OSMANLI - DEHSET savaşı(Son savaş)

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60184

Ziyaretçi
Osmanlı köy kaybeden klandaşlarını satıp klandan atmaya devam etmesini Çanakkalede ölen askerlerini almadan ülkesine kaçan chircili hatırlattı bana..

Zaten yakında 34 e gidecekleri için barış teklif ederler, oyüzden bu istatislik aşkını anlamıyorum. Psikomania da bugün yarın satar zaten hesabını..

DeletedUser843

Ziyaretçi
tartışmayalım boş yere kırmayalım birbirimizi kısmet olursa hem violin hem vahşet oyuncularıyla beraber oynamak isterim başka dünyalarda aralarında çok iyi arkadaşlar var :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Osmanlı köy kaybeden klandaşlarını satıp klandan atmaya devam etmesini Çanakkalede ölen askerlerini almadan ülkesine kaçan chircili hatırlattı bana..

Zaten yakında 34 e gidecekleri için barış teklif ederler, oyüzden bu istatislik aşkını anlamıyorum. Psikomania da bugün yarın satar zaten hesabını..

Hayırdır malum mu oluyor sana bunlar yoksa mecnun felan misin?

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Osmanlıya saldırı atmak istemiyorum , isimden etkilenmekteyim lütfen değiştirelim şu ismi :)

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Sende sıkıntı yok 123 , 456 güzel , fake sırası da belli oluyo hem :))

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Sen hele bi ne olsun istersin onu söyle ben ona göre tepki vereyim , kavga mı çıksın istersin ? sohbet muhabbet mi olsun ? nedir senin derdin ? :)

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Sen hele bi ne olsun istersin onu söyle ben ona göre tepki vereyim , kavga mı çıksın istersin ? sohbet muhabbet mi olsun ? nedir senin derdin ? :)

Kavga çıkartmak gibi bir amacım yok düzgünce yaptığınız yanlış dedim. İstatistige oynayıp istatistik buraya konulup laf söyleniyorsa düzgün davranılsın istedim. Muhabbet babinda algılayıp cevap verirsen sevinirim :)

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Arcanar vahşet yöneticisi , senin bahsettiğin ise dehşet klanı. Hatta bahsettiğiniz dehset8 klanı. Aslında farklı bir amaçla kuruldu kalıcı bir klan ilerdede göreceksiniz. savaşada sokcaktık normal seyirde, vatsabın felan varsa o anki konuşmalarımızıda atabilirdim. fakat savaş ilanı ve üstü üste mesajlar gelince sokmadık. Bu tür oyunları genelde osmanlı klanından görmeye alışkın bu world. Patonun mesajlarını incelersen tek tek güzelce uğraşmış klandan atılanları SS almış köy sayılarını belirlemiş. Soran oldugu için attım istatistiği,eğer Osmanlı önde olsa forumun dört yanı istatistik SS leri ile donatılmış olurdu :)

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Arcanar vahşet yöneticisi , senin bahsettiğin ise dehşet klanı. Hatta bahsettiğiniz dehset8 klanı. Aslında farklı bir amaçla kuruldu kalıcı bir klan ilerdede göreceksiniz. savaşada sokcaktık normal seyirde, vatsabın felan varsa o anki konuşmalarımızıda atabilirdim. fakat savaş ilanı ve üstü üste mesajlar gelince sokmadık. Bu tür oyunları genelde osmanlı klanından görmeye alışkın bu world. Patonun mesajlarını incelersen tek tek güzelce uğraşmış klandan atılanları SS almış köy sayılarını belirlemiş. Soran oldugu için attım istatistiği,eğer Osmanlı önde olsa forumun dört yanı istatistik SS leri ile donatılmış olurdu :)

Samimi cevabın için teşekkür ederim.

Bizim pek te geride olduğumuz söylenemez her geldiğimiz op ta en az 100 koy alıyoruz 25-35 arası bazen geri verdiğimiz oluyor ama istatistige yansıyan hiçbir zaman 100 olmadı.

Dehşet le vahşet i bir tutmamin sebebi ikisinin de dusman klan olması aynı taraflar çünkü yapılan şeyler her iki tarafı da bağlar. Pato ya gelince pato nun ilerleyişi şekli biraz farklı ben kendim güney sınırında ki bizim pasif olarak nitelendirdigimiz oyuncuların bana iletilen mesajlarında vs gördüm konuşmalar şöyle :

Biz senle dostuz ben sana saldirmayacagim sen de bana saldırma vs gibi. Güneyde çok olaylar oldu. Yani patonun orda alan bulup ilerlemesi veya ilerleyememesi güneydeki elemanlarimizin bunun bir oyun olduğunun farkına varmasiyla gerçekleşecektir :)

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Ben tesekkur ederim.elbette cok geride degil Osmanli kafa kafaya bir savas oluyor hatta iyi bir ivme kazandiniz acikcasi. Çok yuksek sayida köy alim-verimleride iki tarafin çetinliğini kanitliyor zaten.Açiklik getirmek istedigim Dehset8 oluşumuydu. Selçuk (pato) oyun tarzi yada anlayisiyla ilgili bir yorum yapmamistim aslinda. Postlarini ref. göstermiştim. Sizin w30da oynadiginizi bilmiyordum,mahsuru yoksa nick neydi :)

DeletedUser26690

Ziyaretçi

Dehşeti erittik , yakında sıra vahsete gelicek ; bakalım ederiniz neymiş...

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Osmanli kurucusu efecngzin kışkırtmalarina prim vermiycek hiç bir oyuncumuz.Rakiplere saygi duymak temelimizdir. Vahset yada herhangibi klanin ederini ölçmek seni aşar.

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Osmanli kurucusu efecngzin kışkırtmalarina prim vermiycek hiç bir oyuncumuz.Rakiplere saygi duymak temelimizdir. Vahset yada herhangibi klanin ederini ölçmek seni aşar.

Çook klanları göçürdük bu dünyadan, ama sırayla ; acele etmeyin ... Hiç birinizi barındırmıycağım bu serverda ...Tüm dünya klanları ile birlik ve beraberlik içinde olmanız önemle rica olunur kiii birazcıkda cebelleşip göçmüş olun. Hadi bakalım OSMANLI ve diğerleri...