PİLAV Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser614
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser51053

Ziyaretçi
Ders konusunda selbest her türlü gaza getirilir :-D:-D:-D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Kardeşlik klanında isim hatası oldu. Bu sefer tutacağına inanıyorum. Olmazsa w35e ciddi hazırlık yapacağım :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bu gidişte hiç birşey olmuyacak ata :D
Daha mesaj atma işine başlamadım. Dünyaya öylesine girenleri tek çatı altında toplayacağım. Ondan sonra oyun başı 1000 kişinin saldırını görürsen mesaj atma abi :D

bu klan tam benim tarzım :)
2 saatlik miydi tarzın unsure
a2v4lQ.jpg

Ata tikkat et Ali abi ciddi şekilde gaz alır heves kırar :pp :-D:-D:-D
Ali Abiyi uzun zamandır tanıyorum. Sen hatırlamazsın küçüktün sen :p Hep böyleydi kendi yaptığı işler çok büyük bizimkiler fıss :D

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Maklubede isterim :) Bir ara yemeye gelirim he :D Sizi gidi preciler siziii :)

DeletedUser58112

Ziyaretçi
Daha mesaj atma işine başlamadım. Dünyaya öylesine girenleri tek çatı altında toplayacağım. Ondan sonra oyun başı 1000 kişinin saldırını görürsen mesaj atma abi :D

2 saatlik miydi tarzın unsure
a2v4lQ.jpg

Ali Abiyi uzun zamandır tanıyorum. Sen hatırlamazsın küçüktün sen :p Hep böyleydi kendi yaptığı işler çok büyük bizimkiler fıss :D

geldim nen geldim :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yok be ciddi iş gecti bizden :D Pilavlı devam :DD
Tamam o zaman gel yarından itibaren pirinçlenmeye başla :D

Maklubede isterim :) Bir ara yemeye gelirim he :D Sizi gidi preciler siziii :)
Maklube yapmayı bilmiyorum ben. Ayrıca preci olabiliriz ama bizimde askerimiz olacak ve gerektiğinde seferberlik ilan edilecek :p :D

geldim nen geldim :)

Bir daha davet atmadan nasıl geldin diye tam soracaktım. Bu satırları yazarken aklıma geldi isteyen klana gelebilir diye açmıştım özellikleri :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ata'yla bizim bir rüyamız vardı :D halka dünya yaratmak :D ama artık olmaz :D hani w11-19 arası bir zamanda örgütlenebilirdik de şuan çok zor :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ata'yla bizim bir rüyamız vardı :D halka dünya yaratmak :D ama artık olmaz :D hani w11-19 arası bir zamanda örgütlenebilirdik de şuan çok zor :D

Bence yaza denk gelebilecek bir dünyaya şimdiden hazırlık yapıp bu rüyamızı gerçekleştirebiliriz :D Sonuçta yazın çoğu kişi ciddi anlamda oynamıyor :D