Explorer Savaş Raporları-2

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Savaşın önüne geçen etmenler tüm dünyanın keyfini bozuyor... İki ekip birbirinden kural tanımaz, birbirinden çok hile yoluna başvurur olmuş... Rekabeti eşit düzeye çekmek mantığı ile bile yapılmış olsa yanlış durumlar bunlar. Birde tüm bunlara rağmen, hala tüm klanlar oyuncuları huzurunda utanmadan konuşan insanlar var... "Yok biz multiden ceza aldık da siz neden ceza aldınız" diye... Onur ve Şeref bir erkek ismi değildir sadece... Böyle devam edecekseniz bence rapor yayınlamayın... Kendinizi rezil etmeyin daha fazla...

Hakkı ile oynayın şu oyunu...Bizde tebrik edelim...

DeletedUser

Ziyaretçi
[video=youtube;iakcomX-nDY]https://www.youtube.com/watch?v=iakcomX-nDY[/video]

bakıp bakıp şaşırıyorum :D:D

aaaa , a a a , a a ,a a aaaaaa

7 mis mi ooo? 7 mis mi

5Vq4pL.png

AJGEZL.png

0Dr8bB.png

4l9DYG.png

J2WXdQ.png

OMakJD.png

z4ygQj.png

y4jm2j.png

6nMQYv.png

9LbR9N.png

Brskr-RTV

Hafif Atlı
Gerek hasan gerek yusuf bir daha buraya yazmayın lütfen bizim ayrı başlık var burda bunlarla konuşmak bile zamanııza yazık öyle sacma sapan bur dünyada ve mide bulandırıcı bir dünya da oynuyoruz ki multiden ban yemiş bunu savunan ve o yüzle hala burada konuşan kişiler bana göre karakte yoksunu insanlar var. Örneğin usta ip gibi

Exp 9 diye bi klan kurmuşlar böyle göstere göstere multi görmedim ben bi şikayet ettik 6 7 kişi ve kim bilir onun kaç yan multisi ceza yedi artık o derece iğrençsiniz şu oyunda bu damga size her dünya da yetecektir.

İyi oyunlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Gerek hasan gerek yusuf bir daha buraya yazmayın lütfen bizim ayrı başlık var burda bunlarla konuşmak bile zamanııza yazık öyle sacma sapan bur dünyada ve mide bulandırıcı bir dünya da oynuyoruz ki multiden ban yemiş bunu savunan ve o yüzle hala burada konuşan kişiler bana göre karakte yoksunu insanlar var. Örneğin usta ip gibi

Exp 9 diye bi klan kurmuşlar böyle göstere göstere multi görmedim ben bi şikayet ettik 6 7 kişi ve kim bilir onun kaç yan multisi ceza yedi artık o derece iğrençsiniz şu oyunda bu damga size her dünya da yetecektir.

İyi oyunlar.

Hasan zaten multiden cezalıyken gelip burda konuşmasın bi zahmet ahahahaha :D

Brskr-RTV

Hafif Atlı
Artık uzatmıcam erdem sizin rapor başlığınız rapor paylaşın sadece ben söyleyeceğimi yukarıda mesaj da söyledim bu durumlar senin hoşuna gidiyorsa .. neyse boşver

Poine***

Casus
Az kaldı3 gün zmn kazandın erdem pre mi kasacan oynayacan karar ver bide poine nin köyü yağma köyü olmuş

Yağma mı :D bi kere asker kesildi sonra topladım köyümü sen hayırdır :D raporlarımı koymuyorum çünkü o küçük kesimlere gerek duymuyorum :D

küçük şeylerle ilgilenmeyi kesin :D :D

Barış adamları multi ile suçluyorsunuz sizin klanda da multi var. Bunu ben bile biliyorum. Bende bile kanıtları var

DeletedUser61666

Ziyaretçi
burda yazan exp üyeleri 1 yada 2 ay sonra burda olun lütfen allahınızı severseniz bak sonra benim işim çıktı , tatile gittim , ebem hasta oldu gibi muhabbetler yapmayın eğer yapar iseniz girdiğiniz her dünyaya gelir burdaki yazışmaları herkese gösteririm

DeletedUser54896

Ziyaretçi
burda yazan exp üyeleri 1 yada 2 ay sonra burda olun lütfen allahınızı severseniz bak sonra benim işim çıktı , tatile gittim , ebem hasta oldu gibi muhabbetler yapmayın eğer yapar iseniz girdiğiniz her dünyaya gelir burdaki yazışmaları herkese gösteririm

sıkısıysa göster

DeletedUser61666

Ziyaretçi
tehdit ettiğine göre kaçacaksınız bana bak ben ateam üyesi falan değilim öncelikle bunu bil daha sonrada ateam gibi bir ekiple dalga dubara ile savaşarak kendinizi bişey zannetmeyin exp klanının önde gelenlerine şöyle bir bak sende dahil ne demek istediğimi anlayacaksın (frenzy) hariç.

DeletedUser54896

Ziyaretçi
havaya sıkıp durma,R yapma ne açıklayacaksan açıkla

DeletedUser

Ziyaretçi
tehdit ettiğine göre kaçacaksınız bana bak ben ateam üyesi falan değilim öncelikle bunu bil daha sonrada ateam gibi bir ekiple dalga dubara ile savaşarak kendinizi bişey zannetmeyin exp klanının önde gelenlerine şöyle bir bak sende dahil ne demek istediğimi anlayacaksın (frenzy) hariç.

Gerçek hesabınla gel kardeş, fakefakefakefake...................

ebem hasta oldu asf:ASD:AFSa:SDa:SDa:SD

DeletedUser

Ziyaretçi
Selamun aleyküm kolay gelsin öncelikle beni çok iyi dinleyin lafım ortayadır isteyen istediği yere çeker.Şimdi siz bu oyunu hangi amaçla oynuyorsunuz önemli olan bu.Diyelim ki genel olarak zevk almak için o halde neden hile kullanıyorsunuz?Neden oyunun kurallarına aykırı hareketler yapıyorsunuz?Belli ki sizden iyi biri ortaya çıktığı zaman yediremiyorsunuz hemen para ile premium puan alıyorsunuz olmadı hemen kural ihlaline başlıyorsunuz.Sizler basit insanlarsınız daha fazla uzatmayacağım egosu olan kaybeder bu kadar basit.

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Selamun aleyküm kolay gelsin öncelikle beni çok iyi dinleyin lafım ortayadır isteyen istediği yere çeker.Şimdi siz bu oyunu hangi amaçla oynuyorsunuz önemli olan bu.Diyelim ki genel olarak zevk almak için o halde neden hile kullanıyorsunuz?Neden oyunun kurallarına aykırı hareketler yapıyorsunuz?Belli ki sizden iyi biri ortaya çıktığı zaman yediremiyorsunuz hemen para ile premium puan alıyorsunuz olmadı hemen kural ihlaline başlıyorsunuz.Sizler basit insanlarsınız daha fazla uzatmayacağım egosu olan kaybeder bu kadar basit.

tamam abi saygılar

DeletedUser54896

Ziyaretçi

6nMX1l.jpg

Poine***

Casus
Sabah sabah uyanınca böyle şeyler sinir etsede tadı böyle çıkıyor yahuu :D Neyse gidip baştan asker basayım :D
R3GZ46.png