Classic World 5 Kısaca bugüne kadar neler yaşandığının özeti

DeletedUser

Ziyaretçi
Erdem mevzuları uzun uzun anlattıgın yerlerin hepsi dogru, kısa kısa anlattıgın her yer eksik senin hikayeni ben duzelteyim arşive vs. gider konu insanlar senin bakış açından yanlış ögrenmesin durumları hazır başlık açılmışken de gerginlik olmadan herkesin kendini ifade etme hakkı oldugunu duşunerek bunu gerçekleştireyim...

1. si erdem sen son 2 dunyadır GöLGe ile oynayan adamsın, ben GöLGe yi mehmetle beraber kuran adamım
2.si erdem sen bilmezsin belki ama dilinden duşurmedigin PUSULA klanı benim GöLGe kurucusu oldugumu iyi bilir. Birlikte savaştık, oynadık.
3.Su erdem ben bir yerden çıkmadım, mehmet seni aradıgı gibi beni de aradı dedigi laf aynen bu gelsin dogru yanlış söylesin kendisinin durustlugune inancım tam yalan derse hiç ikiletmem bile yalan derim bende. "Serhat C5 başlıyoruz Pusula da başlıyor ama benim de sametinde yeterince vakti yok. 26 daki enerjin, hevesin varsa gel klanın başında ol, bu dunya PUSULA yı silelim" verdigim tek cevap şu "Pusula varsa devamını söylemene bile gerek yok sonunda" kapadık telefonları ve o whatsapp grubunda ilk gunden beri bende varım her konuşmayı biliyıorum halen telefonumda da duruyor.
4.su senin teklif aldıgın, mehmete ilettigin dogru o sıra kendal da benim kuzenime GöLGe ile böyle böyle durum var GöLGe ye guvenebilir miyiz demiş GöLGe dekileri bilmedigi için kuzenimde benim GöLGe de olmamdan kaynaklı guvenebilecegimi mehmetinde durust bir insan oldugunu asla arkadan iş çevirmeyecegini söylemiş. Kendal da bunun uzerine rahat bir şekilde bekleyişe geçti buraya kadar bu şekilde ilerledi.
5.si ben bunu apoya, mehmete sordum dogruladılar, fikrimi sordular söyledim. Mehmetle diyalog aynen şu şekil gelişti

Bolubjk : Kanka pusulanın oldugu worlddde yenilemeyiz, durumumuz kötü, toparlamak için bu diplomasi şart. İki bölge klanı birbirimizi kıracagımıza pusulayı kırıcaz durum bu
SiNSeR : Mehmet Allah aşkına bu işe girişerek savaşı bırakıyoruz, Pusula klanındakiler aptal mı bu şekilde biz onları yensek dahi demeyecekler mi "Vay efendim böle diplomasi yaptınız şöyle oldu diye ? " hem bu iyi senaryo birde kötüsü bu işe girişmişiz ona ragmen yenilmişiz o zaman demezler mi "GöLGe tum diplomasi oyunlarına ragmen yenildi." yapacagınız tek bir adım yuzunden bu ismi bir daha hiç bir dunyada kullanamayız.
Bolubjk : Bilmiyorum kanka , ama iyi olacak gibi neyse sen apo ile de konuş istişare edin. 1 kişi dahi olumsuz baksa kabul etmem zaten.
SiNSeR : Tamam mehmet akşam konuşuruz

Telefon kapandıktan sonra apo ile göruştuk ardından skype toplandık ACMYZ - GöLGe olarak konuşmalar yapıldı herkes sözunu söyledi, musade istedik özel göruşmek için GöLGe olarak aramızda konuştuk. Olumsuz baktık ardından klan adına söz alıp "Beyler kusura bakmayın size karşı guvensizlik var ayrıca bu şekilde diplomasi işine girme taraftarı degiliz " dedim. Ve konuşmayı kapattık. Mehmeti aradım durumu söyledim tamam kanka hayırlısı olsun savaşcaz artık dedi.

Ne oldu ise 2 saat sonra oldu, benim olmadıgım bölumde kalkıp ACMYZ ile yeniden göruşuldu ve diplomasi kuruldu, erdem göruşmede idi klan adına ve diplomasiyi yaptı...

Yukardaki hal ve tavırı görunce mehmeti, apoyu aradım cevap yok. Klanın profiline aynen şunu yazdım "Bu klan savaşmaktan korktugu için ACMYZ ile diplomasi kurmuştur." herkesten önce bana kendal yazdı dedigi laf aynen şu "Kanka aranızda problem olacaksa bu diplomasiyi yapmayalım aranız bozulmasın bizim yuzunuzden" bu gune kadar hiç muhabbetim olmadıgı, duşman klanlarda oldugumuz adam bana bunu yazarken kaç world beraber oynadıgım adamlar 1 haftalık emeklerini kurtarmak için bumerang gibi degişip durmuş. Bu da yetmez gibi hakaretler edilmiş şahsıma. Bu da yetmez gibi genel foruma açtıgım başlıkta gömmeye çalışmışlar...

ee kardeşim hırsızın hiç mi suçu yok demezler mi adama ?

Erdem kısaca durum şu GöLGe konusunda bunu ilk kez yapmıyorum ilk kurdugumuz w7 de mehmet klan adını "BARZO HARAMİLERİ " yaptı BARZO ile birleşip o zamanda klanı dagıttım. Sor mehmete söylesin... Benim bu işlerden zerre faydam yok amacım da reklam olmadı. Ama şu oyunda benim için çok degerli olan GöLGe adını sizin gibi adamların da kirletmemesi için de elimden geleni yaptım. Suçum varsa bu yuzdendir.

Arkadaşlar amacım sadece gerçeklerin ne oldugunu söylemek lutfen konu hakkında bilgisi olmayanlar laf olsun diye benle tartışmasın hepinize iyi oyunlar

Ben kendi başıma veya yönetimdeki birkaç kişiyle beraber hareket edip yapmadım o diplomasiyi. Mehmet senin dışındaki kurucuları bir whatsapp grubunda topladı, ilk yapılan görüşmeden sonra. Tekrar konuştuk ve bazı kararlar aldık ve ben de bu kararlara göre ve Mehmet'in isteği doğrultusunda hareket ederek sadece bir elçi olarak görevimi yaptım.
Evet Mehmet sana böyle bir fırsat tanıdı doğrudur. Gel klanın başında ol dedi doğrudur. Sen ne yaptın klan için? Savaştın mı, insanları yönettin mi? Yönetmeye çalışsan bile kim senin sözünü dinlerdi ki orda? zaten az kalan 3-5 arkadaşını da alıp acemiyize geçtin.

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Muhattap bulmuşsun sonunda depsi bana bakınca ;) Bol bol konuş onunla iyi anlaşırsınız...

Hazır hesap alıp konuşmak kolay, 26 dan yaram yok. Çok şukur istedigimizi alıp, kimsenin agız kokusunu çekmeden hesabımızı sildik. Yarası olan sizlersiniz benim yorum attıgım hiç bir konuyu kaçırmıyorsunuz :))

hazır hesap ? ulan hesap hep bendeydı ne hazır hesabı ben sonradan bıraktım zaten :) var olmadıgın dunyada atıp tutuyorsun bak acemı ıle golge arasında bı konu yazmısın buna karsılık bısey dedık mı hayır bızı ılgılendırmez senıde ılgılendırmeyen seylere zıplama :)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
ALARM Özet;

oyuna 2 klan başladık. toplamda 150 kişi falan. istersek bu sayıyı acemiler gibi 300-350 kişi de yapardık, gerek yok dedik. tanıdığımız, sağlam arkadaşlar ve dostlarla olalım yeter dedik.

bölgemizde tunga klanı vardı. 5 klanlardı. toplamda 350 kişi kadar.

bu klanla belirli bir süre savaştık. akademiler kurulana kadar direndiler, hatta denildiği gibi birkaç köyü full savunma doldurup, mancınıklarla bazı köylerimizi de yıktılar. fakat bu strateji sadece misler çıkana kadar işe yarar. sonrasında işe yaramadı. dağıldılar.

tunga savaşı bitince, pusula'ya bakmıştım. köyleri 3-4k falan vardı hepsinin. hatta burada acemi-gölge savaşı hakkında bir başlık açılmıştı. acemi-gölge, alarm-tunga, o zamanlar udw-bis ile savaşıyordu sanırım. pusula da kimseyle savaşmıyordu. en son pusula gelip herkesi toplayacak demiştim. çünkü çok rahat gelişmişlerdi.

her neyse, biz gelişen diplomasi hamlelerine göre udw ile anlaşma imzaladık. anlaşmayı bilen biliyor. anlatmaya gerek yok.

pusula'ya yöneldik. ilk opta 6 köy, ikinci opta 15 köy, üçüncü opta 40 köy, dördüncü opta 75 köy vs vs vs. gibi gitti oplarımız.

aralıksız op yapıldı o dönem. bir op, ertesi gün ikinci op. bir op, ertesi gün kami opu. üçüncü op, ertesi gün yine op. bize yakın pusula oyuncuları eminim uyku konusunda baya problem yaşamıştır.

her neyse pusula da gitti.

pusula gidince belirli bir ekip acemiyiz'e geçti. biz zaten udw ile anlaşma gereği acemilerle savaşacaktık. acemiler dünyadan gidecekti. udw ve alarm kalacaktı. en son udw alarm savaşı olacaktı.

acemilere daha adam akıllı op yapamadan, acemiler udw oldu.

udw de haklı. biz acemiyiz e saldırsak, %65 e %35 civarında kalacaklardı.

bu sayede %57 - %43 gibi bir oranla önde görünüyorlar.

bakalım ilerleyen günler neler getirecek.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben kendi başıma veya yönetimdeki birkaç kişiyle beraber hareket edip yapmadım o diplomasiyi. Mehmet senin dışındaki kurucuları bir whatsapp grubunda topladı, ilk yapılan görüşmeden sonra. Tekrar konuştuk ve bazı kararlar aldık ve ben de bu kararlara göre ve Mehmet'in isteği doğrultusunda hareket ederek sadece bir elçi olarak görevimi yaptım.
Evet Mehmet sana böyle bir fırsat tanıdı doğrudur. Gel klanın başında ol dedi doğrudur. Sen ne yaptın klan için? Savaştın mı, insanları yönettin mi? Yönetmeye çalışsan bile kim senin sözünü dinlerdi ki orda? zaten az kalan 3-5 arkadaşını da alıp acemiyize geçtin.

Erdem boş konuşup durma, ya o kadar boş bir adamsın ki ben klan için gerekli adamdım, sen gereksiz adamdın şans tanıdık diyorsun, Ulen bir kere de kabul edin GöLGe klanının kurucusu benim benim kurucusu oldugum klan uzerinden bana şekil yapıyorsunuz. Hayırdır erdem ? Klan için savaştın mı demişsin yahu siz savaşın 3. gunun de ACMYZ ACMYZ diye agladınız be :D ne savaşından bahsediyorsun sanki 1 ay savaş surdu de benim katkım olmadı. Klanı idare ettin mi diyorsun yahu klan 15 gun ayakta kaldı mı ki ? :D hangi klan bu erdem ? Valla boş konuşuyorsunuz...

Ama bak ben çok sıkıldım sizlere derdimi anlatmaktan ugraşmaktan. Eger susacaksanız klanı da ben dagıtmış olayım, yamugu da ben yapmış olayım, Hepsine sebep benim şimdi rahat mısınız ?

DeletedUser53949

Ziyaretçi
ALARM Özet;

oyuna 2 klan başladık. toplamda 150 kişi falan. istersek bu sayıyı acemiler gibi 300-350 kişi de yapardık, gerek yok dedik. tanıdığımız, sağlam arkadaşlar ve dostlarla olalım yeter dedik.

bölgemizde tunga klanı vardı. 5 klanlardı. toplamda 350 kişi kadar.

bu klanla belirli bir süre savaştık. akademiler kurulana kadar direndiler, hatta denildiği gibi birkaç köyü full savunma doldurup, mancınıklarla bazı köylerimizi de yıktılar. fakat bu strateji sadece misler çıkana kadar işe yarar. sonrasında işe yaramadı. dağıldılar.

tunga savaşı bitince, pusula'ya bakmıştım. köyleri 3-4k falan vardı hepsinin. hatta burada acemi-gölge savaşı hakkında bir başlık açılmıştı. acemi-gölge, alarm-tunga, o zamanlar udw-bis ile savaşıyordu sanırım. pusula da kimseyle savaşmıyordu. en son pusula gelip herkesi toplayacak demiştim. çünkü çok rahat gelişmişlerdi.

her neyse, biz gelişen diplomasi hamlelerine göre udw ile anlaşma imzaladık. anlaşmayı bilen biliyor. anlatmaya gerek yok.

pusula'ya yöneldik. ilk opta 6 köy, ikinci opta 15 köy, üçüncü opta 40 köy, dördüncü opta 75 köy vs vs vs. gibi gitti oplarımız.

aralıksız op yapıldı o dönem. bir op, ertesi gün ikinci op. bir op, ertesi gün kami opu. üçüncü op, ertesi gün yine op. bize yakın pusula oyuncuları eminim uyku konusunda baya problem yaşamıştır.

her neyse pusula da gitti.

pusula gidince belirli bir ekip acemiyiz'e geçti. biz zaten udw ile anlaşma gereği acemilerle savaşacaktık. acemiler dünyadan gidecekti. udw ve alarm kalacaktı. en son udw alarm savaşı olacaktı.

acemilere daha adam akıllı op yapamadan, acemiler udw oldu.

udw de haklı. biz acemiyiz e saldırsak, %65 e %35 civarında kalacaklardı.

bu sayede %57 - %43 gibi bir oranla önde görünüyorlar.

bakalım ilerleyen günler neler getirecek.

erdal güzel kardeşim forumda oyundan daha çok takılıyorsun yemin ederim .d ulan sen lazımsın bize oyuna bak la

DeletedUser

Ziyaretçi
hazır hesap ? ulan hesap hep bendeydı ne hazır hesabı ben sonradan bıraktım zaten :) var olmadıgın dunyada atıp tutuyorsun bak acemı ıle golge arasında bı konu yazmısın buna karsılık bısey dedık mı hayır bızı ılgılendırmez senıde ılgılendırmeyen seylere zıplama :)

Alakadar olmadıgım konu hakkında konuşmadım, şuan alakadar olmadıgın konu hakkında yorum yapan sensin. O nedenle lafını aynen iade edip zıplama diyorum sana...

26 muhabbetini hiç açmayalım senin bölgendeki misyonun, vizyonun hep belliydi. Sen piyondun görevini yaptın. Biz hesabın devredildigini biliyoruz sonradan hesap hep sendeyse o zaman 3 köy için yalan söylemiş adamlarsınız demektir. Hayırlısı olsun... Anahtar teslim kapamalık dunyayı da kapatamadınız zaten. Hala gelip konuşuyorsunuz.

Bilmedenoldu*

Yasaklı
aynen kanka, bu dünyada sadece forumda konuşan birisi oldum, oyunda eksilerdeyim resmen valla kusura bakmayın :D

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Bende bunu demekten sıkıldım ; yahu Nasıl bir adamsın büyüğümsünüz hiç birinize saygısızlık yapmayım diyorum duramıyorum işte .
Gölge klanı kurucususun anladıkta ne işle ilgilendin ne yaptın kayda değer birsey göster , bizim gözümüzde tek kurucu var oda Mehmet abi ( bolubjk) diyorsun ki 15 gün dayanabildi mi klan bi işin ucundan tutsa idin de 15 gün dayansa idik , Mehmet abinin özel sebepler dolayısıyla bakamadığını en az biz kadar sende biliyordun. Bu foruma geliyoruz ben gölge kurucusuyum beni herkes bilir demeyi biliyorsun ama klanın menfaati için birsey yapmayı bırak klanını kötülüyorsun , yaptığın senin klanın adını kötülemek kadar kendi adını da kötülemek .
Burda gölge klanı yıkıldı bitti gitti ama bitmiş bir olaydan sonra da ne klandaki adamlara laf edin nede o klanın adına buna sen olsanda kurucu olsanda karşı gelirim . Gölge adı ile sana şekil yapıyorum var mı ötesi ?

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Serhat kime laf anlatmaya çalışıyorsun . W25 de yönetim formunda , muttefik klanlarin arkasından nasıl konustuklarini sonra tüm dünyanın onlara savaş açmasını ve daha sonra burda pişkin pişkin kendilerinin masum rolü oynadıklarını ben biliyorum .. Çok şükür kimseye karşı bir yanlisimiz da olmadı , kimsenin arkasından da iş çevirmedik. Demi gaara cim??

Bizim içimizde ki oyuncular ile bir tanıdık aracılığı ile nasıl irtibat kurduğunu anlatır misin ? . Yada anlatma sen sizin arka planda cevirdiginiz ile burda konustuklariniz çok farklı .

Ayrıca erdem olm bizimle bi öyle konusuyorsun bi böyle konusuyorsun . Raide gelince kanka oluyoruz buraya gelince ezik oluyoruz bir karar verir kardeşim sende :) . O kadar köylerine kaçar ordu gomduler de köylerine destek bile attık . Az teşekkür edeceğine burda laf vurma peşindesin kardeşim yakışmadı .

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Serhat kime laf anlatmaya çalışıyorsun . W25 de yönetim formunda , muttefik klanlarin arkasından nasıl konustuklarini sonra tüm dünyanın onlara savaş açmasını ve daha sonra burda pişkin pişkin kendilerinin masum rolü oynadıklarını ben biliyorum .. Çok şükür kimseye karşı bir yanlisimiz da olmadı , kimsenin arkasından da iş çevirmedik. Demi gaara cim??

Bizim içimizde ki oyuncular ile bir tanıdık aracılığı ile nasıl irtibat kurduğunu anlatır misin ? . Yada anlatma sen sizin arka planda cevirdiginiz ile burda konustuklariniz çok farklı .

Ayrıca erdem olm bizimle bi öyle konusuyorsun bi böyle konusuyorsun . Raide gelince kanka oluyoruz buraya gelince ezik oluyoruz bir karar verir kardeşim sende :) . O kadar köylerine kaçar ordu gomduler de köylerine destek bile attık . Az teşekkür edeceğine burda laf vurma peşindesin kardeşim yakışmadı .

Biz müttefik klanlar hakkında ne konuşmuşuz dediğin respawn klanıdır onlarla müt değildik ki kendi hakkımızda bile argolu kelimeler kullanırız yönetim forumumuzda hayatında bir kere alarm yönetim formunu görmüşün sevindirik oldun dimi bu worldde göstericem merak etme :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı

müt klan hakkında nasıl konuşulduğu falan bunları geç kendal ya. he çok merak ediyorsan, o müt klan hakkında kötü konuşanlardan bir tanesi de bendim. sevmiyordum. sevmek zorunda da değildim. ama özgür müt diyorsa bizde müttür, konuşmaktan başka bir şey yapamayız. ayrıca müt dediğimiz klanın da bize hiçbir yararı olmadı, hatta zararı oldu. her neyse, w25'i hiç karıştırmamak lazım.

DeletedUser52052

Ziyaretçi

öyle deme la bak yönetim olarak üzülme kampanyası yaptık senin adına biz seni seviyoruz kendal yönetim vermemişler gel klana da form modluğu verelim sana sevindirik ol :)

w25 de müttefik yoktu ki burda atıyorsun zırvalıyorsun :) yazık sana yazık

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende bunu demekten sıkıldım ; yahu Nasıl bir adamsın büyüğümsünüz hiç birinize saygısızlık yapmayım diyorum duramıyorum işte .
Gölge klanı kurucususun anladıkta ne işle ilgilendin ne yaptın kayda değer birsey göster , bizim gözümüzde tek kurucu var oda Mehmet abi ( bolubjk) diyorsun ki 15 gün dayanabildi mi klan bi işin ucundan tutsa idin de 15 gün dayansa idik , Mehmet abinin özel sebepler dolayısıyla bakamadığını en az biz kadar sende biliyordun. Bu foruma geliyoruz ben gölge kurucusuyum beni herkes bilir demeyi biliyorsun ama klanın menfaati için birsey yapmayı bırak klanını kötülüyorsun , yaptığın senin klanın adını kötülemek kadar kendi adını da kötülemek .
Burda gölge klanı yıkıldı bitti gitti ama bitmiş bir olaydan sonra da ne klandaki adamlara laf edin nede o klanın adına buna sen olsanda kurucu olsanda karşı gelirim . Gölge adı ile sana şekil yapıyorum var mı ötesi ?

Hasan kardeşim bak seni severim. Bilmedigin konuda konuşuyorsun burada mehmete , mehmetin emegine laf etmiyorum. Olanı anlatıyorum ve dedigim gibi mehmeti severim durustlugune kefilim. Gelsin burada şu yanlış yalan desin valla ikiletmem haklı yalan der susarım. Ama şunu unutma GöLGe klanı w11 den sonra surekli yeni kadrolar uzerine kuruldu. Baktıgın zaman erdem gibi yuzlerce insanın hakkı var. Bende bunu bilmem, ama kimseye kalkıp sen emek vermedin bu klan için ne yaptın demedim. Erdeme bile. Belki C5 de yapmadım, belki w27 de olmadı. Ama emin ol bu klana en az mehmet kadar emek ve deger verdim. Burada mehmete laf yok. Burada bu konular altından gömmeye çalışanlara lafım var... Sen durumları bilmedigin için bir şey diyemiyorum sana...

Kendal bir gun demiştin ya kaderimiz bir sevilmeyen adam olmak diye ben çözdum meseleyi kanka, bir şeyi oldugu gibi anlatırsan ve durustluk yaparsan sevilmezsin bu yeni yetme forumcuların oldugu yerde. :) çok takmaya gerek yokmuş yani.

DeletedUser

Ziyaretçi

Ben acemiyiz klanı gölge'yi yıktı bunu da söyledim. Ezikliğini kabul etti , udw döneklik yaptı vs derken olayı biraz dramatize ediyor olabilirim, bu udw ve acemiyizin yaptığı olayı alarma haksızlık olarak görmemden kaynaklanıyor. Gölge ile acemiyiz birleşmesini konuşurken hatırlarsın gölge'den taraf herkes, hem pusulayla hem udw'yle aynı anda savaşırız birleşirsek diyorduk. Ben iki klanın birleşmesini yürekten istiyordum, ama benim bu birleşmeden savaş alanını eşlitlemek dışında bir çıkar derdim yoktu. Ama UDW ve acemiyizin birleşmesi alarm'ı tongaya düşürmektir. Eğer olur da alarm bu savaşı kazanırsa gelir burda alarm'ı klanlar'ın en iyi klanı ilan ederim.

DeletedUser53949

Ziyaretçi

Hasan kardeşim bak seni severim. Bilmedigin konuda konuşuyorsun burada mehmete , mehmetin emegine laf etmiyorum. Olanı anlatıyorum ve dedigim gibi mehmeti severim durustlugune kefilim. Gelsin burada şu yanlış yalan desin valla ikiletmem haklı yalan der susarım. Ama şunu unutma GöLGe klanı w11 den sonra surekli yeni kadrolar uzerine kuruldu. Baktıgın zaman erdem gibi yuzlerce insanın hakkı var. Bende bunu bilmem, ama kimseye kalkıp sen emek vermedin bu klan için ne yaptın demedim. Erdeme bile. Belki C5 de yapmadım, belki w27 de olmadı. Ama emin ol bu klana en az mehmet kadar emek ve deger verdim. Burada mehmete laf yok. Burada bu konular altından gömmeye çalışanlara lafım var... Sen durumları bilmedigin için bir şey diyemiyorum sana...

Kendal bir gun demiştin ya kaderimiz bir sevilmeyen adam olmak diye ben çözdum meseleyi kanka, bir şeyi oldugu gibi anlatırsan ve durustluk yaparsan sevilmezsin bu yeni yetme forumcuların oldugu yerde. :) çok takmaya gerek yokmuş yani.

Bir şey söyliyeyim mi sana saygım sevgim olmaz tanımazdım ama kendi klanına yaptıklarını görünce gözümde değerin 0 olmuştur bu senin için önemli değildir tabi ki ama kendalı çok sevmesem de yine bir saygım vardı çünkü klan yönetmek zor zanaattır emek, yürek ve fedakarlık ister ama bu yaptığı olaydan sonra ona da saygım kalmamıştır onunda bana yoktur çok önemli değildir benimde ona olmaması onun için değildir ama fikrimi belirttim sadece.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Benim hala var saygım sirvaleye hala sakin duruyor.
Önemli birşey olarak görüyorum tartışmada sukunetini koruyabilmekte bir olgunluk ister saygı duyarım :D

DeletedUser32837

Ziyaretçi

Ben olayları anlatmanıza karışmadım bilmediğim onca şey vardır onuda savunmuyorum şöyle idi böyle idi gibi , ama orada ben de varsam Banada söylenmiş oluyor klana söylediğiniz sözler dayanamadı isek beraber dayanamadık yıkıldık isek beraber yıkıldık bunu kurucu olduğunuzu savunup Kurucusu olduğunuz klana lütfen laf söylemeyin sözleri dolaylıda olsa bize geliyor bunu söylüyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben olayları anlatmanıza karışmadım bilmediğim onca şey vardır onuda savunmuyorum şöyle idi böyle idi gibi , ama orada ben de varsam Banada söylenmiş oluyor klana söylediğiniz sözler dayanamadı isek beraber dayanamadık yıkıldık isek beraber yıkıldık bunu kurucu olduğunuzu savunup Kurucusu olduğunuz klana lütfen laf söylemeyin sözleri dolaylıda olsa bize geliyor bunu söylüyorum

Hasan kardeşim , akıllı insanlara hatasını söylediginde sana teşekkur eder. Cahil insana hatasını söylersen sana hakaret eder. Kısacası durum şu kardeşim bende bu konuların açılması taraftarı degilim. Evet burada başlık açtım olayın sıcaklıgı ile aşırı bir tepki göstermiş olabilirim. Ama o başlıkta yazılanları gördukten sonra attıgım her adımdan emin oldum iyiki yazmışım dedim. Benim amacım akıllı sandıgım dostlarıma hatalarını göstermekti.

İşin özü burada cahil insanların bahsettigi gibi biri olsam diplomasi ve birleşme konusunda ses çıkarmaz hesabımı kasardım. Bana teklif edildigi gibi ACMYZ ile diplomasiyi istedigim şekilde sonlandırır yoluma bakardım. Benim yaptıgım şeyse şu yanlışa karşı çıktım, hatayı gösterdim. Bunu kabul etmeyip şahsıma hiç olmadık laflar söylendi ve bende bu lafların ardında kalmamak adına madem öyle siz dagılana kadar devam edecegim diyip bana açık kapı bırakan ACMYZ klanına geçtim. Zaten ben daha ordumu kıvamı vermeden GöLGe dagıldı...

Benim ne mehmetle ne bir başkasının şahsı ile ilgili problemim yok. Kurucusuyum kurucusuyum dedigim klan bu world hatalı ve yanlış kararlar aldı... Ve bende buna tepkimi gösterdim...

Masum çocuk erdem skype konuşmamızda aramızdaki diyalogu hatırladın mı ???

-GöLGe bu işleri karıştıran, bu diplomasi işlerine duşen, alicengiz çeviren bir klan degildir olmamalı demiştim. Cevabın hala aklımda
-Daha önceki worldlerde o kadar klanı karıştırırken, alicengiz yaparken neydik ? vb.

Ben senin gibi olamadıgım için şu forumda her gun herkesle ugraşmak zorundayım erdem. Ama bende anladım bu oyun çok degişmiş. Ve bu saydıklarım olmadan başarı da gelmiyor, gelse de bir takdir görmuyor... :) yani haklı çıktınız.