Planlanacak roundlar hakkinda düşünceleriniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Genelde küfürü sen yemezdin ama neyse :D
İyi ya bu aralar canım sıkılıyor zaten. Ben de girerim boş oldukça artık :p Fazla yağmalamayın beni yeter :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Küfür ettiğim kişilerin sonradan bayan çıkması ve seni tanıyor olmaları tesadüf mü :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Tesadüf =)) Yanlışım yoksa Ramazan speedlerinden birisiydi. O zamanlar NOPtaki ekip genel olarak giriyordu speede. Arada da bayan vardı =) Skypeta Ayaz'ı tanıyan var mı demişlerdi ben de atlamıştım. Ne bileyim senin öyle bir şey yapacağını :D

DeletedUser12581

Ziyaretçi
la ben mi cağırdım milleti :D bi girdim hepiniz oyundasınız bide birbirinize calısıp hepiniz bana sövüyonuz ona saldır buna saldır :D sana saldırsam sen sövecem sinana saldırsam sinan atakana saldırsam zaten 5 ay küfür eder kübra ayrı o onny zaten sövdü :D bende gittim herkesi topladım :D sinanla atakanı bıraktım :D yoksa speedi kapatıcaktım yandan atmıs harici 0 :Dd

Sinan olmasa çok daha iyi olurduk olm biz :D Sen o puanlarda olamazdın :D Sinan olay çıkardı round başında oyundan soğuduk @Kaan 'la :D

DeletedUser45629

Ziyaretçi
14.30da speed açılıyordu ben mi giremiyorum yoksa gecikti mi??

DeletedUser614

Ziyaretçi
Saatler bir saat geri alınmış oyunda. Düzeltilmesi bekleniyor.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Evet 15.30da açılacak
Biraz takip edip sorunca öğreniyor insan :p İfşa etmesene atılacağım işten :p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Mayıs dönmem için çok dil döktü ben de kıramadım kendisini :p
Birazdan Takımı karalamak ve iftira atmaktan ban yerim ben. Sizleri tanımak çok güzeldi :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Evet, aslında Black Swan için dönmüştüm :rolleyes: Kesin bilgi, yayabilirsiniz. Bu sefer iftira atmaktan ban da yemem hem :rolleyes:

DeletedUser614

Ziyaretçi
Lütfen konuyu dağıtmayalım :p

İlerleyen günlerde elmalı armutlu ayvalı ortaya karışık bir raund güzel olurdu :p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.