DÜNYA SONU

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Arkasında şırnak silopinin en zengin aşiretinin ferdi sessizask var ona güveniyormuş

Bu biliyor :)

Vallaha atakan buradan sonra c10 da oynayacağım oradada benim olduğum ortamda anca benden habersiz oynarsın ;)

Yahu oğluum sen kimsin ben seninle oynicam zaten ahahahhsha seni oraya çağıran benim yavrucum unuttun mu ahshahsha ben seninle değil sen benimle oynarsın ancak :D

O da zor artık ortamlarımız farklı Kaancım :D

Kaza yaptım bacak gitti ama düzelecek yarın iş başı bakalım nasıl gidicez topal oldum :D:D

Geçmiş olsun yavvv dikkat et işte motorun o yanı kötü

Knk sana destek atmadı diye klandan atıp topladıklarımız var ayıpsın, selime sor sdlkvmsd @sessizask*

Kaan knk bazen atakanın instası önerilenlere denk geliyo hızlı hızlı geçiyorum silvmsdsds ama yine de ben seviyorum ya bazen gıcık etse de :D

Oğlum instagramım yok bir tane eskiden açmışım onun da şifresini bulamıyorum ahshahhs haaa fotolarla dalga geçeceksek bende senin ifşaların var kanka ahahshahs

Kaan olsa şimdiye atmıştı ama bizde olan bizde kalır alınmadığın sürece güleriz aramızda işte :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sjajdhshahsh lan bana dedi saat 3 de mis atıcan içtim kavheleri bol bol içtikden sonra tamam kanka ben uyumiyacam diyor ...

Knk çok çıkarcı bi çocuk olmaya başladı ya :D Oyun başı iyi ki defans başladı yasin oraya ordu yasin buraya ordu az önce sordum 4k blata 2k hafif 2 ordusu yatıyo köyünde :D Şuraya bakar mısın lütfen :D number one 'da :p

upload_2017-10-16_3-3-10.png

Sende cs de oyun da bir tek sessizaska mı ayıp ettin :p :p :Dfdsaf

Cs de acıma duygum yok her an çıldırabiliyorum :D Genelde onur ya yasin bi sus bi oyun oynayalım bi sakin ol ses kasamıyoruz diyor :D

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Ben Selime nasıl haklıymışsın dediysem bir gün sende gelip diyeceksin oğlum burada konuyu kapatıyorum daha da bir şey söylemiyorum :)

DeletedUser65570

Ziyaretçi
Kaan olsa şimdiye atmıştı ama bizde olan bizde kalır alınmadığın sürece güleriz aramızda işte :D
Bak şimdi ben yatıyorum Ankaraya gelince buradan yazayım sana seni mektebe götürecem ben tamam mı canım öpüyorum

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Ben Selime nasıl haklıymışsın dediysem bir gün sende gelip diyeceksin oğlum burada konuyu kapatıyorum daha da bir şey söylemiyorum :)

Oğlum ben gökhana dedim vallaha haklıymışsın dedim bundan adam olmazmış dedim. Biz kimler için tüm soa grubunu karşımıza almışız dedim ;)

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Oğlum ben gökhana dedim vallaha haklıymışsın dedim bundan adam olmazmış dedim. Biz kimler için tüm soa grubunu karşımıza almışız dedim ;)

Ona da gittim köy kasıp bıraktım senin Melly olayı ve forumda açtığı iki üç multi yüzünden bana cephe aldı hatırlatırım :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.