w32 Klanların Duruşu (Röportaj)

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Teşekkurler hocam :)

Her klanı olan ile röpörtaj yapsa idik ohooo, bazı kriterlerim var :D evin var mı ? araban var mı ? yatın var mı ? tt2

Göruşulen kişi fenersavar canem :D

Yalnız o F ile S harfini büyük yazalım rica ediciğim tt2

DeletedUser55128

Ziyaretçi
bizden kimle röportaj yaptın :D çok mütevazı konuşmuş :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
eveeet atajean geliyooor.

atajean röportaj yapıyorrrrr.

mikkemmel bir röportaj

Nick tarihimden imzamın yapım sürecine, klan forumunu kullanışımdan konuyu nasıl dağıtacağıma kadar bir sürü gereksiz bilgi ile geliyorum :D
Her klanı olan ile röpörtaj yapsa idik ohooo, bazı kriterlerim var :D evin var mı ? araban var mı ? yatın var mı ? tt2

Var. Hadi bitirelim şu işi :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Yalnız o F ile S harfini büyük yazalım rica ediciğim tt2

Önce teşekkur ve tebrik et tt2

bizden kimle röportaj yaptın :D çok mütevazı konuşmuş :D

Söylemem, Suprise tt2

güzel olmuş.Emegi geçen herkese teşekkürler

Teşekkurler

Var. Hadi bitirelim şu işi :D

Bir an karşımda "Hucum yelegi " isteyen amca var sandım tt2

Vazgeçtim yapmıcam senlen :D

DeletedUser59415

Ziyaretçi
devam etmicek bu röpartajlar sadece 32 içiinmydi beklentilerimiz büyüktü forum çetesinden fozmu çktı ne

DeletedUser

Ziyaretçi
devam etmicek bu röpartajlar sadece 32 içiinmydi beklentilerimiz büyüktü forum çetesinden fozmu çktı ne

içimden şuana dek sana cevap vermek gelmedi. Ama şuan hazır hissediyorum kendimi. Röpörtajlarım ile ilgili ilk mesajın bu henuz önce bir takdir etmeyi, emege saygı duymayı ögren. Ondan sonra eleştir. Burada kimseyi tatmin etmek için bir şey yapmıyoruz. Yaptıgım şeyler bir farklılık ve farkındalık ortaya çıkarması niyeti ile yapılmıştır. İzlenimim gerek röpörtaj yaptıklarım gerek takip edenler memnun. Kısacası boş yorum olmuş seninkisi. Forum çetesi konusuna gelirsek burada gönulluluk esas olarak bir ekip kurmak istedik, zaten özelden surekli göruştugumuz insanlar genel olarak dahil olmak istedi, özel hayatları nedeni ile henuz bir araya gelemedik bir yerde o nedenle de çalışmalar ilerleyemedi. Şuan için o başlıkta duyurulan çalışmalarımız devam etmekte. Ama takdir etmek gibi bir derdi olmayan birisinin de eleştirisini ne kadar haklı olursa olsun kabul edemem.. Banlandıkça geliyorsun, umarım bu hesabın uzun sure dayanır.

DeletedUser59415

Ziyaretçi
ateşli serhat :D hay la git elini yüzüne yıka bu kadarda ciddi olma yakışmıyır sana

DeletedUser51268

Ziyaretçi
Serhat tebrikler renk katıyorsun oyuna, çalışmalarının devamını bekliyoruz ;))

DeletedUser

Ziyaretçi
Aldığım karar neticesin de genel forumda artık olmayacağım gibi çalışmalarımı durdurmaya da karar vermiştim bir daha yapmamak üzere.
Konu kilitlenir, 1 gün sonra da arşive kaldırılırsa sevinirim (Takip edenlerin görmesi adına)

Keyif aldığım güzel bir çalışmaydı tüm katılımcılara teşekkür ederim. Hepiniz hoşçakalın

Genel açıklamam : https://forum.klanlar.org/showthread.php?17655-Veda-Duvar%C4%B1&p=549227#post549227

DeletedUser55128

Ziyaretçi
Aldığım karar neticesin de genel forumda artık olmayacağım gibi çalışmalarımı durdurmaya da karar vermiştim bir daha yapmamak üzere.
Konu kilitlenir, 1 gün sonra da arşive kaldırılırsa sevinirim (Takip edenlerin görmesi adına)

Keyif aldığım güzel bir çalışmaydı tüm katılımcılara teşekkür ederim. Hepiniz hoşçakalın

Genel açıklamam : https://forum.klanlar.org/showthread.php?17655-Veda-Duvar%C4%B1&p=549227#post549227

yolun açık olsun serhat :S dönersen burdayız

Seni pek sevmem ama şu röportajları okumak zevkliydi yolun açık olsun

DeletedUser55128

Ziyaretçi
yarin sorulari hazirlayip bi röportaj yapi vereyim bari :)

FollowME

Casus
Sorular hazır klanlara soruldu,
EŞKİYA ve VULTS klanları cevaplarını verdiler ŞARBON klanı bu aşkam cevaplıyacağını söyledi. Dejavu klanından henüz bir ses yok