bırakır mısın ne hakaret var ne bir şey modumuzun bize kullandığı dille konuşuyorum

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Attığım mesajı rahat bırakır mısın ne hakaret var ne bir şey modumuzun bize kullandığı dille konuşuyorum
Konunun yeri burası değil şikayetiniz varsa bildirim yapın ,destek sistemine yazın.

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Haklı, o amaçla kullanmıyor bile olsa maalesef böyle bir kelime mevcut
Böyle bir mantıkla mı adamı banlamıyorsun burası macar serveri forumumu ? Bende pezevenk diye yazıyım ismime ozaman sonuçta azerice küfür değil yada ingilizce küfür yazayım nicke türkçe küfür değil?Bu lafım da nicki savunanlara Ailenizin yanında söyleyemeyeceğiniz kelimeleri burda gelip şu dilde şöyle anlamda diye tatava yapmayın.

DeletedUser65178

Ziyaretçi
Algılamada sıkıntılı olan bir arkadaşı gönderdik başka varmı?
Kendi nicki olması farklı başkasına yazması farklı.
Başka algılama sıkıntısı olan varmı?

DeletedUser65178

Ziyaretçi
Böyle bir mantıkla mı adamı banlamıyorsun burası macar serveri forumumu ? Bende pezevenk diye yazıyım ismime ozaman sonuçta azerice küfür değil yada ingilizce küfür yazayım nicke türkçe küfür değil?Bu lafım da nicki savunanlara Ailenizin yanında söyleyemeyeceğiniz kelimeleri burda gelip şu dilde şöyle anlamda diye tatava yapmayın.

Pezevenk nickini kendinize yakıştırabiliyorsanız neden olmasın :)

DeletedUser65040

Ziyaretçi
deligöz ban mı yedi ?? ne güzel saldırıyordu başlıkta, ondan yazmıyorsa sinirlendim modum :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.