Diploması tahminleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser41078
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55647

Ziyaretçi
o değilde gölge ile acemiyiz i tahmin değil düşünen bi Allahın kulu varsa 5k pre atıcam asdklgnaşksfasdfa

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Haksızmıyım kanka :) Adam tarla olmuş, hiçbir başarısı yok, hem reelde hem sanalda tırt, gelir burada sana bana ona laf sokmaya çalışır. Lan tarla olmuşsun mübarek halen neyin derdindesin, o onu yaptı bu bunu yaptı siz o cusunuz bu cusunuz, forum admini olucan bu trolleri banlıycan :)

:)) eheheheheh olm tarla olup olmaması mesele değil.Acemiler olarak forumda bir etkinliğimiz olmicak dedik :) kimin ne yaptığının bir mühimmatı yok oyun oynuyoruz tadımız tuzumuz kaçmadan takılırız. :) malum zaten kalıcı değilim bu worlde.Sıkıldım hatta şu saatten sonra :)) ortam biraz gergin fazla gitme üstlerine insanların kanka :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Cidden Değişik Bi Dünya Oluyo . Bizim Klanda Akademiye Giden Yok , Herkes Birini Parçalama , Sıfırlama Derdinde :D Amaç Ne , Klanın İçinden Biri Olarak Ben Bile Anlamadım :D

DeletedUser58730

Ziyaretçi
Bundan sonra ki diplomasi hamlesi K54-55 bölgesinden gelecek. 1 hafta içinde bekleyin görün. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bundan sonra ki diplomasi hamlesi K54-55 bölgesinden gelecek. 1 hafta içinde bekleyin görün. :)

1 hafta icinde cıkacagını sanmam cünkü aynı bölgede sanırım bi rakı ve alarm var onlarda tek müttefiklik yapabilecek ekipler yani :D bir süre daha etraftaki diger klanlar toplanır sonradan kıta savası baslar gibi :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Alarm eğer UDW bitirse eyvallah ama yok Alarm biterse;

Acemi ler Udw nın dünyayı kapatmasına engel olacak ve yenıden baska klan yada Acemi klanını yenıden kuracaklar,

Şimdi bu yazdıgıma yok felan dersınız ama gunu gelınce o işede bi kılıf uydursunuz..

DeletedUser56621

Ziyaretçi
Alarm eğer UDW bitirse eyvallah ama yok Alarm biterse;

Acemi ler Udw nın dünyayı kapatmasına engel olacak ve yenıden baska klan yada Acemi klanını yenıden kuracaklar,

Şimdi bu yazdıgıma yok felan dersınız ama gunu gelınce o işede bi kılıf uydursunuz..

Sana inat hep birlikte kapatıcaz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
gün gelir işler değisir(yakın zamana baktıgımızda ne demek ıstedıgımı anlarsın) :D

DeletedUser56621

Ziyaretçi
Zamanı geldiğinde kapatma imkanı olursa biz düşünürüz sen düşünme zaten dünyada olmıyacaksın tt2