DEHSET vs Diğerleri

DeletedUser53342

Ziyaretçi
Dehşet ekibine başarılar dileriz. Sizinle savaş gerçekten eğlenceli. Bu tadı dünyada başka klan veremezdi bizlere :)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
oynamıyorum bu worldde ama inceden bakıyım dedim bi arkadaşın hesabına girdimde üşenmeden saydım infaz savaşındaki klanları. silinenler dahil 19 klan infaz tarafında girmiş 42 klan dehşet tarafında girmiş.

dehşet ve diğerleri diye kendinizi yüceltmeye çalışmıssınız fakat komik olmuş biraz.

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
oynamıyorum bu worldde ama inceden bakıyım dedim bi arkadaşın hesabına girdimde üşenmeden saydım infaz savaşındaki klanları. silinenler dahil 19 klan infaz tarafında girmiş 42 klan dehşet tarafında girmiş.

dehşet ve diğerleri diye kendinizi yüceltmeye çalışmıssınız fakat komik olmuş biraz.

Oynamadığın bir dünyada, anlamadığın bir başlıkta laf sokmaya çalışmışsın ya esas o komik olmuş(Sırf anla diye parantez açıyorum burada laf soktum)

Bak anlaman için bu defa parantez de açmıyorum direk söylüyorum. Başlığın bu şekilde açılması evvelden kişi bazlı açılmış başlığa göndermedir. Ayrıca sen ve senin gibi arkadaşlara bu oyunun bir ekip oyunu olduğunu sonunda öğreteceğiz biz ekip olarak. Matematik hesabını istatistik olarak yap diyeceğim de onun da fotoğrafını koyduk. Senden ricam tekrar kirlilik oluşturma lütfen ve git oynadığın dünyada komik sayı hesabı yap.

DeletedUser64385

Ziyaretçi
DEHŞET ve DİĞERLERİ :)) Dünyanın yarısını üye almışsınız, geri kalan yarısının da yarısı müttefiğiniz. geride kalan çeyrekte bulunmaktan öncelikle çok hoşnutum. malum müttefik harcamakta üzerinize yok. kuru kalabalıktan öte değilsiniz. Bu anlamsız özgüveninizede hayran kaldım. Bayragı Hakanın köyüne diktiğimde raporu paylaşıcam

DeletedUser23142

Ziyaretçi
DEHŞET ve DİĞERLERİ :)) Dünyanın yarısını üye almışsınız, geri kalan yarısının da yarısı müttefiğiniz. geride kalan çeyrekte bulunmaktan öncelikle çok hoşnutum. malum müttefik harcamakta üzerinize yok. kuru kalabalıktan öte değilsiniz. Bu anlamsız özgüveninizede hayran kaldım. Bayragı Hakanın köyüne diktiğimde raporu paylaşıcam

Sizleri hoşnut etmek bizim görevimiz kardeş zevk duyarız. Bahsetmiş olduğun o bayrağa dikkat et başka yerlere dikilmesin sonra dalgalandıkça sıkıntı yaratır sana .. :) Hadi kolay gelsin.

DeletedUser59328

Ziyaretçi
Dünyanın yarısı bizden ve müttefikmiş arkadaş sen hiç savaş puanlarına bakmıyomusun klan olarak kişi olarak bi bak ya boş konuşma yeri değil burası sende fazla boş yapma hadi hepiniz w40 a diktiğin bayrağıda sahip çık nailin dediği gibi sıkıntı olur sana :))

DeletedUser58398

Ziyaretçi
Neden herkes birine birşeyler dikmeye çalışıyor

DeletedUser63629

Ziyaretçi
Müttefik hain olunca ayak altında çiğnemek gerekiyordu ve yaptık Biz hakan adına ve DEHSET klanları adına bayrağı bir çok yere diktik siz dalgalanan DEHSET bayrağını izlemeye devam edin ;)

DeletedUser59328

Ziyaretçi
Bu form delikanlıları yine türemiş parazitler temizle temizle bitmediler ya bu başkık dursun da rezil ettiklerimiz burda ifşa ederiz :))