TUBYY KESİM RAPORLARI :)

• Konuyu başlatan DeletedUser15276
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37337

Ziyaretçi
E oynamıyorsan nasıl bukadar takip edebiliyosun ilginç bizlemi oynadın yoksa :eek:

DeletedUser61408

Ziyaretçi
evet fake hesabım ve şuan famıly yok ama tubbby famıly klanı oyuncularından oluşuyor

Simdi bu konuyo soyle aciklik getireyim family bizim dostumuzdur ve dostumuz olarak kalacaktir famliy in oyunculari bellidir ve bizimde bellidir biz ekip olarak w37 ye family klani olarak basladik. Dedigim gibi family oyunculari dostumuzdur. Suan ki tubby klaninda hic bi family uyesi bulunmamaktadir. Olsada sorun olmaz .

DeletedUser61408

Ziyaretçi
Afrodit tanidik biri kesin yoksa bu kadar iyi bilmesi zor bi olay an ve an takip etmis baksana :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bu 47 de tapınak şövalyesi var sağlam adamdı :D ona op yapmışlardı devam ediyor mu ?

DeletedUser

Ziyaretçi
valla tanıstım senlede hatırlamıyorum :D

ama benim adım Emre çıkarırsın belki D:

DeletedUser15276

Ziyaretçi
EVEET DOSTLAR ŞİMDİ SİZE TUBYY EFSANELERİNDEN UFAK KARELERLE BİR HİKAYE ANLATACAĞIM...
BİR BAKTIK Kİ MAYDONOZLAR AYAKLANMIŞ AKLI SIRA YIKIMA GELYORLAR AMA HAKLARINI YEMEMEK LAZIM BİR KAÇ KADEME YIKTILAR :)) SONRASINDA YIKACAKLARINI SANARAK GELMELERİ BİZ TUBYY LERİ GÜLDÜRDÜ AMA OLSUN AZICIK KESİM YAPALIM DEDİK...
zaJyV9.jpg

BU YETMEDİ DAHADA GELMEYE DEVAM ETTİLER ODA BİR HEZİMETLE SONUÇLANDI

GPyGkV.jpg

BİZ ÖYLE YÜKLÜ ORDUYLA KADEMELERİ BİR BİR İNDİRMEYİZ TUBBY LERİN ASKERLERİ AYRIDIR İZLEYİN VE GÖRÜN :))

yNzjl7.jpg

SONRA BABA DURUR MU HİÇ... GÖRSÜNLER YIKIMI DİYEREK GİDER VE SONUÇ :))

6ryMk3.jpg

BABA YIKIMA DEVAM EDER :)) İŞARETLİ YERLERE DİKKAT EDİNİZ LÜTFEN :))

3vpgar.jpg

SON OLARAK DA MAYDONOZUN SON ÇIRPINIŞI :))

pXG29q.jpg

İZLEMEYE DEVAM EDİN RAPORLARIMIZ GELECEKTİR :))

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Güzel raporlar ama düzgün sav kestiğiniz zaman askeriniz kalmıyor gibi görüyorum bakalım nereye kadar dayanabileceksiniz.
Tekrardan başarılar .

DeletedUser15276

Ziyaretçi
alacağımız zamanlar yakındır yıkmayı kesmeyi severiz sıkıldığımız zaman da köyleri alırız :) biz TUBBY ler böyleyiz... herkese iyi oyunlar