Yazık ya

• Konuyu başlatan DeletedUser24418
  • Başlangıç tarihi

kingstone

Ağır Atlı
biz pre almazsak bu oyunu nasıl oynayacaksınzı merak ediyroum ? pre alanlarada çok laf etmeyin artık gençler.
öyle konuşuyorsunuzki zengin olmak suçmuş gibi düşündüğünüzü düşünür oluyoruz. Paranız varken şahinemi binersiniz mercedese mi ?
Para geçmediği tek bir yer bulamazsınız yeryüzünde neyin tatavasını yapıyorsunuz ki hala :) siz niye okuyorsunuz ? insanlar neden çalışıyor ? spor olsun diyemi :D

bu özellikler oyunun başından beri olsa bu kadar lafı olmazdı zaten, insanlar eski oyunu bildikleri için, eskiden oyundan aldıkları zevki, tadı bildikleri için, eskideki rekabetleri yaşamış oldukları için bunların hepsi. eskiden neden para bu kadar geçmiyordu, o zaman insanlar okumuyor muydu,çalışmıyorlar mıydı?

DeletedUser52610

Ziyaretçi
biz pre almazsak bu oyunu nasıl oynayacaksınzı merak ediyroum ? pre alanlarada çok laf etmeyin artık gençler.
öyle konuşuyorsunuzki zengin olmak suçmuş gibi düşündüğünüzü düşünür oluyoruz. Paranız varken şahinemi binersiniz mercedese mi ?
Para geçmediği tek bir yer bulamazsınız yeryüzünde neyin tatavasını yapıyorsunuz ki hala :) siz niye okuyorsunuz ? insanlar neden çalışıyor ? spor olsun diyemi :D

Emek ve alın teri diye bir kavram var bilirmisin dicem de o ne parayla satın alınabiliyor mu dersin sen o yüzden paracıklarınla sana mutluluklar :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
bu özellikler oyunun başından beri olsa bu kadar lafı olmazdı zaten, insanlar eski oyunu bildikleri için, eskiden oyundan aldıkları zevki, tadı bildikleri için, eskideki rekabetleri yaşamış oldukları için bunların hepsi. eskiden neden para bu kadar geçmiyordu, o zaman insanlar okumuyor muydu,çalışmıyorlar mıydı?

2006 dan beri oynuyorum eskiyi de yeniyide çok iyi biliyorum :D eskiden dolar 1,15 tl idi şimdide 1,15 tl mi ? hayır değil, sürekli değişiyor,doğada değişmeyen tek şey değişimin kendisidir, bu oyunda epey değiti, bir 10 sene sonra dahada değişecek,5 yıl evvel premium takası olacak dünyalarda desek millet bir taraflarıyla güler inanmazdı :D ama artık var :)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ohhooo gayette güzel kulalnıyorum zaten , eksik yazım hatası var diye saçmalamanın manası yok :D ayrıca para ile hava atılmaz ,, paar ile hava atıldığını düşünen belli bir eziklik sevieysindeddir açıklaması bu :D parayla havamı atılrı bu nasıl cahilliktir :d NE DEMİŞ ATALARIMIZ ETME ÇOLUK ÇOCUKAL SOHBET YA ALIR ŞAPKANI KAÇAR GELİR KUCAĞINA PİSLER :d

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Atalarımız ne demiş diyorsunda daha dediklerini doğru telafüz edemiyorsun bu arada Türkçemizde ohhooo diye bir kelime yoktur. kulalnıyorum değil kullanıyorum iki kere virgül koyulmaz arka arkaya daha çok yazardım da değmezsin nasıl diyordun sen evet buldum. Lafa bakarım laf mı diye söyleyene bakarım adam mı diye bak büyük yazmadım noldu şimdi laf sokmuş mu oldum yaşasın ben laf soktum birinciyim en büyük benim bırakın bu fasılları önce İNSAN OL İNSAN.

DeletedUser12007

Ziyaretçi
Eski bir oyuncuyum, Param olsa pre ile bende oynarım.

Dua edin pre ile sadece hammadde alınıyor, Asker alınsaydı ortam beter olurdu. Oyun sadece ilk 20 kişi arasında döner dururdu.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Eski bir oyuncuyum, Param olsa pre ile bende oynarım.

Dua edin pre ile sadece hammadde alınıyor, Asker alınsaydı ortam beter olurdu. Oyun sadece ilk 20 kişi arasında döner dururdu.

Sen rahat ol onlarda gelir. Hatta öneride bulunmak lazım belki yaparlar erkenden worldlere veda eder classic döneriz

inacira

Kılıç Ustası
Pre ile kasanlara laf yok ama pre ile kasanları savunan (ki kendisini hiç bir worldte pre ile kastığını görmedim), savunan dediğim mantıklı açıklamasını yapan birini buldunuz ya hepiniz yüklenin :)

*ROMMYS* 'i uzun süredir tanırım, kendisi istese her world 1. olabilecek birisi :) Fakat o sadece zevk için,muhabbet için oynuyor.Kendinize suçu yükleyecek başka birini bulun bence. Gidin worldun ilk 20sine mesaj atın mesela

DeletedUser

Ziyaretçi
Abi oynama o zaman aglama duvari mi ? Bizimde basimiza geliyor ama sen kac tane dunyada oynuyorsun bi yerinde dur o zaman aglamassin derdi koyunun gitmesi bence.

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Eskiden olan premium sistemi olsa ağlayın ama şimdi pre kasmak çok kolay. Oyuna para vermeden pre kasıp sonra onları harcayan çok kişi var.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Eskiden olan premium sistemi olsa ağlayın ama şimdi pre kasmak çok kolay. Oyuna para vermeden pre kasıp sonra onları harcayan çok kişi var.

Bu durum başka şeyler getiriyor aklıma. Çocuğun elinden şekeri alıp ağlamasın diye sakız vermekten farkı yok. Başta hatayı yaptılar.

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Fazla şey etmeyin :D birinci dediğiniz bana profiliniz cok güzel kullanabilir miyim diye izin istedi bende verdim keske bu işten payım olan preyi alsaydım tüh aklıma gelmedi Zaman'ında :(

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Bu durum başka şeyler getiriyor aklıma. Çocuğun elinden şekeri alıp ağlamasın diye sakız vermekten farkı yok. Başta hatayı yaptılar.

Valla preden daha önemli şeyler var. Eskiden aynı saniyede mis atmak, mis arası atmak, yağma asistanı olmadan yağma yapmak oyucunun kalitesini artırıyordu. Artık herkes yapıyor kolayca. Kolaylaştırdılar.

Oyunda keyif alınan şeyler bu küçük detaylardı.

Bence bir taşta iki kuş vurmak için yapıldı. Hem 3. Part yazılımın önüne geçmek için hem de premium kullanılması için

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Onlr ayrıca kaliteyi artıyordu ama bu kolaylıkların gelmesi birini diğerine karşı eşitlik sağlamaya yönelikti yinede sevmediğim şeylerdi özellikle preyle ham satılması preyle %20 ler felan alınması oyunu bozdu bitti yani oyun.

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Onlr ayrıca kaliteyi artıyordu ama bu kolaylıkların gelmesi birini diğerine karşı eşitlik sağlamaya yönelikti yinede sevmediğim şeylerdi özellikle preyle ham satılması preyle %20 ler felan alınması oyunu bozdu bitti yani oyun.

Aynen. Bu oyun benim için sgara kullanmak gibi oldu. İstemediğin halde içiyorsun