Melekler C8 den gidiyor

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
@*UcanZi bey, oyun başı profilinize yazdığınız 'Beleş köylerle kurduğunuz saltanatınızı yıkmaya geldim' yazısı ve almış olduğunuz bilmem kaç beleş köyün açıklamasını nasıl yapıyorsunuz? Kişisel olarak merak ettiğimden soruyorum :)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Forum admini samete sorarsin kim almiş anlatir sana.

Şu bahsettiğin illegal işleri bi koysana buraya senden herkezin içinde özür dileyecem. Buyur bekliyorum.

Seni birada tutan kim innogames, kime çalışıyorsunuz innogames. Storm un maaşini kim veriyor innogames. Demekki siz calisan biz müşteriyiz.
Oyun admini forum takımına yapılacak alıma mı karar veriyor? Bu da sizin ne tür işler çevirdiğinize ışık tutuyor :)

Ayrıca benim şirketle resmi bir sözleşmem yok. Ben şirket çalışanı değilim. Bilmiyorsan sor öğretelim.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Mayıs 1 ay kadar öncesinde c8 de puşting olmayacak ( yağmayı kastederek ) demişti. C8 de yağma kapalı geldi, genel merkezin c8 planlarını 1 ay önceden yaptığını sanmıyorum.

DeletedUser65077

Ziyaretçi
ahahahaha sen bizi kendin gibi vasıfsız mı sandın? :) dünya özelliklerini bizzat ben yazıyorum ve comaya onaylatıyorum.

Bana email verde sana bi cv atayim. Istersen sahibi oldugum sirketlere buyur gel misafir edeyim. Seni vasifsiz eleman olarak ise alirim belki.

DeletedUser63502

Ziyaretçi
Oy oy oy oy
Eski defterler açılmış ve hala bu konular açılmasına rağmen kendini haklı çıkarmaya çalışanları görüyorum aman Allah ım

Acaba bende olayların bizzat 1. Elden takip edeni olarak bende mi konuşsam??

Olayların olduğu dönemden sonra uzun süre ortalıkta olmayan kişilerin olayların unutulabileceğini hayal ederek yorum yazdığını göriyorum da hayret ediyorum, gerçi hakkılar şuanki oyuncu kadrosunda çok fazla o günleri belki hatırlayan olmaz diye yaygara yaparak haklılık mı çıkarmaya çalışıcaz

En başta uyarayım yıllardır sustum bu konuda, sakın ola sakın o dönem benim klanımı işin içine katmaya çalışmayın ben de konuşmaya başlarsam hiç hoş olmaz
Oyun dedik sustuk muhabbet sohbet dedik görmezden geldik sizde işin ..kunu çıkarmayın
burda şov yapma sen de, biliyorsan bir şey burda konuşacaksın bolulu, demek ki sen de bir şeylerin üstünü örtüyorsun, kendine pay alıyorsun, senin de kimlerle oturup kalktığını biliyoruz

DeletedUser65077

Ziyaretçi
Mayıs 1 ay kadar öncesinde c8 de puşting olmayacak ( yağmayı kastederek ) demişti. C8 de yağma kapalı geldi, genel merkezin c8 planlarını 1 ay önceden yaptığını sanmıyorum.

Özellikler 1 ay once gelir. Test server acilir oplar modlar test eder dunya daha sonra acilir.

S.Chaim Al-Adnani

Atlı Okçu
Bence hepiniz bir sakinleşinde bayağı azıttınız konuyu biz de biliyoruz 5-6 yıl öncesini :D

Kapitalizm ve dayatma böyle bir şey işte :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Sen anca burdaki çocuklari kandirirsin bu yazdiginla. Tracey ne derse o olur.
Tracey lead comalığı bırakalı 4 yıl oldu. Günaydın :D Biliyormuş gibi kurduğun her cümlede cahilliğini belli ediyorsun. Tekrar ediyorum, ben sizler gibi iş yaramaz değilim. Dünya özelliklerini ben yazıyorum, CoMa onaylıyor. Şirket zamanında size güvenmiyorsa bu sizin beceriksizliğinizdir.

DeletedUser63502

Ziyaretçi
Özellikler 1 ay once gelir. Test server acilir oplar modlar test eder dunya daha sonra acilir.
şirketler sahibi kaktüs efendi, burda adminken kendi arkadaşlarınla enseye şaplak keyfin yerinde kendinizin koyduğu kurallarla takılıyordunuz, şimdi ne oldu ne zoruna gitti de gelip mayısa sallıyorsun onu açıkla

DeletedUser15829

Ziyaretçi

Peki yağmasız dünya özelliğini ilk kez burada mı denediler? Çünkü - bildiğim kadarıyla - tribalwars genelinde ilk defa yağmasız bir dünya oldu. Ayrıca puşing muhabbetlerinin olduğu c7 den sonra olması tesadüf mü oldu?

JrFly

Okçu
şirketler sahibi kaktüs efendi, burda adminken kendi arkadaşlarınla enseye şaplak keyfin yerinde kendinizin koyduğu kurallarla takılıyordunuz, şimdi ne oldu ne zoruna gitti de gelip mayısa sallıyorsun onu açıkla

Sen şu nickini yazsana kim olduğunu bilsin herkes. Böyle laf salatası yapıyorsun da.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.