Klan'lar ve kıtalar

• Konuyu başlatan DeletedUser55639
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46014

Ziyaretçi
160⇄
premium.png
1
stone_18x16.png
151⇄
premium.png
1
iron_18x16.png
166⇄
premium.png
1

myw**

Okçu
42. yakından takip eden bir arkadaş varsa kıtalarda olan bitenleri bir yorumlasa neler oluyor bakalım

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Ben tek başıma 60k küsür vurmuşum galaxi 100k vurmuş, galaksinin iki klanını toplarsan anca bizim tek klan kadar vurabilmiş. Hani bakmak var görmek var dedikleri bu olsa gerek..

Şimdi hocam bi örnek vericem sana w36da faruk diye bir hesap vardı. Binlerce liralık pre basmıştı her vurduğu köyde bayrak güçlendiricisi vardı felan fisman. Hani muazzam bi pre harcamıştı, kesim yapmıştı o pre sayesinde.

Sonra ne oldu biliyor musun?

Köylerini topladık :(

DiOny SoS

Mızrakçı
Ben tek başıma 60k küsür vurmuşum galaxi 100k vurmuş, galaksinin iki klanını toplarsan anca bizim tek klan kadar vurabilmiş. Hani bakmak var görmek var dedikleri bu olsa gerek..

Daha bizimle savaşmadın öyle değil mi ? Ama niyetiniz bu yönde. Savaşırken bu yorumunu tekrar değerlendirirsin

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Daha bizimle savaşmadın öyle değil mi ? Ama niyetiniz bu yönde. Savaşırken bu yorumunu tekrar değerlendirirsin
Fedakar komutan ile savaştık o da böyle yazılar yazmayı severdi :) evet nail erda nın bulunduğu her klan potansiyel rakiptir benim için. Eriyip gitmezseniz kapışırız güzel olur

DiOny SoS

Mızrakçı
Fedakar komutan ile savaştık o da böyle yazılar yazmayı severdi :) evet nail erda nın bulunduğu her klan potansiyel rakiptir benim için. Eriyip gitmezseniz kapışırız güzel olur

Biz buradayız hiç merak etme dayanabilirsen bekle bizi :)
Nail için bir kuyruk acın varsa git kendisiyle çöz. bizim ekibimizden biri değil kendisi

DeletedUser65510

Ziyaretçi
neyse exitte sıfırlanacağının ilanını buradan vermiş olduğuna göre geriye klan kalmadı galiba :p

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Ben bilmem nail sizin klanınızdaysa sizdendir, daha bu aşamada ne bizim ne sizin uzak mesafeye kolumuz yeter, oyun ilerlesin karşılaşırız

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Ben bilmem nail sizin klanınızdaysa sizdendir, daha bu aşamada ne bizim ne sizin uzak mesafeye kolumuz yeter, oyun ilerlesin karşılaşırız

İyi o zaman beni hedef alabilirsin. Nail benim misafirim olarak geldi klana. O sorunu birlikte çözeriz ileride, köylerimi güzel kasarsan sevinirim :)

DeletedUser65510

Ziyaretçi
@DiOny SoS hasan sen böyle gereksizleri nasıl konuşturuyorsun olum ya :D ben bilmem çekiyor adam egoya bak nicki ilk defa görüyorum kafa tuttuğu adamlara bak :D kediye posta koyan fare olayına canlı örnek :D