TUBYY KESİM RAPORLARI :)

• Konuyu başlatan DeletedUser15276
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser15276

Ziyaretçi
EVET DOSTLAR KESİMLERİMİZ HIZLA DEVAM EDECEKTİR... BAŞLANGIÇ RAPORLARIMIZI TAKİP EDİN.. DEVAMI GELECEKTİR.. TAKİPTE KALIN... TUBYY LERDEN HERKESE SELAM OLSUN :))

bkGYjj.png
[/url][/IMG]
bkGYjj.png
[/url][/IMG]
bkGYjj)
bkGYjj.png

d8G0on.jpg

5LQ24d.jpg

AnkgEq.jpg

0lBL8L.jpg

41M8Dq.jpg

Jql6Xn.jpg

OVLBkA.jpg

zaBYg4.jpg

GP05E3.jpg

,
R1PBQG.jpg

pXW9EN.jpg

kGWJE7.jpg

Nl1WkN.jpg

adG0XR.jpg

YqNJ4a.jpg

8PdQ8r.jpg

DeletedUser61408

Ziyaretçi
Başka nereyi temizleyebilirler etrafları dışında çok merak ettim :p

Buarada kışlayı niye vurdunuz ya o_O

Asker basimi yavaslasin diye vuruldu
Kesimlerimiz devam etmektedir kisa surede raporlari burada paylasmaya devam edecez . Takipte kalin :D

DeletedUser

Ziyaretçi
siz bi ara 37 deydi o galiba alt klandın bizim sonra bağımsızlık illan ettiydiniz:d

DeletedUser

Ziyaretçi
klan ismini family yapmadan önce :D hatta konuşmuştuk reel arkadaaşlarımla oynuuyorum falan diyordun :D

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Afrodit sen trol hesap olabilirmisin ? Birgünde 68 mesaj ? Şuan family klanı yok klasikte ve olmayan bir klan için yorum yapman nekadar mantıklı sence?

DeletedUser61408

Ziyaretçi
W37 de dostlarimiz family ile basladik hala w37 de beraberiz. Clasic dunyaya kendi ekibimiz ile geldik tubby olarak. Famliy herzaman dostumuzdur ve ayrimimiz gayrimimiz yoktur..

DeletedUser

Ziyaretçi
Afrodit sen trol hesap olabilirmisin ? Birgünde 68 mesaj ? Şuan family klanı yok klasikte ve olmayan bir klan için yorum yapman nekadar mantıklı sence?

evet fake hesabım ve şuan famıly yok ama tubbby famıly klanı oyuncularından oluşuyor

DeletedUser

Ziyaretçi
ben her dünyada farklı nickle oynuyorum :D ama şuan evcutta oynamıyorum hiç bi dünyada