OSMANLI - DEHSET savaşı(Son savaş)

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Merhebalar arkadaşlar;

Öncelikle Dehset ve Osmanlı klanlarını tüm v30'u dize getirip v30'un fatihi olabilmelerinden ötürü tebrik etmek isterim. Uzun yıllar birbirimizi bilmemizin oluşturduğu temel ile dostluğun, dayanışmanın hakkını veren sağlam bir kardeşlik sunduk v30'a. Açıkcası bu savaş bizleri üzüyor olsada ;şuan dünya kapanma-köy toplama evresine gelmediği için, v30'da oynuyan herkese oyun amacını vermek ve v30'a görebileceği en güzel savaşı sunmak için bu dost savaşını gerçekleştireceğiz.

Savaş başlangıç tarihi: 15.03.2016

Bu savaşımızıda şu videoylen verelim:p

[video=youtube;j0L3UN-bCyY]https://www.youtube.com/watch?v=j0L3UN-bCyY[/video]

Tüm v30'a hayırlı olsun...

Luciferr

Dük
w30 desen anlarım hadi d30 desen de anlarım da efe abi v30 nedir allasen :asD:asD:AS:D:ASd

Luciferr

Dük
Acaba dunyaya gelip violini yeniden mi kursam diyorum ? 3 umuz birbirimize vursak nasıl olur ki o_O

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Osmanliya başarılar dilerim ve hayırlı olsun da dilerim :) . Kanun i Viyana yi fetih edemedi ama Osmanlı W30 feth etti sayılır :)

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Osmanlı ya başarılar :D Nihat abi çabuk bitir bu dünyayı senden habersiz sana dair planlar yaptım :D tt2

DeletedUser51053

Ziyaretçi
"Her iki tarafa da başarılar" deyip tarafsızlıkta zirveye oynayasım var :-D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bütün klanlarınızı savaşa soksanızda gerçek sonuçları görsek ?
A7nAZ0.png

DeletedUser843

Ziyaretçi
evet haklısın mesela dehşetin ana klanı neden savaşa katılmıyor

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Evet , güzel bir savaş olucak gibi. Dehset klanları savaşa dengelemek istıyor ; bizlere karşılık verip savaştan tat almamızı sağladıkları için teşekkür ederiz . Yanlız DEHS4T klanını savaşa sokmayıp istatistiğe oynamalarını ve operasyon yapılan arkadaşları o klanda toplamalarını kendilerine yakıştıramadık. Küçük planlara bel bağlamamak lazım...

DeletedUser

Ziyaretçi
Haklısın efe :) savaştan kaçacaksanız oynamalım bu oyunu :) her operasyon yiyen ya klanı terk ediyor ya klan değiştiriyor :)

DeletedUser57249

Ziyaretçi
istatistik uzerinden prim yada hava yapan bir dehsetli oyuncu gormedim ben, sadece osmanli kurucusu efecengiz atiyor istatistigi,sonrasindada yine osmanli klani uyeleri agliyor . Nerdeyse savasin ilk gunu tek klan vardi be savasta sizden. Ayrica dedikleriniz dogru olsa ne farkeder istatistige yansimayinca köy alinmis olmuyor mu ? Kendiniz calip oynuyorsunuz. İlk opta klan dagitacagina inan arkadaşlarin hayal kirikliginin sonucu olsa gerek. Herkese iyi oyunlar.