Padişahımız çok yaşa

• Konuyu başlatan DeletedUser46662
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52610

Ziyaretçi
çöpü falan bilmemde şimdi birilerine bişi derken ben neyim diye düşünüceksin , ben olayın klan fln savas vs tarafında değilim kime kapatıryor ne ediyor bilmem ama bir takım insanlara alay eder gbi konusucaksan ilk önce kendin bunları yapmamıs olacaksın diye düşünüyorum

Altını çizmek isterim ki 3 savaş veren bir klan olarak 1inde şartlar eşit birinde 90 köy fark diğerinden 10 kere op yiyip 1 kere op yapmamış olmamıza rağmen 30 köy fark varken hesaplarımızı sildik.
Foruma gelip asarız keseriz sen multicisin sen botçusun sen oyuncu değilsin şöyle yeneriz böyle döveriz diyip 3 gün sonra zor duruma düştük SA yaptık demedik :D

40ta rüzgar estirirken biz burada oynamıyordu classicte oynuyordu biz sildik buranın oyuncusu oldu :D classic diyince şimdi orada sildim ben oynamıyorum diyor o yüzden fazla üstelemeyin suratına tükürseniz yarabbi şükür der

DeletedUser55049

Ziyaretçi
En başından beri favori bizdik , sadece dünyayı mı kapatıcaz yoksa silicez mi orası meçhuldu . Kimse kimseyi kandırmasın . Maybe neden birleşiyoruz bilmiyorum ama buda bence güzel bir strateji sonuc olarak yatan savunmalarımız var işe yarasınlar . Burda akıllılık eden klan Maybe . Adamlar yine savaşıcak savaştan kaçmıyorlar

Alman gemisini, Osmanli kadırgalisi olarak himayesine alan Osmanli savaşa katılır ve himayesine aldığı kadırgali ile vurmaya başlar....

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Biz kimseyi destekleyip kimseyi kimseye vurdurtmadik. Cok klan olabiliriz ama durusumuz belli. Vura vura geliyoruz. Cok sukur diplomasilerimizin arkasindayiz adam olanla herkes adam gibi diplomasi yapiyor cok sukur kimseyide arkadan vurmadik vurmayizda. İhtiyacimizda yok favori biziz en bastada bizdik . Saygilar

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Biz kimseyi destekleyip kimseyi kimseye vurdurtmadik. Cok klan olabiliriz ama durusumuz belli. Vura vura geliyoruz. Cok sukur diplomasilerimizin arkasindayiz adam olanla herkes adam gibi diplomasi yapiyor cok sukur kimseyide arkadan vurmadik vurmayizda. İhtiyacimizda yok favori biziz en bastada bizdik . Saygilar

Bu egolarınızı neyle besliyorsunuz ya büyütmek için bizimkiler çok ufak kaldı :D 12k 12k her köyüne desteklediğiniz isimlerde mevcut biz operasyona giderken hani adamı bizzat tanımasam inanıcam yazdığına :D :D

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Biriniz arkadan vurdunuz birinizde vuruldunuz ensar ve fenersavar . Baska bisey soylememe gerek yok sanirim

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Olm errordan kime destek gitmis 150 saat sizin orasi .

DeletedUser49924

Ziyaretçi
maybe vs kezzap

yazanlar soa , error , gecce , anti... konu soa nın yaptıkları yapamadıkları , error diplomasisi , maybe ve kezzap oyuncuları dışındaki adamların başarıları ve ya başarısızlıkları :) alla alla neyse arif erdemin muhteşem golünü ararken burada buldum kendimi oldu :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
maybe vs kezzap

yazanlar soa , error , gecce , anti... konu soa nın yaptıkları yapamadıkları , error diplomasisi , maybe ve kezzap oyuncuları dışındaki adamların başarıları ve ya başarısızlıkları :) alla alla neyse arif erdemin muhteşem golünü ararken burada buldum kendimi oldu :D

sen hala buralarda mısın :D

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Öncelikle ben senin oğlun falan değilim üslubuna dikkat et. Gidene gitmiştir afişe etmeye gerek yok sizin kıymetiniz yokta attığınız insanın hatrı var
Guzel kardesim inan ben samimiyetimden oyle soyledim cok ciddiye almam boyle seyleri . Yinede ozur dilerim bunun icin . Ilerde belki birliktede oynariz kalbini kirmak istemiyorum. Yonetim olarak boyle bir kararimiz olmadigini sana temin ederim . Eger bireyael destekler varsa inan haberim yok kimsenin kuyusunu kazmiyoruz

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Guzel kardesim inan ben samimiyetimden oyle soyledim cok ciddiye almam boyle seyleri . Yinede ozur dilerim bunun icin . Ilerde belki birliktede oynariz kalbini kirmak istemiyorum. Yonetim olarak boyle bir kararimiz olmadigini sana temin ederim . Eger bireyael destekler varsa inan haberim yok kimsenin kuyusunu kazmiyoruz

Bu adam kral ya Mustafa ya laf yok en adeletli oyuncu benim gözümde :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi

Bu senin bilgin dahilinde veya değil ben olanı biteni yazarım. Sen organize etmemişsin başkası etmiştir veya bir durum olmuştur işin orası beni ilgilendirmez kişiler bir klana mensupsa o klanı temsil eder. Kimler attı ne attı bilmiyorum bireysel de olabilir yönetim kararı da olabilir sen yapmasan bile bu freud yapmıştır yani :D herşeye ve herkese hakim olamayız

DeletedUser55049

Ziyaretçi
maybe vs kezzap

link atayım istiyosan hic kasmasın burası ?

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Altını çizmek isterim ki 3 savaş veren bir klan olarak 1inde şartlar eşit birinde 90 köy fark diğerinden 10 kere op yiyip 1 kere op yapmamış olmamıza rağmen 30 köy fark varken hesaplarımızı sildik.
Foruma gelip asarız keseriz sen multicisin sen botçusun sen oyuncu değilsin şöyle yeneriz böyle döveriz diyip 3 gün sonra zor duruma düştük SA yaptık demedik :D

40ta rüzgar estirirken biz burada oynamıyordu classicte oynuyordu biz sildik buranın oyuncusu oldu :D classic diyince şimdi orada sildim ben oynamıyorum diyor o yüzden fazla üstelemeyin suratına tükürseniz yarabbi şükür der

Onu sana demedi la :D