KURT-OSMANLI savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Öncelikle herkese merhaba, Genel anlamda savaşı köy alıp vermek olarak afişe eden arkadaşlara bütün dünyalarda başarılar dilerim....gerçek kişiliklerini meydana koymaktadırlar. yakamasi23 üstat bence nitelikli bir oyuncudur. savaşçılığını ve diplomasi anlayışını ortaya koymuş w30 kabullenmiştir. Ne insanlığına ne de oyun gücüne dil uzatmak hadsizlik çaresizliktir...Na kadar da acınası bir durum değil mi? Savaşta yok edile bilirsiniz...ayak oyunlarıyla alt edilmeye çalışa bilirsiniz...önemli olan hala ayakta durmaktır...Alnı açık, kılıcı keskin olmaktır ...

Konuyu bilmediğiniz ne kadar da belli maksat yorum yapmak :) Bu söylediklerini bu arkadaşlar yaptılar ve yapıyorlar da merak etmeyin :)

DeletedUser57414

Ziyaretçi
Efenin Dediği Gibi Güzel Bir Savaş Olsun İki Tarafada Başarılar :)

Oğuz, İsmini Bilmediğim Anolifeq ve Crazy Sizleride Sadece Alkışlıyorum Bir İnsan Kendini Bu Kadar Temiz Göremez. Bana World 30'da Tek 1 Klan Gösterseniz Biz Dahil Bir Hatası, Yamuğu vs Olmayan. İlk Hata Bu Taraftan Gelmedi Karşılıklı Şeyler Oldu ve Efeyle Olsun Mustafayla Olsun Son Konuşmamızda Hepsini Kapattık Hıncınız Siniriniz Kızgınlığınız Varsa Lütfen Bu Saatten Sonra Bunu Ordularımızla Gösterelim Başta Oğuz Olmak Üzere Kişiselleştirirsek Benden KatKat İyi Oyuncularsınız...

joker-alkis-sahnesi.gif

Meseleyi anlatamadım galiba :) 10 tane klansınız hala klanımdaki 2-3 oyuncuya klana gelir misin diye mesaj atan 3-5 üyeniz var.

Buradaki etikliği sorguluyorum onlara binaen diyorum ki 3 klan verelim yetmiyorsa insan biraz kendine ve arkadaşlarına güvenir.

Ayrıca o kadar yalvardım silme diye yine sildin yakamasi23. e vuramadıktan sonra ne anlamı var savaşın :(

DeletedUser58478

Ziyaretçi
Onda elli çeşit hesap var merak etme vururuz Oğuz;)

DeletedUser45013

Ziyaretçi
Sayın yakamasi ailevi değerlerini ön plana atarak şu saatte silmezsem bilmem ne şeyiyim dedin hesabını o saatte SİLMEDİN :) Üzerine birde başka bir hesaba geçtin madem böyle yapacaksın neden aileni katıyorsun olayın içerisine yazık birde utanmadan gelmişsin burda söylemlerde bulunuyorsun :) Tabi bu değerler senin için önemli değildir belki bilemem

Haklısın Üstad Silmedim Köyleri Salıyorum, Bu Derece Düşürücek Kadar Ağır Yara Bıraktığım İçin De Özür Dilerim...

heysenbittin33; Üstadım Haklısın :) Ben Ardahanlıyım Fazla Bişeyi Meşhur Değil Nar Sevmeyiz :) Gebzedeyim 7/24 Çay Çorba İçmeye Beklerim Gelmezseniz De Hatrım Kalır Ona Göre Muhakkak Beklerim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Osmanlı klanı hadi yine iyisiniz 30. dünyayı bugün bırakıyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben ve Doğa oyunu bıraktık Osmanlı klanına bir şans doğdu bu savaşı kazanmak için eğer bırakmasaydık hiç şansları yoktuda işte :)

DeletedUser23398

Ziyaretçi
Konu Oksijentüpü seni '0SMANLI' klanına davet etti
Gönderildi Oca 06, 2016 23:58:48
İletildiği tarih: Oca 07, 2016 06:58:52
İleten: eren34
Oksijentüpü seni 0SMANLI (dağıldı) adlı klana davet etti
Ancak davet artık geçerli değil.

» Davetleri göster

bana iletilen davet istekleri...;)

Luciferr

Dük
Konu Oksijentüpü seni '0SMANLI' klanına davet etti
Gönderildi Oca 06, 2016 23:58:48
İletildiği tarih: Oca 07, 2016 06:58:52
İleten: eren34
Oksijentüpü seni 0SMANLI (dağıldı) adlı klana davet etti
Ancak davet artık geçerli değil.

» Davetleri göster

bana iletilen davet istekleri...;)

Ne bu şimdi ? Ben dağıttıgımız bir klan göremiyorum sahsen. Belkide ekrem klan kurup osmanlı koyup ismini savas acıyordur, beklerim tt2

Ayrıca sizin yakamasiye tutumunuzu anlıyorum fakat, kaçıncı kere profilini klanlar modları tarafından düzenlenip silindiğini sayabileceğinize inanıyor musunuz ? Ya da hiç takip eder miydiniz ? Hatta şöyle bir soru daha yöneltmek istiyorum, bi profil neden silinir ?

Şimdi klan kurucunuz olan eko hakkında söylediğimiz seyler bizim caresizliğimizi mi gösteriyor yoksa onun ne kadar dik duruslu ve güzel bir diplomat oldugunu mu ? Mantıklı konusalım.

DeletedUser45013

Ziyaretçi
Oğuz Ben SADECE Mis Arası Yaparak Kapatılan Bir Server Görmedim Şu Boy Oynasından Bi Çıkamadın Portakalda Vitamin Değilsin Ne Kadar Düzgün Yaklaştıysam Nafile Küstahlığa Kendini Beğenmişliğe Büründün, Serverı İster osmanlı ister dehşet ister kurt kapatsın sen bi öyle bi böyle taraf değiştirmenle tanınıcaksın :) violin olarak çok çok güzel bir ekibin seni seven arkadaşların var onların adını kirletme onlara yakışır bir lider ol ;) Diplomasi konusunda ben sadelikten yanaydım 6 klan olarak mutluydum bu şekilde yenmeyede yenilmeyede razıydım ama gelinen nokta ortada ve bu noktaya gelinmesinde ilk adım benden olmadı;

Sen Kendini Bu Kadar Önemli Sanarken Ben Sana Açıkladım Konu Sen Değildin Konu Savaştığımız Adamların Klana Alınmasıydı Bu Konuda Uzun Tartışmalar Verdik Sonuca Vardık Ama Sen Kaf Dağından İnemediğin İçin Osmanlıya Geçtim kurt-osmanlı savaşıcak Seni Gördükçe 0:54 Deki Bağırma Aklıma Geliyo :D https://www.youtube.com/watch?v=fVbw-gT5gFM

DeletedUser45013

Ziyaretçi
Altını Çizere Söylüyorum Osmanlı Savaşında Hiçbir Rolün Yok Bu Savaş Gerek Bizi Gerek Osmanlıyı Aşırı Derecede Geren Bir Savaş Zaten İstenilmeyen Şeyler Söylendi Yapıldı ve Yapılıcak Biz Bunca Şeye Rağmen Efeyle Mustafayla Dostluk Bozulmasın Oyun Bitsede Selam Vericek Bi Hatrımız Kalsın Derdindeyken Sen Sürekli Yangına Körükle Gidiyorsun Her Konuda Bir Cevabın Var Her Konuda Haklı Olamazsın Kardeşim Bunu Anlaman Dileğiyle 12 Gün Say Sonra Oyundan Bütün Hıncını At Hadi Selametle

Luciferr

Dük
Bi oraya bi buraya geçmek ha .ASD:asD:AS:Das

Ekrem bu dunyada oynayan kişilerde biliyorlar ki, benım glada verdiğim sözüde tuttugumu , senınle osmanlının arası bozulmasın diye klandan cıkabilirim diyişimi . Ben kahpelik yapmam, kepazelik yapmam. Hiçbir zaman yapmadım. Senın telefonda bizi sattıgını acık acık söylediğini de hatırlıyorum. Butun bu karalama kampanyaların sadece senın klanına gelmedigimiz icin mi ? Nedir bu kuyruk acısı ? Sen dunya basından beri benden baska kıme saldırdın da konusuyorsun ? Mis arasıyla savas bitmez diye, bu savası bu kadar uzatan 2 tane faktor vardı;

1. si bizim huzeyfe talhanın bu kadar büyümesine izin vermemiz, onu yoklamamız.

2. si ise bırakanlar.

Sen ekrem 6 klanla 5 kişiyi yenemediğini unutuyorsun sadece. Aslında butun olay bundan ibaret.

Arkadaşlarımın ismini kötuye cıkarttıgımı dusunuyorlarsa bugun gelip derler sen söylesin sen böylesin diye. Ben mi tutuyorum onları söylemeyin böyle seyler diye. Gökhana selcuga, violin vazsap grubunda ben osmanlıya gececiğimi herkese söyledim. Violin ekibini dagıttımı, bu dunyada artık benle bagınız kalmadı istediğiniz klanda oynabilirsiniz dedim. Yazın sonunda yenıden bulusurz belki dedim ve onunda cok kucuk bir ihtimal oldugunu söyledim. Kaldı kı böyle söyledikten sonra selcuk sızın klana gecti. Az önce bile buraya yanıma gelsin diye rica ettim son kez, yok gelmicem dedi.

Yani bosuna kafa ütülüyorsun ekrem, ben kustah ve egolu birisiyim ama sende dunyayı kendı eksenınde döndugunu dusunen gereksizin birisin

DeletedUser

Ziyaretçi
Oğuz Ben SADECE Mis Arası Yaparak Kapatılan Bir Server Görmedim demişsinde o zamanlar bende Violin klanında olduğum için cevap verme gereğinde buldum kendimi.
Şuan yenilen rakiplerde 4. sırada en son dağıttığımız Atari klanı var 25,56 Mil. puanda ve bundan önceki Violin klanınında bir o kadar hatta daha fazla Kesim puanı vardı bu kesimler sadece Mis arası ile olmadı.
kesim puanında Oğuzada bakınca belli oluyor durum. Mis arası biziö için hobi haline geldi köyde 5k mancınık ve Fener olsa bile o gelen mislere ara atarız biz

Elimde bu şekilde bir sürü rapor duruyor zaten
- [report]e0920344bb1fe1fe045da34e7f276281[/report]

DeletedUser

Ziyaretçi
5MVjkR.png
Burdan bakabılırsın mesela ufak bir örnek Mis arası bir hobidir yani :D

DeletedUser45013

Ziyaretçi
kendini Avutmaya ve Kandırmaya Devam Et Güzel Kardeşim Benim Kimseye Yamanma Derdim Yok Yalan Konuşayim Ama Senin Yamanmaya İhtiyacın var o Yüzden Bütün Yalanlara Kendinide İnandırmış Durumdasın Yok Telefon Yok 5 Kişi Yok O Yok Bu Yok Şu :) Peki Güzel Kardeşim Sen Haklısın Sonuna Kadar :) Selçuk En Doğrusunu Yaptı Biz Selçukla Güle Oynaya Sohbet Eterken Bana Mis Arası Yaptı Savaşırken Bile Üzülmedik ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ekrem gerçekten Oğuzun normal oyunu bu değil bu dünya bizim için 2 ay önce Tuna yani Orangeganja bırakınca bitti zaten ondan sonra pek oyunla ilgilenmedik Şunu söyliyim benden daha iyidir Oğuz zaten bunu ilerleyen günlerde göreceksin daha önce bir hedefi yoktu ama şuandan sonra sanırım bir hedefi var ve En iyi oyununu oynayacaktır kendisi . O bu oyunu oynarken bende karşı safında olucam tabi ama olması gerek bu dünyada buymuş demekki :)

Luciferr

Dük
ah sunu dedın ya tüm gemileri yaktın ekrem, yazık. Selcukla sen güle oynaya oynayabilirsin, herkesın kendı hur iradesi vardır. SA benım acımdan 20 sine kadar sürmicek, bolamırde mısın bilmiyorum ama zaten kurtta kufurlu bir profil gördugumuzde senın oldugunu anlarız.