Melekler C8 den gidiyor

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65077

Ziyaretçi
Oyun admini forum takımına yapılacak alıma mı karar veriyor? Bu da sizin ne tür işler çevirdiğinize ışık tutuyor :)

Ayrıca benim şirketle resmi bir sözleşmem yok. Ben şirket çalışanı değilim. Bilmiyorsan sor öğretelim.

Sen samete sor anlatsin sana. Tum takimi ben aldim. Oyun admini degil takim lideriydim ben.

Beleşe çalışıyorsun yani bunun hincinida misterilerden mi cikarmaya calisiyorsun.

Beni daha fazla konusturmayin burda pre satan adminlere kadar herseyi gordum ben.

okadar5

Milis
yanlış biliyorsun bi çok yağmasız oyun açıldı çeşitli ülkelerde trde ilk olabilir

UcanZi

Çaylak
@*UcanZi bey, oyun başı profilinize yazdığınız 'Beleş köylerle kurduğunuz saltanatınızı yıkmaya geldim' yazısı ve almış olduğunuz bilmem kaç beleş köyün açıklamasını nasıl yapıyorsunuz? Kişisel olarak merak ettiğimden soruyorum :)

Aldığım köyleri kopyalarmısın kaç beleş köy almışım beraber sayalım.
Gerçekten düşman bile takdir ederken bazı kişilerin yazmak için yazması çokta gerçekçi durmuyor.
Düzgün bir oyun oynayıp layıkıyla bıraktığımızı düşünüyorum. Kendi klanım olmamasına rağmen hiç bir zaman aman banane demeyip tüm emeğimle bir şeyler yapmaya çalıştım. Rica ediyorum pire için yorgan yakmayın. Beleş köy aldım mı aldım. Bunu ikinci defa yazıyorum bir elin parmağını geçerse şifremi vereceğim demiştim. Oyuncu dosyasına tıkladığınızda alınan köyler ortada zaten. Ekstra bir ithamda bulunmam dediğim gibi havada kalıyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu arada Pushting nedir bana bir açıklasanız :D

Aslında o pushing ingilizce anlamında itme olarak kullanıldı burada, ilk kullanan da sevgili mayıs idi, dedi ki siz pushing yapıyosunuz :D Sonra biz de vay efendim bu puştluktur diyip puşting dedik :p

Böyle arkadaşını çağırıyosun yanına onun köyünü yağmalıyosun sürekli depo kastırıyosun 1 günde 150k ya yakın yağma yapıyosun oradan :D:D Ona itme anlamına gelen pushing demişler :D

bolubjk*

Baltacı
mehmet sende ottomane den payını aldın kanka :)
Harbi he arada benide kalayladı bende yedim fırçayı:)
Kimle oturup kalkıyorum da haberim yok benim :)

Bu bahsi geçen dönemde dönemin saygıdeğer operatörü forumda kaktus nicki ile yazan aladdin nickli abimiz büyük ihtimalle, kendisi zamanında takıma operatör moderatör forum sorumlusu vs diyerek d toplamda 5-6 tane pusula kurucusunu aldığını, aktif oyun sorumlularının bizzat pusula yönetim ekibinden isimlerini yakından bildiğiniz kişiler olduğunu söylemiyor herhalde

DeletedUser65077

Ziyaretçi
Sen şu nickini yazsana kim olduğunu bilsin herkes. Böyle laf salatası yapıyorsun da.

Sen kimsin once kendini tanit bi bakalim cevap verilecek karakterde birimisin. Ona gore cevabini alirsin.

Takimda kurallari venividivici koyardi. Atip tutmakla olmaz bu isler.

S.Chaim Al-Adnani

Atlı Okçu

Bu bahsi geçen dönemde dönemin saygıdeğer operatörü forumda kaktus nicki ile yazan aladdin nickli abimiz büyük ihtimalle, kendisi zamanında takıma operatör moderatör forum sorumlusu vs diyerek d toplamda 5-6 tane pusula kurucusunu aldığını, aktif oyun sorumlularının bizzat pusula yönetim ekibinden isimlerini yakından bildiğiniz kişiler olduğunu söylemiyor herhalde

OMG!!!!

BÜYÜK İFŞA :D

BEN BU KADAR ACIMASIZ OLMADIM :D

DeletedUser65077

Ziyaretçi

Kimmiş o 5 6 tane pusula kurucusu bi zahmet nickleri versene

Rocco Siffredi

Mızrakçı

heh işte mehmet. burada diyor ki arkadaş. sercan biliyordu yönetim kadrosunun pusula'dan oluştuğunu. lan adam bilmiyordu yeminle bilmiyordu :D forumda ve oyunda ban yedikten sonra ana bacı adminlere sövüyordu. hem de o adminlerle konuştuğu platformda :D

selami istanbul'a geldi misafirim oldu. oruçluydu iftar yaptık, yedik içtik baya muhabbet ettik. sordum dedim böyle muhabbet var kimler admin? ben bilmiyorum tanımıyorum dedi. halbuki kendisi admindi.

yani kısacası o adamların admin olduğunu pusula oyuncuları bilmiyordu.

UcanZi

Çaylak
Mayıs konu nerden nereye geldi.
Bunlardan banane? Kim op kim mod banane? Hayır mübarek gün oruç ağzımla söylüyorum ben klanımda operatör olduğunu bilmiyordum. O zamanlar msn grubunda az mı giydirdim. Madem o zamanları kayıt altında tutuyosun en iyi senin bilmen lazım bunu. Aç bak ya da kayıtlara şu forumda Samet beni kaç kere banlamış.

DeletedUser63502

Ziyaretçi
Aldığım köyleri kopyalarmısın kaç beleş köy almışım beraber sayalım.
Gerçekten düşman bile takdir ederken bazı kişilerin yazmak için yazması çokta gerçekçi durmuyor.
Düzgün bir oyun oynayıp layıkıyla bıraktığımızı düşünüyorum. Kendi klanım olmamasına rağmen hiç bir zaman aman banane demeyip tüm emeğimle bir şeyler yapmaya çalıştım. Rica ediyorum pire için yorgan yakmayın. Beleş köy aldım mı aldım. Bunu ikinci defa yazıyorum bir elin parmağını geçerse şifremi vereceğim demiştim. Oyuncu dosyasına tıkladığınızda alınan köyler ortada zaten. Ekstra bir ithamda bulunmam dediğim gibi havada kalıyor.

al ben kopyalayayım
32 köyüm var ana köyü çık
Arizona kertenkelesi 2 köyü çık
İnciya 1 köy çık
Emirhan Angels 1

bu cümle sana ait, bunlar açıkladıkların, zaten oyun başında bunları aldın senin 10 köyün vardı 2. sıradaki oyuncunun 5 :)
alem adamsın kedi, yürü burdan koparırım bıyıklarını valla

DeletedUser

Ziyaretçi

Mehmet abi yavaş ciğerini söktün adamın :D

bolubjk*

Baltacı
Bakın ben yorum yazınca aaa gölge ile yenildiği dünyalarla ilgili yorum yapıyor diyen olacak ve ayrıca olsyların içeriğini bilmeyen pusula oyuncuları kendi emeklerini hiçe sayıyorum diyecek diye bu konuyu açmadım çinkü boşuna yaramız deşilecek ve elimize birşey geçmeyecek boş konuşmaktan başka, ama sizde gelipte burda zamanında yaptığınız oyunlara şimdi gelipte pişkin pişkin savunmaya çalışmayın

Takımınızdaki pusula yöneticisi sayısı artınca ulan naptık biz diyip gölgeden de mehmete hafiften yetki verelim diye beni moderatör yaptığınızı aramızda geçen boş konuşmaları, aynı dünyada hem oyun oynayıp hemde sınırda savaştığı baltazar barış abimin 3. Sıradaki hesabını operatör hesabından Banlayan operatörler gördük biz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.