tuk-kabus-diriliş-eft(deli-sas)

SAS-KoPuZ

Mızrakçı
Burak kendi oyuncularınıza bile bize saldırmaları için yalanlar dizen birisin biz paktta son sözü Muhammet abiye bıraktık zaten neyin dalgasındasın sen. Kendini temize çıkarma uğraşların bunlar senin gelmiş bir de burada kendini ispatlamaya çalışıyorsun. Artık gözümde hiç bir değeriniz yok bundan sonra da hiç bir oyuncunuzla muhabbetim olmaz. Siz yalanlarınıza devam edin.

DeletedUser63111

Ziyaretçi
Tamam beyler KRAL BENİM :D tartışmaya kalp kırmaya gerek yok. ;)

SAS-KoPuZ

Mızrakçı
Tamam beyler KRAL BENİM :D tartışmaya kalp kırmaya gerek yok. ;)
Kalp kırmaya gerek yok da adamlar kendi kafalarından senaryo kurup kendilerini inandırıyorlar buna bir de kendi oyuncularına da yalanlar söylüyorlar klandan çıkıp anında arkamızdan sallıyorlar böyle adamlara ne kadar yapıcı olabilir insan ?
Krallığını duyduk haberlerin geliyor :D

DeletedUser63108

Ziyaretçi
Tanimadigin yuzyuze gormesigin konusmasigin bi insanin karakterine laf etmek bu kadar kolay olmamali herkes kaptirmis kendini biseylere gidiyor oyun oynuyoruz burda klansavaslari bu diplomasi degisir haritada degisir her sey degisir...deli klanlariyla ilgili de bizim dunya basindan beri muttefigimizdir w24 de onlar in sayesinde dunyayi kapattik oyun basina yine konusuldu birakinda oynayalim hv ve wowun arkasini sarmaya calistiniz olmadi simdi vurusucaz iste ne guzel hadi bakalim diplomasi degilde biraz asker konussun iyi olan kazanir.basarilar

SAS-KoPuZ

Mızrakçı
Tanimadigin yuzyuze gormesigin konusmasigin bi insanin karakterine laf etmek bu kadar kolay olmamali herkes kaptirmis kendini biseylere gidiyor oyun oynuyoruz burda klansavaslari bu diplomasi degisir haritada degisir her sey degisir...deli klanlariyla ilgili de bizim dunya basindan beri muttefigimizdir w24 de onlar in sayesinde dunyayi kapattik oyun basina yine konusuldu birakinda oynayalim hv ve wowun arkasini sarmaya calistiniz olmadi simdi vurusucaz iste ne guzel hadi bakalim diplomasi degilde biraz asker konussun iyi olan kazanir.basarilar

olaman bir şeyi var gibi gösterip arkamızdan konuşuyorsa çok da güzel karakterine laf edilir. Hem de dibine kadar edilir. Biz aynı yerdeyiz asker de keseriz asker de kestiririz oyunun aslı budur zaten ama böyle muhabbetler de insanı oyundan soğutuyor.

DeletedUser63111

Ziyaretçi
Kalp kırmaya gerek yok da adamlar kendi kafalarından senaryo kurup kendilerini inandırıyorlar buna bir de kendi oyuncularına da yalanlar söylüyorlar klandan çıkıp anında arkamızdan sallıyorlar böyle adamlara ne kadar yapıcı olabilir insan ?
Krallığını duyduk haberlerin geliyor :D
Aga burağa ulaşın beni gruba çekin sıkılıyorum bak olmuyor böyle :D

DeletedUser63445

Ziyaretçi
oyunun basindan beri wow olarak sas klanlarini dost bildik, klanlar arasi diplomasi de sas icin onlar da dahil olacaksa variz dedik, yeri geldi oyuncu verdik yeri geldi pasiflerin koyunu verdik, deliyle savasiyorlar diye birkez bile deliye yanasmadik kendileride burada bilirler, sasin oyuncuları sıkıstıgında klana aldık peki ne oldu soyleyimmi efsane ismi olduktan sonra bize bir haber verilmeden bizden koy alindi.Bunlar yakisiksiz seylerdi bunlar icin kalp kirmadik canerde tum surece sahit.İsin ozeti birbirinizi kirmayin ama satilmislik hissiyati kotü oluyor.Bakin dirilis asaleti yeniyor ama satmamak adina biz yine oradayiz gerekirse tum koyleri veririz mertlik budur bence mutlukte budur. O yuzden Deli klanina da bu durum icin fazla yüklenmeyin

DeletedUser2733

Ziyaretçi
arkadas adam yememıs ıcmemıs foruma yazmıs nolmus pakt varmıs ben ayrılıyorumda falanda filan arayada sancak klanını karıstırmıs prim yapacakya ...paktan ayrılıyorsan paktakılere soyle ayrıl buraya yazınca nolcak ...kucuk hesaplarınızı katmadan oynayın dıplaması tabıkı yapılacak sana uymazsa katılmazsın olur bıter bune cocuk gıbı aglıyorsun ...dune kadar savas halınde olup bırbırıne sallıyanlar beraber hareket edıyor bu normal...bu yapılan mı anormal :):) bu tur adamlar en ufak seyde hemen acık etmelerı ne kadar guvenılır oldugunun ıspatıdır ...

DeletedUser62580

Ziyaretçi
kavga etmeden herkes savaşsın, eğlencesine baksın temiz bir dünya olsun. Kırmayın birbirinizi yahu

DeletedUser58006

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar. Dünyada batı cephesınde kurulmuş olan pakt bu sekildedir. Batı cephesınde dunyayı kapatmak acısından kurulmus bi paktdır. Paktın kurulus amacı batıdan gelen SANCAK ve EİBO klanlarıydı. Daha sonra eft klanlarını hv ve wow ıle savasa sokup sınırlarını rahatlatmak ıstedıler. Sabah tartıstık vede bana hakaret ettiler. Bız DELİ klanları olarak bu paktdan ayrılıyoruz. Elımde konusmalar mevcuttur. Yapılacak planları bıldıgım ıcın kabus ve yandaşı diriliş klanları bıze op yapıp planlarının duyulmasını engellemeye calısacaklar. Buyrun bız burdayız beklıyoruz opunuzu.
Ama sunuda bılın ben bu dunyada durdugum surece sıze rahat yok.
SEN GİT KUMDA OYNA BAKAM