Melekler C8 den gidiyor

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65077

Ziyaretçi
Bolu bjk pusuladan 4 kisi diyorsun

Golge klanindan da 3 kisi takimdaydi ondan neden bahsetmiyorsun

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Bu kavganın sonunda olay Fetö'ye atılır.

100 lira atıyorum. Arttıran var mı?

Bakın ben yorum yazınca aaa gölge ile yenildiği dünyalarla ilgili yorum yapıyor diyen olacak ve ayrıca olsyların içeriğini bilmeyen pusula oyuncuları kendi emeklerini hiçe sayıyorum diyecek diye bu konuyu açmadım çinkü boşuna yaramız deşilecek ve elimize birşey geçmeyecek boş konuşmaktan başka, ama sizde gelipte burda zamanında yaptığınız oyunlara şimdi gelipte pişkin pişkin savunmaya çalışmayın

Takımınızdaki pusula yöneticisi sayısı artınca ulan naptık biz diyip gölgeden de mehmete hafiften yetki verelim diye beni moderatör yaptığınızı aramızda geçen boş konuşmaları, aynı dünyada hem oyun oynayıp hemde sınırda savaştığı baltazar barış abimin 3. Sıradaki hesabını operatör hesabından Banlayan operatörler gördük biz

Ne saçmalıyorsun? Ciddi diyorum ne saçmalıyorsun?
Seni akıllı zannedip, beynini kullanan biri zannedip takıma tavsiye edip takıma girmene sebep olduğum için bana da yazıklar olsun.
*

Barış abi'nin neden ceza aldığını bilmiyorum. Kendisiyle uzunca konuşmuştuk o dönem. Onunla aramızda hallettik, bir alakamız olmadığını söyledik.

O dönem oyun takımındaki en yetkili kişilerden birisi Gölge klanı yöneticilerinden biriydi ve bana yüzde 100 haksız bir biçimde ceza verdi. Bak yüzde 99 demiyorum yüzde 100 diyorum. Bunları neden yazmıyorsunuz? Ondan sonra takımdaki o görevlinin takımdan neden kovulduğunu yazmıyorsun?

O dönem çoğu arkadaşınızın şifre paylaşımından ceza aldığını ve bunu forumda itiraf ettiklerini neden yazmıyorsun?

Yazamazsın çünkü bunları işine geldiği için unuttum.
*

Gölge'ye 2 dünyada bileğimizin hakkıyla gömdük geçti. Hala daha Pusula öyle böyle deme.
*

Takımda bulunduğum dönemde birine bilerek haksızlık yaptıysam, bilerek ceza verdiysem, kendime/klanıma çıkar için ceza verdiysem mübarek Ramazan günü yarını görmemi nasip etmesin. Haklıysam da bana iftira atanların bu mübarek ramazan gününde yarını görmesini nasip etmesin.
*

Takımdan yollanma sebebim de şu; Kardeşimin oyun hesabıma girdiğimi o dönem ki takım liderine söylemiştim. @Mr.Storm takıma gelince kendisine de söyledim. Daha sonra kardeşi oyun hesabına giren, operatör hesabına da girer diye düşünüp beni takımdan yolladı. Eğer bu söylediğimden yalan varsa @Mr.Storm gelsin beni yalanlasın ve forumdan süreriz beni uzaklaştırsın.

bolubjk*

Ağır Atlı
Bolu bjk pusuladan 4 kisi diyorsun

Golge klanindan da 3 kisi takimdaydi ondan neden bahsetmiyorsun

Bak abi hala boş boş konuşuyorsun
Kötü düşünmek istememe rağmen bu denli boş beleş yoruk yaptığını görünce afedersin ama her türlü karaktersizliği yapabileceğini hatta yaptığına kendi adıma emin oluyorum
Ya şu yazdığına sen emin misin de boş boş konuşuyosun?
Takımda dediğin kişi kim cezaları yediğimiz dünyanın artık size kaldığı belli olmasından sonra ağzına pay çalmak için normaş yetkisiz moderatör aldığınız beni, sadece 10 gün kurulu kalan ve daha spnradan da pusulaya geçen mayıs yağmuru sefa mı? Ki samet çok iyi bilir o sadece o dönem internet sayfasından sorumluydu panel bilmiyordu
Diyeceğin tek kişi sadece o dünyada bizle oynayan ve krndisini daha önceden tanımadığım be biz savaş verirken zaten takımdan çıkardığınız nick i aklıma gelmedi şimdi murat abiden mi bahaediyorsun?

Yani şimdi o dönem klanlar takımının ilk 3 yrtkili kişisinden 2 si siz iken diğeri de kuklanız haline getirdiiimiz venividivici onur iken ki sonradan takımdan nasıl kovulup storm un geldiğini hepimiz biliyoruz. Üstüme üstlük oynadığı dünyalarda aynı zmaanda yetkili operatör olarak bizzat gölge oyuncularını banlayan ganzilis ve ufuğun operatör olması mı daha yetkiliydi.
Bırak Allah aşkına gelip burda algı yaşöaya çalışma , sen burda bu tarz saçma sapan yorumlarla konuyu çarptırmaya çalışıyorsan eminim her haltı yemiisindir

Yıllardır ben sercan samet efe vs için bu konuları açmadım bile, ama bunları açmamann sebebi haksız olduğum değil di elime birşey geçmeyeceği içindi
O dönem bak üstte sercan yazmış ben daha klanlar dünyasında yeni aktifken o dönem gayrt iyi bi kadro ile devam ediyordum oynadığım en geceli gindüzlü dünyaydı, nisan99 yasinlerin autocad ömerlerin patbon ahmet abilerin vs hepsinin hakkını yedirdim ben 3. Hesabı banlanan barış abimi bilirim ben
Boşuna boş konuşmayın burada

DeletedUser65226

Ziyaretçi
Hepsini okuduğuma göre bayağı bir geçmişi yad edmiş ve yaraları deşip kanatmışsınız,önce bir sakin olun :)

Sonra yavaş yavaş rahatlayın ve bence bu gereksiz konuyu kapatın.

Bak abi hala boş boş konuşuyorsun
Kötü düşünmek istememe rağmen bu denli boş beleş yoruk yaptığını görünce afedersin ama her türlü karaktersizliği yapabileceğini hatta yaptığına kendi adıma emin oluyorum
Ya şu yazdığına sen emin misin de boş boş konuşuyosun?
Takımda dediğin kişi kim cezaları yediğimiz dünyanın artık size kaldığı belli olmasından sonra ağzına pay çalmak için normaş yetkisiz moderatör aldığınız beni, sadece 10 gün kurulu kalan ve daha spnradan da pusulaya geçen mayıs yağmuru sefa mı? Ki samet çok iyi bilir o sadece o dönem internet sayfasından sorumluydu panel bilmiyordu
Diyeceğin tek kişi sadece o dünyada bizle oynayan ve krndisini daha önceden tanımadığım be biz savaş verirken zaten takımdan çıkardığınız nick i aklıma gelmedi şimdi murat abiden mi bahaediyorsun?

Yani şimdi o dönem klanlar takımının ilk 3 yrtkili kişisinden 2 si siz iken diğeri de kuklanız haline getirdiiimiz venividivici onur iken ki sonradan takımdan nasıl kovulup storm un geldiğini hepimiz biliyoruz. Üstüme üstlük oynadığı dünyalarda aynı zmaanda yetkili operatör olarak bizzat gölge oyuncularını banlayan ganzilis ve ufuğun operatör olması mı daha yetkiliydi.
Bırak Allah aşkına gelip burda algı yaşöaya çalışma , sen burda bu tarz saçma sapan yorumlarla konuyu çarptırmaya çalışıyorsan eminim her haltı yemiisindir

Yıllardır ben sercan samet efe vs için bu konuları açmadım bile, ama bunları açmamann sebebi haksız olduğum değil di elime birşey geçmeyeceği içindi
O dönem bak üstte sercan yazmış ben daha klanlar dünyasında yeni aktifken o dönem gayrt iyi bi kadro ile devam ediyordum oynadığım en geceli gindüzlü dünyaydı, nisan99 yasinlerin autocad ömerlerin patbon ahmet abilerin vs hepsinin hakkını yedirdim ben 3. Hesabı banlanan barış abimi bilirim ben
Boşuna boş konuşmayın burada

Oyun nicki MuratAlanya :) , murat abi dediğin abinin nicki

UcanZi

Kılıç Ustası
Mehmet sana 2 soru soruyorum
1)Ben biliyomuydum ?
2)Pusula kollandı mı aramızdaki savaşlarda?

Üstüme üstlük oynadığı dünyalarda aynı zmaanda yetkili operatör olarak bizzat gölge oyuncularını banlayan ganzilis ve ufuğun operatör olması mı daha yetkiliydi.

Sayın @Mr.Strom ve Sayın @Mayis Yagmuru Operatör nikim Ganzilis. Lüften panelden hangi dünyalarda görevli olduğumu yazar mısın?
Daha sonra twstats'dan o dünyalarda gölge klanlarının kurulup kurulmadığına hep beraber bakalım.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.