tuk-kabus-diriliş-eft(deli-sas)

asireis23

Acemi
Evet arkadaşlar. Dünyada batı cephesınde kurulmuş olan pakt bu sekildedir. Batı cephesınde dunyayı kapatmak acısından kurulmus bi paktdır. Paktın kurulus amacı batıdan gelen SANCAK ve EİBO klanlarıydı. Daha sonra eft klanlarını hv ve wow ıle savasa sokup sınırlarını rahatlatmak ıstedıler. Sabah tartıstık vede bana hakaret ettiler. Bız DELİ klanları olarak bu paktdan ayrılıyoruz. Elımde konusmalar mevcuttur. Yapılacak planları bıldıgım ıcın kabus ve yandaşı diriliş klanları bıze op yapıp planlarının duyulmasını engellemeye calısacaklar. Buyrun bız burdayız beklıyoruz opunuzu.
Ama sunuda bılın ben bu dunyada durdugum surece sıze rahat yok.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
oyun başındaki wow 6 klan ve tamamen pasifti ama artık aktif. şuanki wow ile hv klanları aynı zaten ayrı gayrıları yok hangisi yakınsa üyeler o klanda :) o wow ile hv yi 1 klan olarak sayabilirsin diriliş klanları bana göre bu savaştan mağlup ayrılacak diriliş 3 klan sadece ana klanlarında 20 küsür oyuncuları var diğer klanları çok pasif bu klanlar biz BALYOZ klanını yönetirkende aynıydı şuanda aynı savaşı takip ediyorum alınan verilen köylere bakıyorum ASALET klanları kolay köy vermiş dirilişin ana ekibine ama asalet klanlarının açığını wow ile hv klanları kapatıyor. Bu savaşa üst tarafdan GOOD klanları katılmadığı sürece savaşın sonucu belli :)

DeletedUser55477

Ziyaretçi
Burak

Ben Volkan abin şu sana hakaret içeren mesajları bana bi gösterirmisin? :)

Pakt kurulumunun başından beri HV de arkadaşlarım var deyip duran sen
Sebepsiz yere kıllık yapan sen
Paktta bulunan klanı vurucam diyen sen
Şah sen padişah sen :)
Yemedi kaçan sen

Bide kalkıp burda kendini haklı çıkarmaya çalışma be kardeş :) Oyun bu gerek varmı yalan söyleyip sağa sola suç atmaya abi yemedi ben ayrılmak istiyorum de git :)

asireis23

Acemi
Burak

Yemedi kaçan sen

Bide kalkıp burda kendini haklı çıkarmaya çalışma be kardeş :) Oyun bu gerek varmı yalan söyleyip sağa sola suç atmaya abi yemedi ben ayrılmak istiyorum de git :)

ben elımde delıllerle konusuyorum. whatsap konusmaları elımde. klanların arkasından ıs cevıren sız. delı-sas bırlesımınde onayak olan tuk-kabus. bana hakeret eden kabus klanı kı onlar gereklı cevabı alacak.
eft klanlarının bırlesımınıde dagılımınıda kabus-tuk klanı yaptı. sımdı sızın oyunlar bozuldu. oyun yapma sırası bende

DeletedUser60242

Ziyaretçi
Haritadan bölge parsellemek için size mi başvuruyoruz baya baya kiracı gibi hissettim kendimi bölgede :)

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Haritadan bölge parsellemek için size mi başvuruyoruz baya baya kiracı gibi hissettim kendimi bölgede :)
Rıdvan sende beni tanırsın volkan abide tanır tanıyanda tanır .

Bu arkadaş 30 küsur yaşında çoluğu çoçuğu olan adama grupta Saygısızlık etmiş yetmemiş verilen sözleri bozup kirli oyun oynuyor dediği klanlara kirli oyunlar oynamış bir arkadaş. Neyse seni allaha havale ediyorum. Allah yolunu bahtını açık etsin haydi bakalım rastgele.

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Ayrıca sen ne bir veletsinki genel forumu bile gelmiş kirlileri döküp sinirleri yükseltmeye çalışıyorsun burda kimse kimseye oyun oynamadı. 6 klan kabusa yürürken iyiydide biz diplomasiye katılıp pakt kuruncamı kötü oldu . Ne oldu korktunmu ?
Senlik birşey yok. Diğer klanlarda hiç yanlış anlamasınlar bu arkadaş saygısızlığın bile dile getirilmeyeceği kadar insan. Böyleleride var diyip işimize bakalım herkese savaşında diplomasisinde başarılar diliyorum.

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Arkadaşlar olayı tam olarak anlatabilirmisiniz.Madem genel foruma açılmış net bir şekilde anlatırsanız bizde 37.dünyada oynayan diğer oyuncular olarak bilgilenelim.

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Bu arkadaş sabah haksız olduğu bir mevzuda kendi paktından bir ekibi vurucağını söylemiş karşısındaki büyüğüde ona abicim sakin ol haksızsın demesine karşın sen kimsine durumu getirmiş ardındanda gerçek amacı olan şu dünyada bir baltaya sap olamadık bari burdan şu klanların adını geçiriyim de prim yapayım diye yazı yazan ve ona göre davranan bir kişiliktir. Kendi klanının büyüğü bile bizden defalarca özür dilemiş hesabımı devrediyorum diyip gitmiştir. Yazık en azından bizim için olay budur. Esas amacı bölücülük ve casusluk sebep arayıp bugünü hazırlamaya çalışan şu şahsı şurda muhattap almamız bile emin olun onu tatmin etmeyede yetiyordur. şuan gülüyordurda :) ne büyük adamım diyordur aferin sana.

SAS-KoPuZ

Mızrakçı
Gruptaki konuşmalara bende şahidim nickim underground55. Bu arkadaşa grupta sakin ol dendiğinde kral benim padişah benim demeye getiriyordu olayı :) Aslında tek amacı Hv deki arkadaşlarına saldirmamak için böyle bir oyun yapmaktı ve başardı. Mehmet abi bunun peşinden grupta utandı kaç yaşında adam senin yüzünden utana sıkıla kusura bakmayın benim sözümü dinlemiyor ben bu utançla oynayamam size karşı mahcup oldum hesabımı devrediyorum dedi. Deli klanında çok delikanlı adamlar da tanıdım fakat sen yüz karası çıktın. Yolun bahtın açık olsun.

DeletedUser63302

Ziyaretçi
Burak

Yemedi kaçan sen

üyeliği açtıktan 19 ay sonra ilk postu yazmaya sebep olan birisi için fazla iyi niyetlisiniz. tebrik ettim başarılar :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
olaylar olaylar bende birşeylere açıklık getireyim o zaman öncelikle ben bırakmış olmama rağmen HV klanındaki herkes sevdiğim arkadaşımdır. Biz oynarken deli klanları ile dünya sonuna kadar beraber ilerleme kararı alınmıştır. Bu kararda emeği geçen tetikci(error) hala dünyada yönetici olarak devam etmektedir. Deli klanları yöneticisi büyük ihtimalle verdiği sözü yememek adına böyle bir girişimde bulunmuştur kendisine bize verdiği sözden dönmeyip bu pakttan ayrıldığı için teşekkür ederim sözünün eriymiş. Ama bu şekilde olmaması gerekirdi daha güzel bir şekilde dostane şekilde ayrılık olabilirdi.Tabiki bu benim düşüncem ve yorumumdur.

HV ve Wow klanında bulunan kardeşlerime başarılar diliyorum sonuna kadar takipdeyim :)

asireis23

Acemi
olaylar olaylar bende birşeylere açıklık getireyim o zaman öncelikle ben bırakmış olmama rağmen HV klanındaki herkes sevdiğim arkadaşımdır. Biz oynarken deli klanları ile dünya sonuna kadar beraber ilerleme kararı alınmıştır. Bu kararda emeği geçen tetikci(error) hala dünyada yönetici olarak devam etmektedir. Deli klanları yöneticisi büyük ihtimalle verdiği sözü yememek adına böyle bir girişimde bulunmuştur kendisine bize verdiği sözden dönmeyip bu pakttan ayrıldığı için teşekkür ederim sözünün eriymiş. Ama bu şekilde olmaması gerekirdi daha güzel bir şekilde dostane şekilde ayrılık olabilirdi.Tabiki bu benim düşüncem ve yorumumdur.

HV ve Wow klanında bulunan kardeşlerime başarılar diliyorum sonuna kadar takipdeyim :)

benım klanımla olan meseleyı ben volkan abı ıle konusurken kabus yonetımı kım oluyorda benım meseleme karısıyor.anladımkı hersey ortada. bızı asıl yoneten tuk-kabus yonetımıymıs. bende hıcbır zaman haksızlıga gelemem cevabımı verırım.
dıger konuya gelecek olursak Muhammet abı asker bılıyorsunuz. operasyonlara cıkıyor zaman ayıramıyor. o yuzden bıraktı. benım yuzumden bırakmadı yanı. sız kendınızı nasıl avutursanız artık.

DeletedUser45409

Ziyaretçi
Bunlar yakında dediğimizde tarih 26.11.2016 idi, 1 hafta sürdü :)
Dağılacağı belli bir pakt idi.
Hayırlı olsun