Xiahou vs Soa +Şaman+Poa+Boa+Noa+00A+7oa

• Konuyu başlatan DeletedUser65843
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65843

Ziyaretçi
xiahou tek başına klan!!!! evet tek tek gelmeyin .....

soa şaman penguen bey klanı narcos of arnarji o of onarji yedi of anarji falan katın gelin yetmezzzzzzzzzz

icimdeki casusun desteklerimi cektigimi bildigi icin büyük ihtimal o köyü düşürdünüz....bakalım yeni operasyon avucunuzu yalayıp paket olup gönderdigimde ne yapacaksınız???? ama buraya gelip aglamayın

1 köy aldınız 35 kami pert.... diger köyleri alacagınıza inanıyor musunuz??????????

aliklo

Okçu
Ne Değişti????

DİKKATİMİ CEKİYOR...savaş başlıkları kirlilikleri ve savaş acan klanlar arasında saygı ve nefret söylemleri bu günlerde çogaldı ...iki tarafta haksız ..iki tarafta kendince haklı .. ama savaş başlıklarında artık sohbet etmeyelim ..istatistik ve güncel sınır carpışmalarını yer verelim ....raporlar yer verelim .. umuttur aynı dünyanın oyuncularıyız ..okurken üzülüyorum iki tarafta tanıdık sevilen insanlar var ..
her klan savaştıgı klan icin başlık acarsa form savaş ilanları ile dolu olurdu ama sırf tartışma olacak diye hakaret kadar gidecek diye bir çok klan genel forumdan uzak duruyor ....

Burda iş yöneticilerimize modlara ve saygı koruyacak olan büyüklerimize düşüyor .. konu açmakta nedenim belki düzelir insan :) hata ve eksik görünce yazmadan duramıyorum ....SİZLERİ düzelmeye davet ediyorum ...güzel raporlar görmek güzel istatistik görmek w43 de ki tüm oyuncuların hakkı .tartışma sacma sapan atışmaları başka başlıklarda yapabilir ve aynı tozda kavganızı yapabilirsiniz...

Erhan 7OA sana gelmedi ama yakında gelecek o zaman tek başına klan değil nimet bile olmadığını anlayacaksın

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Benim anladığım soa yöneticileri kendi aralarında ufak bir op yapmış ne boa poa 7oa falan bir köye 100 kami mi girmiş yeni haberimiz oldu

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Peşin peşin uyarayimda, sonra yok efendim ben niye ban aldim, yok efendim ben ne dedimki, yok efendim ama o da dei dinlemem :rolleyes:

Sıkıntı yok 20 dk sonra ben yerim banı zaten gerisi yırtar :D geçen ticket atayım dedim az daha beni banlıyorlardı :D :D

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Peşin peşin uyarayimda, sonra yok efendim ben niye ban aldim, yok efendim ben ne dedimki, yok efendim ama o da dei dinlemem :rolleyes:
Hesabımdan tut önce beni forumda sürükle ban at boşver bu benim için bir zevk ihlal dünyam rengarenk bu daha hiçbir şey korkma benden sal kendini @Safderun dediğim anda

Ban ban ban

aliklo

Okçu
Konu başlığını veya mesajın tamamını büyük harflerle yazmak yasaktır. Büyük harflerle yazı yazmak; bağırmak anlamına gelmektedir. Tamamı ya da büyük bir bölümü büyük harfle yazılmış olan mesajlar yöneticiler tarafından silinir, bu tür mesaj yazan kullanıcılara uyarı verilir, bu durumun devamı halinde forumdan uzaklaştırılabilir.

Bu Başlığın Bu Kural Çerçevesinde silinmesi gerek miyor mu?Safderun

DeletedUser65843

Ziyaretçi
al işte bir başlık bile actırmıyorlar ....

DeletedUser65893

Ziyaretçi
dunya savasi konusuda tamami buyuk harfle kardesim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.