Dünya kapatma şans oranlari

• Konuyu başlatan DeletedUser59599
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Bu world ben askerden gelirim benim oğlan askere gider anca kapanır :)

DeletedUser59587

Ziyaretçi
Bu dünyayı ne eşkiya nede dejavu nede vults kapatacak, bu dünyayı kapatmada SFH , NOS , NJP , NB 4lü klanlarımızı tek geçerim kimsede rakibimiz değil (;

DeletedUser

Ziyaretçi
O 4 klan w26 yı kapatan ekip, aralarındaki bağ eşkiyanın puanını 2 ye katlayıp cebine sokar :)

DeletedUser58970

Ziyaretçi
Ne yani eşkiya mı kapatıcak :D

Eşkiya bitik..

madem eşkıya bitik daha 2 gun önce referans göstererek hesap istiyodum sana hesap vermedik form güzellıgınemı basvuru yapın ? eşkıya hakkında konuşmalarına dikkat edersen sevinirim herkezın oyunu kendıne

DeletedUser

Ziyaretçi
Belkide aradığım hesabı bulmuşumdur :)

Sana mesaj attım diye kendini çok mu önemli sandın? Ricacı bulundum sadece. Mesajıma geri dönüş bile yapmadın :) Ki mesaj attığım o kadar çok kişi var ki bir bilsen.. Bana güvenenleri asla yarı yolda bırakmıyacağım :) Yakında karşılaşırız, sevgiler :)

DeletedUser58970

Ziyaretçi
msjlarda abi diodun ama burada kı konuşman farklı

referns gösterdıgın adamlar sana referans olmadıkları için dönüş yapmamışımdır belkı

DeletedUser

Ziyaretçi
Tamam abicim :)

Bende diyorum ki iyi ki bişey istemişiz :) Burdan yola çıkarak daha fazla bana yürüyemezsin,

Bir kere abi demişim, ama unutma ki saygı hak edilen bir şeydir :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Konu amacını şaşmasın seninle tartışmıcam, kendi çapında eğlen abim :)

DeletedUser55128

Ziyaretçi
sen hangi klandasin hesap adini istemiyorum klanini ogrenebilirmiyim

DeletedUser54987

Ziyaretçi
sen hangi klandasin hesap adini istemiyorum klanini ogrenebilirmiyim

nurı kardesım ınsalara gereksız reklam yaptırma... forumda herkes konusur bız olayları ve sonuclarına kendı ıcımızde degerlendırırız.
burası bana bıraz reklam alanı gıbı gelıyor:)

DeletedUser55128

Ziyaretçi
nurı kardesım ınsalara gereksız reklam yaptırma... forumda herkes konusur bız olayları ve sonuclarına kendı ıcımızde degerlendırırız.
burası bana bıraz reklam alanı gıbı gelıyor:)

adam geçen benden hesap istiyor(forumdan istiyor forumdaki adam tanımıyorum bile:)) kaale almamışım şimdi hesap bulmuş laf yapıyor :D