YARI FİNAL 1Şizofren,Ceset,Adam,Violin vs 2Kene,Udw

• Konuyu başlatan DeletedUser59476
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61775

Ziyaretçi
UDW klanı bu gidişatla ilk yıkılan klanı olabilir ve yıkıldıkdan sonra ibre ceset-şizofren-adam ittifakına kayar ardından kontrollu bir şekilde adelet ve kene klanları küçülür son olarak adam-ceset-şizofren ortak bir klan kurup bu dünyayı kapatabilir

DeletedUser54786

Ziyaretçi
başlığın silinmesi lazım ,violin taraf değiştirdi :D yeniden başlık açılmalı:p ragnar adminlere mesaj atarsa başlığı açan kişi olduğu için gereği yapılır:D

en son oynadığım w-26 da paylaştığım klip geldi aklıma :p değil 26-36 136146. dünyalar bile açılsa güncel olacak herşey onu idrak ettim 10 senede:D:D:p

kendime aforizma :D= dünyalar değişir ama insanlar değişmez:p doğada değişmeyen tek şey değişimin kendisidir :p
kendi kafamı karıştırdım ya gidiyorum ben:p

DeletedUser61775

Ziyaretçi
Violin klanlarıyla yapmış olduğumuz mücadelede henüz 24 saat dolmadan violin klanından 50 kadar köy topladık bu gidişatla violin klanı 1-2 hafta sonra hesap sil yapma mecburiyetinde kalacak eğer bu 1-2 haftayı iyi değelendiremezse adalet-kene-udw koailsyonu o zaman adam klanı alınan köylerle her cephede savaşabilecek düzeye gelecektir.

myw**

Dük
Violin klanlarıyla yapmış olduğumuz mücadelede henüz 24 saat dolmadan violin klanından 50 kadar köy topladık bu gidişatla violin klanı 1-2 hafta sonra hesap sil yapma mecburiyetinde kalacak eğer bu 1-2 haftayı iyi değelendiremezse adalet-kene-udw koailsyonu o zaman adam klanı alınan köylerle her cephede savaşabilecek düzeye gelecektir.

ozaman bu savaş en çok adama yaradı :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Bi analiz yapta önümüzü görelim Kaan :D Ne olur w36'da :D

burda antin kuntin işler çok oluyor kestirmek zor şimdi mesela dedim bu savaşı ADAM ŞİZO CESET klanları kazanır ama bi bakmışın yarın ADAM klanı 2 ye bölünmüş içindeki 404 ler ayrılmış herşey olabilir kestirmek zor bu dünyayı :D

DeletedUser59677

Ziyaretçi
udw yıkılara 100 tl attım 340 alacağım beklemedeyim