curshad

• Konuyu başlatan DeletedUser60795
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser37444

Ziyaretçi

hem adamın adına özel başlık açıp kendisine söylemek istediğin şeyi buradan söylüyorsun yani bir nevi adamı buraya çağırıp münakaşaya girmek istiyorsun, hem de buraya gelip adına yazılan başlığa birşey yazınca adama küfür ediyorsun, şimdi bu şekilde olmaz, 3. sınıf laf ebeliğine gerek yok.

Bir de şu var, böyle konuları burada uzatmayın, bugün burada yazdığınız şeyler için yarın pişman olursunuz. Üstelik bu genel forumda biri bişey yazsa da gömçürsek diye bekleyen akbabalarımız mevcut, girmeyin bu işlere etmeyin.

DeletedUser614

Ziyaretçi
hem adamın adına özel başlık açıp kendisine söylemek istediğin şeyi buradan söylüyorsun yani bir nevi adamı buraya çağırıp münakaşaya girmek istiyorsun, hem de buraya gelip adına yazılan başlığa birşey yazınca adama küfür ediyorsun, şimdi bu şekilde olmaz, 3. sınıf laf ebeliğine gerek yok.

Bir de şu var, böyle konuları burada uzatmayın, bugün burada yazdığınız şeyler için yarın pişman olursunuz. Üstelik bu genel forumda biri bişey yazsa da gömçürsek diye bekleyen akbabalarımız mevcut, girmeyin bu işlere etmeyin.

Aynen etraf akbaba dolu
e2P8g2.gif

DeletedUser60795

Ziyaretçi

Aynen senin elemanın hakkında konu başlığı açtım yanlız kapanan forumda bana laf attığı için açtım araştırmayıp bakmadığın burdan belli oluyu

Bu arada ben küfür etmedim

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Arkadaşlar boş yere tartısıp kalp kırmanın anlamı. Oyunu oynayalım. Bir oyun için kardes dedıgım dost dedıgım insanlar bir oyun için sattı karekteri öylemiş. Ben o kişi için herseyı yaptıgım halde ama sıkıntı degil bir oyun için kalp kırmam oyunu oyunda bırakalım kavga gürültü yerine muhabeti güzel, gırgırı bol dönen savaslar olması dilegiyle.

Her 2 taraf ta birbirine oynadıkları bilmeceleri oynadıktan sonra daha da dalavereye gerek yok tartısmayads. Bir oyun için kimseyi de satmaya gerek.
Hayırlı ramazanlar tüm islam ailesine saygı ve sevgilerle.

Luciferr

Dük
Burda ataya onca malzeme cıkmısken hiç ilgilenmemiş konuyla. O yüzden bize laf yapmak düşmez tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Kıta 43 ' sınırında olan elıt' oyuncuları ; elit dağaldıgında dumrul' klanına alındı . O zamandan bu zamana casusluk faliyeti içindelermiş. Amaç şu ; nop ile savaşa girldiği zaman bu elit klanından gelen çocuklar dumrul klanından destek ısteyecek. ve dumrul klanının destegı bu oyunculara gıdecek ve bölünecek . nop bu elitden gelen oyuncularının ustune op yapacak daha sonra bu cocuklar klandan cıkacak dumrul' klanlarına saldıracak amaç bu .

Biz bu mevzuyu nerden ayıktık onuda anlatım ; Elıt klanından gelen bebe'ler nedense nop sınırından koy alıp duruyor şaşırtıcı bı sekılde. koylerı genelının yan yana. hangı oyuncu sınırda dıp dıbe koy alırkı . savaş cıkabılır ve sınırdasın sınırda koylerının cogaltmanın hıcbır anlamı yok . atılan mesajlara gec donmeler falan . bide elit gibi donek bı klandan gelmelerı bu dusunceye tam itti. Test yaptık klandan attık hemen kendılerını bellı ettıler zaten :) koylerıne savunma doldu ve nop klanına gırdıler. nop' klanı bunlara demekki klan davetını atmıs oyle bekletıyormus.

sunuda eklıyım Dumrul olarak her zaman ıcın emege saygımız var. Bunun aksı durumu olsa ıdı hemen bu bebelere op hazırlar gecenın bı saatı onlıne durumlarına bakıp saldırı cıkardık . amac sadece neyın ne oldugunu ogrenmek oldu . Nop ' Klanı guvenılmez bı klan oldugu acık ve net. Bu sadece benım fıkrım . adil bı sekılde savasmak varken bole ıslere gerek yok . ki zaten baslıgı acanlarda nop klanı. istediklerı olmayınca hazmedemeler herhalde o yuzden actılar.

cumleten hayırlı ramazanlar

DeletedUser60610

Ziyaretçi
Kıta 43 ' sınırında olan elıt' oyuncuları ; elit dağaldıgında dumrul' klanına alındı . O zamandan bu zamana casusluk faliyeti içindelermiş. Amaç şu ; nop ile savaşa girldiği zaman bu elit klanından gelen çocuklar dumrul klanından destek ısteyecek. ve dumrul klanının destegı bu oyunculara gıdecek ve bölünecek . nop bu elitden gelen oyuncularının ustune op yapacak daha sonra bu cocuklar klandan cıkacak dumrul' klanlarına saldıracak amaç bu .

Biz bu mevzuyu nerden ayıktık onuda anlatım ; Elıt klanından gelen bebe'ler nedense nop sınırından koy alıp duruyor şaşırtıcı bı sekılde. koylerı genelının yan yana. hangı oyuncu sınırda dıp dıbe koy alırkı . savaş cıkabılır ve sınırdasın sınırda koylerının cogaltmanın hıcbır anlamı yok . atılan mesajlara gec donmeler falan . bide elit gibi donek bı klandan gelmelerı bu dusunceye tam itti. Test yaptık klandan attık hemen kendılerını bellı ettıler zaten :) koylerıne savunma doldu ve nop klanına gırdıler. nop' klanı bunlara demekki klan davetını atmıs oyle bekletıyormus.

sunuda eklıyım Dumrul olarak her zaman ıcın emege saygımız var. Bunun aksı durumu olsa ıdı hemen bu bebelere op hazırlar gecenın bı saatı onlıne durumlarına bakıp saldırı cıkardık . amac sadece neyın ne oldugunu ogrenmek oldu . Nop ' Klanı guvenılmez bı klan oldugu acık ve net. Bu sadece benım fıkrım . adil bı sekılde savasmak varken bole ıslere gerek yok . ki zaten baslıgı acanlarda nop klanı. istediklerı olmayınca hazmedemeler herhalde o yuzden actılar.

cumleten hayırlı ramazanlar

Merak ettiğim bir konu var aydınlatırsanız sevinirim . Duyduguma göre klandan cıkartıp mis atılmıs ve bildiğim kadari ile de onları zamanında nop a gecmemeleri icin aldıgınız ve zamanı gelince de toplamak icin beklettiğiniz yönündeydi . Ve bildiğim kadari ile de tam o asamaya gecerken klandan cıkarttıgınız da kendileri nop a gecti ..

Farklı bir durum ise bilemem duydugum yakın arkadaslarınızdan bu yöndeydi .

DeletedUser60284

Ziyaretçi
yalnız başlığı açan nop klanından değil

DeletedUser60613

Ziyaretçi
Merak ettiğim bir konu var aydınlatırsanız sevinirim . Duyduguma göre klandan cıkartıp mis atılmıs ve bildiğim kadari ile de onları zamanında nop a gecmemeleri icin aldıgınız ve zamanı gelince de toplamak icin beklettiğiniz yönündeydi . Ve bildiğim kadari ile de tam o asamaya gecerken klandan cıkarttıgınız da kendileri nop a gecti ..

Farklı bir durum ise bilemem duydugum yakın arkadaslarınızdan bu yöndeydi .

Kendal sallıyorlar :)1 ay boyunca hiç gelişme yoktu ve toplanma olsaydı elit iken toplanırlardı.
Nopa gececk için degıl elit yıkılmıstı ve toolanıyorlardı saolsun bni kırmayan abimler gelsinler klana dediler ve bni mahcup ettiler. Sıkıntı yok bnm için ve klanım için bunun bir oyun oldugunu düşündügmden karakterımi indiremedim.

DeletedUser60610

Ziyaretçi
Kendal sallıyorlar :)1 ay boyunca hiç gelişme yoktu ve toplanma olsaydı elit iken toplanırlardı.
Nopa gececk için degıl elit yıkılmıstı ve toolanıyorlardı saolsun bni kırmayan abimler gelsinler klana dediler ve bni mahcup ettiler. Sıkıntı yok bnm için ve klanım için bunun bir oyun oldugunu düşündügmden karakterımi indiremedim.

hayirlisi olsun diyebileceğim birşey yok baska

DeletedUser

Ziyaretçi
https://forum.klanlar.org/showthread.php?31834-Son-durum/page2

Burdakı baslıgın altına yorum yazanlardan bahsedıyordum. Paylasımda bulundugum baslık kapandıgı ıcın burası acılmıs ve devam edılmıs.

Klana gelmelerın sebebi yasin' in arkadasları olmasıydı ve yasının onlara guvenmesıydı . eger klandan atıp toplama gıbı bı nıyet olsa ustde yazdıgım gıbı planlı programlı ıs olur . o klandan atılanlara köy değişimi için mesaj dahi atıldı. eger aksı bı durum olsa boyle ıslere hıc girişilmezdi . suraya yazamazlar dumrul bıze köy değişimi için mesaj atmadılar diye. daha acık konusım k43 den vereceklerı köy için k44 den koy verılecekti.

nop' da olup cok saglam dostlarımız var suanda amac yeterki oyun oynamak olsun bizans oyunlarına döner su world boyle seylere hıc gerek yok bos laflarada . sanjiro' sıfresı alınmıs falan fıstan bizzat bu elamana ben op hazırladım arsıvde hala duruyordur belkı . eger yonetım olarak bılınseydı sıfresı neden bu kadar emek harcansın ki.

bir arkadasta mod'larla aramızın ıyı oldugunu ayrım yapıldıgını soluyor yanlıs anlamadı ısem . mod'un 1 tanesıne nerdeyse 4-5 ay oldu mesaj attım ricada bulundum bastan savma iş yaptı kac aydır cvp dahi vermıyor :)

Demem o ki kazanılsa da kaybedılse de bırbırımızı kırmadan oynuyalım . baska world'lerde dusmanımız olup suan w34 de beraber oynadıgımız 20 e yakın oyuncu var , bazısıda yonetımde. bunları sorgulamak lazım.

cumleten ıyı geceler

Durum
Konu yanıtlara kapalı.