Classic 8 i Nop Nasıl Kapatacak ?

• Konuyu başlatan DeletedUser65337
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65337

Ziyaretçi
arkadaşın çalışmaları çok ilkel kalıyor, sırıtıyor. ben bazı ekiplerin isimlerini vereyim özelden ona, bu konuda yol kateden arkadaşlarımız mevcut. Az literatür taraması yapıp haftaya yine gelsin olmaz mı:)
Ben hep burdayım sen takılma o kadar buraya sadece soru soruyorum classic kapatıldığında profilde yazmadığını bilmiyordm onu da öğrendim :)

DeletedUser63321

Ziyaretçi
o kadar da araştıramam büyük komtan:) siz ilk köylerinizi aldığınızda rasgele aklıma gelen birkaç oyuncu aratayım, onlar kaçıncı köylerini alıyormuş o ara onu görsem yeter bana:)

DeletedUser65337

Ziyaretçi
o kadar da araştıramam büyük komtan:) siz ilk köylerinizi aldığınızda rasgele aklıma gelen birkaç oyuncu aratayım, onlar kaçıncı köylerini alıyormuş o ara onu görsem yeter bana:)

O değil de neden bir soru sorduğum için bu kadar tepki gördüm anlamadım :) Neden bu kadar konuyu saptırdınız yada öyle sorayım :) İnsanı soru sorduğuna pişman ediyorsunuz valla ayıp :D Büyük komutan felan yakışmıyor iki yetişkin gibi muhabbet edelim isterdim ama seninle mümkün değil sanırım?

AvB.

Hafif Atlı
Gel bi sarılalım karşim

Hakkını helal ediyomusun gan gardaşım...

Sayın marka komutanım belki senden iyi biliyorum şahiyi belki daha önce oynadım bunlar önemli değil. Çöp ötesi çöp klan bana göre.

Anlamadığım nokta hangi kuralsızlığa karşı oynadığınız. Fazla klan olmak kurallara aykırı bir durum mu ? Neyse hadi onuda geçtim bak özellikler güzel olursa 42 ye girmeyi düşünüyoruz sizide bekleriz nasılsa girersiniz zatende ben davet edeyim yinede