Kırılma noktası ve gelecek

• Konuyu başlatan DeletedUser43905
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Hahaha o pakt bozulursa ne gülerim ama neyse gokhanforgiven kardeşimiz benden sana son kıyak patlattıgım köyleri mislemiyorum hadi istatislik kasar sevinirsin ziyaret ettirmek için ongaya girmeye uğraşma diye yazıyorum ;)

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Feryat adamları çıldırtmışsın gelen geçen ne yazacağını bilmiyo küfür ediyo gidiyo :D
Olm feryatı niye yüceltip duruyonuz ki rm selçuğa onga selçuğa selçuk ongaya rm ye sövüyor burda okumuyonuzmu postları benmi eksik okuyom acaba :D

Nememurualkolbey?

Mızrakçı
Noolmuş burda ya herkes birbirine salliyo tam Texas :D Saman ikiye bölünmüş birbirine salliyo,ikiye bölünen samandan ikisi de feryat a zaten salliyo,feryat iki şamana da salliyo tam çekirdek colalık :D

DeletedUser64811

Ziyaretçi
Ulann word Bıze kaldıı ıyımı Sayın pts aılesının lıderı furkan kankam sunları toplayakta sonra senı vuracam canım sıkılıdı d:SADSADSDA

Bızım pakt bozulmaz merak etmeyın ama savaşcak kımse kalmınca keyfe keder savaşırız bız zaman geçsın dıye :p

Hayır bozulsada Word bıtmıs Sızı nıe bu kadar kasıyor sızz Baksanıza dağılmanıza :D O kadar boş yaptınızzz silecez edece yapacaz yıkacazz nolduu ıcınızden geçtık :p

Hatıce değil netıceye bakalım herşeye rağmen Burda ben en azından dusmanımla atıstım ..

Siz kendı kendınıze sövuyorsunuz :D Tum word nasıl bır karakter oldugunuzu gördu siz bir birinizle atısın böyle aferım sıze benı yormayın fazla ahahahah :p

slavrator

Acemi
En başından beri dik duran RM de olduğum için gurur duyuyorum öncelikle.
Sab; biz troll savaşında bile destek attık arkasındaydık sırf sis sınırlarını ilerletmesin biz troll ile işler bitince oraya yerleşelim diye amacımız vardı ---sattı
Bela; can ciğer kankaydık (sözde) troll dağılınca ordaki köyleri direk bünyelerine aldılar selçuğun yine oyununa gazına geldiler korkudan taraf değiştiler ---sattı
Troll zaten çok çizildi konuşuldu düşmanla işbirlik ---sattı
Şaman Selçuk --- korktu kaçtı üstüne onca emeklerimizi yok sayıyor veda etmiyor sen her isteğinde kami destek attık arkanı kurtardık bu zamana kadar geldiysen bizlerin katkısı var Onga nın katkısı var şimdi de yüzsüzce gelmiş rm ongaya vermeyin siz alın diyor.
Karakterden yoksun biri olduğunu gördük bu dünyada çok düşman edindin selçuk
Bu oyun da olsa insan oyunda yaptığı karekteri gerçek hayattaki karekterini yansıtır senin sözün sana hediye olsun

DeletedUser60209

Ziyaretçi
*-P A T R O N-* nickli oyuncuya saygı duyun duymuyorsanız terbiyesizlik yapmayın oyunun felsefesi yapan kişidiir.savaşta eror hata verdiren kişidiir.

DeletedUser57040

Ziyaretçi
Boş muhabetler dönüyor :) önceden aslan olanlar şimdi kuzuluk peşinde :) hadi bakalım ben izlemeye devam ediyorum :)

DeletedUser55532

Ziyaretçi
TonGacıklarda var mı bir gelişme ?

O kadar köy biraktik geride, rezleyin toplayin hepsini köy manyakları sizi. Hukuksuzluklariniza engel olup sizi bastiracak Ömer de olmadiğina göre kralsıniz artik.

Musallat ve gogo bitecek diyenlere ve bilgisi olanlara da selam olsun, iyi bitirmeler ikiyüzlü samimiyetsiz insanlar sizi... Siz kimsiniz ki gogoya laf edebileceksiniz, haşmetli gogo var karşinizda höyt. Dünyadan çekerim şamanı dediyse çeker, ortada dımdızlak kalirsiniz tongaciklar.

DeletedUser63971

Ziyaretçi
istersen iptal et hesap sili :) gerçek şaman ekbinin savaş kaliesini görürüz ?

bladedogu0

Acemi
dün gece oturdum yazılanları okudum son hesap silme olayından sonraki herkes bir taraf olarak hak verilen tarafları vardır elbette küçük hesaplar peşinden gitmek yada ahkam kesip biçmek hiç kimsenin bir yararına çıkarına bir sebep değildir herkes birbirini kırıp geçirmek dışında herşeyi yazıyor ediyor bende bilirim sen şu şekilde oynadın yok böyle yaptın bu adamları koruyamadınız onlar sizin için geceleri uyanık kalırken yattınız birçok örnek veririz ama ne gerek var herkes birbirini iyi biliyor herşey istatistik de değildir klandaşlık vardır sen bir koyarsın o senin için iki yapar herkes birbirini kahrını çekmek değildir bu olayı yapmak saygı içerisinde gerçekleşirse eğer birileri saygısızlık yapıyorsa bunun bedelini tüm klandaşlıklarından görür.Buradaki tartışmalar yersizdir eğer düşmanım saygılı bir şekilde mesaj yazarsa karşılığını alır güzel olarak yalnız bazı kişiler vardır cevap verilmeye bile hakketmiyordur boşuna diyalog içinde bulunmam...

bu savaş oyunudur 200 ordu atıp 1 köy alamazsın 10 ordu atıp 20 köy bile toplarsın herkesin becerisidir.

emin ile aynı klandayız evet herşeyi doğru yapıyor demem yüzüne soyluyorum sen op hazırlama diye patlatıyor genelde tam o becerisi yok birazda emini yani feryatı gömeyim bakın kendi klanımın başkanına laf ediyorum düşmanıma gelince laf söylemem ama gördüğüm eror ismini çok kullanan var error içindeki oyunculara dikkat edin derim feryat hesabından ibare değildir 3 klandır.

DeletedUser64811

Ziyaretçi
Aykut cok konusma :D

bızım bölgede aktıf ekıp vardı hep adamlar 7 24 oyunda :D Ayrıca ben haftada 2 opa cıkıyorum bız zaten köy almak ıcın ne zaman op yaptık hep sınırları tutmak ıcın yorduk sıze aşada yol açtık sız devam ettınız ordan :D

Ben hem kos koca klanı yönetım 8 klandan 3klana dusurdum.
hem savaştım şimdi herkes burda Hem klan yönetıp hem savaş kaç tane yönetıcı tanıyorsunuz ben her worde en ön saflarda savaştım kesım puanlarım ortada .

Burda nanköyluk etme Bız ılk 25 dekıler gıbı bos hesap toplamadık..

ilk 3 teyım su zamana kadar en fazla 20 köy almısımdır fre denn 200 köyumu şamandan aldım :D

DeletedUser43905

Ziyaretçi
8 den 3 e düşme sebebi onları atıp toplamanız olabilirmi :)

DeletedUser49941

Ziyaretçi
Aykut cok konusma :D

bızım bölgede aktıf ekıp vardı hep adamlar 7 24 oyunda :D Ayrıca ben haftada 2 opa cıkıyorum bız zaten köy almak ıcın ne zaman op yaptık hep sınırları tutmak ıcın yorduk sıze aşada yol açtık sız devam ettınız ordan :D

Ben hem kos koca klanı yönetım 8 klandan 3klana dusurdum.
hem savaştım şimdi herkes burda Hem klan yönetıp hem savaş kaç tane yönetıcı tanıyorsunuz ben her worde en ön saflarda savaştım kesım puanlarım ortada .

Burda nanköyluk etme Bız ılk 25 dekıler gıbı bos hesap toplamadık..

ilk 3 teyım su zamana kadar en fazla 20 köy almısımdır fre denn 200 köyumu şamandan aldım :D

dspglosdgksdogksdogkdspkgosdpkgosdkg hayatımda gördügüm en komik çocuksun tm deki hesapları kim topladı la oyuncu dosyanı açtırtma bana burda azcık erkek ol dürüst ol bütün köylerinin 200 tanesini kendi klanından 20 köyü şamandan aldıgını itiraf et :D klanda adam bırakmadın lan herkesi atıp topladın sonrada 8den 3 e düştü diyo düşer tabi :D:D op yedigin zamanda bütün savları kendine attırıp gökhanın smnin gerçek bozkurtun kaç köyü düştügünüde unutma kendi totonu kurtarmak için herşeyi yaptın arkadaşlarını bile sattın sonra forumda gelip milleti kandırma

DeletedUser

Ziyaretçi
Boş adamları klanımda tutmadım adamlara toplattım :)

Tm den tabı alacam hesap sıle aldılar şamana mı bırakalım köylerı gerı zekalı :D

olum kalıtelı Digor kaşarısınız varya ne bos adamsınız aq

İcratınız yok bos konusun anca kukla gıbı oynadım lan sızınle bana guvendınız şamana res cektınız siktiri cekınce size napsak dıye durdunuz :)

Sımdı napcaksınız bakalım selçuk abınız gitti kım totonuzu toplıcak :))

hele bı su toplamalar bıtsın sonra görecem sizi :)))

Konuyla alakası yok ismini gördüm de geldim, kardeşim seni bu forumda kaç kere afişe ettiler sen ölmedin mi hala mı konuşuyosun :D

DeletedUser57043

Ziyaretçi
Ne oluyo la burda çekirdeğimi aldim geldim anlatin hele :)

DeletedUser57043

Ziyaretçi
dspglosdgksdogksdogkdspkgosdpkgosdkg hayatımda gördügüm en komik çocuksun tm deki hesapları kim topladı la oyuncu dosyanı açtırtma bana burda azcık erkek ol dürüst ol bütün köylerinin 200 tanesini kendi klanından 20 köyü şamandan aldıgını itiraf et :D klanda adam bırakmadın lan herkesi atıp topladın sonrada 8den 3 e düştü diyo düşer tabi :D:D op yedigin zamanda bütün savları kendine attırıp gökhanın smnin gerçek bozkurtun kaç köyü düştügünüde unutma kendi totonu kurtarmak için herşeyi yaptın arkadaşlarını bile sattın sonra forumda gelip milleti kandırma

[Q)[/QUOTE]

Beni karistirma koy kaybettigim gun ben destek istemedim destek istesem bir kisi bile koy alamazdi. Soylualbay sahit o gece mesajlasiyorduk olan destegi bile geri gonderdim. Deli gibi kami geliyordu her koye min 15-20 tane ben klanim askerini bos yere kestirmem hepsini geri gonderdim. Alacaklari 40 koyden 20 sini alabildiler ona ragmen :)

bladedogu0

Acemi
Birileri arka tarafa dolaşmış barbar toplayıp geliştirip duruyor şamancılar da onga da benim için artık barbar toplayıcı bu saatten sonra Boş hesaplar diyenler var hiç değilse adı üstün başı boş hesaplar biz değilde size bıraksa mıydık azıcık mantık olsun bunu söylerken :))

DeletedUser57043

Ziyaretçi
Zaten bu savasin uzamasinin asil sebebi gokhanla ben vannettadan ayrildiktan sonra error klaninin bolgeye cok geç gelmesi. Eror biz cikar cikmaz savasa dahil olsaydi yukarida oyalanmasaydi arkadan gelen desteklerle kita64 u 300 spartali gibi savunamazlardi.

Samanin daha once dusmemesinin asil sebebi kita64 de savasan eski vannetta yeni saman oyunculari oldu. Onlar o kadar direnmeseydi biz kita65 in içinden geçip samani daha rahat saf disi edebilirdik. Orada kufursuz dalaveresiz uslubuyla savasan herkese kendi adima tesekkur ederim iyi oyun çıkardılar.