C8 KAZANAN NOP KLANI OLUYOR

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Stalkerda baslayip nopa geçen bir oyuncu olarak iyi kötü eğlendim ama nopun karsisinda durabilecek bir klan kalmadi bu worldde emeği geçen tüm oyuncuları tebrik ederim diğer dünyalarda başarılar

DeletedUser58526

Ziyaretçi
nop daha genel operasyon yapmadı :D

Yeğenim biz Nop Klanı olarak dünyanın ilk gününden beri savaştayız. Kıta 45 de 5 klan , kıta 55 de 2 klan bitirdik. şimdi kıtamız masmavi oldu, udw gibi oyunun ilk gününden beri barbar toplayıp gelişmedik , bugun udw ye ilk büyük opumuzu yapma hazırlıklarına başlamıştık ki Game ower olmuşsunuz. Bu arada büyüttüğünüz köyler için teşekkürler.:D:D:D

DeletedUser38381

Ziyaretçi
Yeğenim biz Nop Klanı olarak dünyanın ilk gününden beri savaştayız. Kıta 45 de 5 klan , kıta 55 de 2 klan bitirdik. şimdi kıtamız masmavi oldu, udw gibi oyunun ilk gününden beri barbar toplayıp gelişmedik , bugun udw ye ilk büyük opumuzu yapma hazırlıklarına başlamıştık ki Game ower olmuşsunuz. Bu arada büyüttüğünüz köyler için teşekkürler.:D:D:D
aynı klandayız :D:D:D:D

DeletedUser60833

Ziyaretçi
Dunyanın sonu degılkı,
Sevmıyorsan...
Kıyamet kopmazkı,
Istemıyorsan...

Zorla guzellık olmazkı,
Uzak dur, benden sevmıyorsan...
Sanmakı, herseyım sensın,
Yasayabılırımkı,
Sensızde... Ben...

UDW kapatınca biz :(

nop daha genel operasyon yapmadı :D

aynı klandayız :D:D:D:D
hahahahahaah iyi guldum :D :D :D :D :D

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Sabri sardir bi 3 lu otcuya keyfimiz duman olsun kanka

DeletedUser63321

Ziyaretçi
Bu dünyayı, geneli olarak söylemiyorum tabi ki ama udw klanının küçük bir bölümü gerçekten oyunun keyfini alarak oynadı, keyfini aldı ve gitti. Onlara hep imrenerek baktık çünkü bazı mecburiyetlerden ötürü zaten kalabalık olarak geldiğimiz dünyada istediğimiz gibi ağız tadıyla savaşamadık. Yani özellikle benim için ve yakın çevrem için katlanılması zor bir dünya oldu. Tabi bu demek değil ki udw şu an silmeyseydi şöyle olurdu böyle olurdu şeklinde soru işaretlerim var. Ben alınan zevke bakarım, ben hiç zevk almadım, yoksa zaten şu dünya düzeninin 4. gününden itibaren bu dünyayı nop+setlerin kapatacağı belli idi, başka bir düşünce fazlasıyla hayalcilik olurdu ve şurada hiçbirşey olmadan devam etsek de sonuç değişmeyecekti ama bana diyorsanız zevk aldın mı? Hiç.

Bu diyeceklerimi şurayı okuyan ya da oyun oynayan bir elin parmağını geçmeyecek insanlar anlayacaktır muhtemelen ama mustafa sana da bu dünya ders olsun. Nopta herşey güllük gülistanlık gibi duruyor ama 2 kere silme noktasına gelip döndük, çünkü böyle çin pazarı kılıklı klanları yönetmek başka bir olay ve bunu umarım sonraki dünyalarda layığıyla yerine getirirsiniz. Güzel savaştınız tebrik ederim birçoğunuzu.