şahi - tim savaş ilani

LaFleur01

Baltacı
Bol şanslar :)
Klanımız hakkında ufak bir bilgi: ben-mahcup-BenSanaHicYetisemedim-STALINGRAD tarafından kuruldu ve önkayıtla dünyaya geldik. Drama yapmaya gerek yok :)
Ayrıca savaş açıklamasındaki "KADER" inancı kaderin planları olmasının islamla alakası yok :) Açıklamayı yazan hangi dine mensup merak ettim :)

açıklamayı yazanın dininden sanane neden olayı dine bağlıyorsun hristiyanda olsa bu oyunu oynayabilir bu dünyada yaşayabilir ayrıca bir oyun için din,siyaset gibi konuları malzeme yapmayalım

DeletedUser57931

Ziyaretçi
W3 ün efsane ekibine sahi ailesine başarılar dilerim

DeletedUser43286

Ziyaretçi
Sen bizim klanın oyuncularına ikiyüzlü vs dersen bende istediğimi derim :)

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Pre kasıyorlar diye ağlayan ve SS almayı ileri düzeyde öğrenmiş arkadaşa soruyorum. O listede olup da 1 tane pre kullanmayan kim var sizin ve avukatlığını yapmayı sevdiğin diğer klanlardan?

DeletedUser43259

Ziyaretçi
bol şanslar... kime derseniz
"O KENDINI BILIYOR"
:))

DeletedUser41180

Ziyaretçi
bol şanslar... kime derseniz
"O KENDINI BILIYOR"
:))

Abi vallahi kendimi bilerek banlattırıcam şu forumdan. W17 de de böyleydi genel forumda adımı gören bulaşıyordu. Neyi ispatlamaya çalışıyorlar ki yani. Savaşımız başlamıştır hayırlı olsun diye konu açmak varken neden bu yani

LaFleur01

Baltacı
ilk köylerini almış oyuncuları ve bizim oyuncularımızı takip edip istatistiklere bakarsanız gerçek açıkça ortadadır oyunu hakkıyla cesaretle oynayan tüm oyunculara başarılar dilerim.

DeletedUser41180

Ziyaretçi
ilk köylerini almış oyuncuları ve bizim oyuncularımızı takip edip istatistiklere bakarsanız gerçek açıkça ortadadır oyunu hakkıyla cesaretle oynayan tüm oyunculara başarılar dilerim.

Hala birilerine bir şeyler ispatlamaya çalışıyor adam.

DeletedUser43286

Ziyaretçi
Çekemeyen anten taksın bende daha fazla yazmıcam boş insanlarla muhattap olmaya gerek yok saygınızı kaybetmeyin yeter :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Hadi gençler parmaklar çok çalıştı biraz da askerlerini çalıştırın konuşturun :D iki tarafada başarılar :D

ZOOM

Baltacı
konu derin :)

her iki klanada başrılar..

yalnız huradaki msjlara bakaraktan tasvip etmediğim birşey ise stalingard arakdaşımızın allahı şahit tutarak konuşöası böle bir saçmalık olmaz bu oyun sonuçta yeminlere gerek yok

LaFleur01

Baltacı
olaylardan haberi yokmuş gibi davranan ama savaşa girmesi beklenen sancak klanıda savaşa katılmıştır :)

DeletedUser605

Ziyaretçi
Pre kasıyorlar diye ağlayan ve SS almayı ileri düzeyde öğrenmiş arkadaşa soruyorum. O listede olup da 1 tane pre kullanmayan kim var sizin ve avukatlığını yapmayı sevdiğin diğer klanlardan?

Ben oyun hayatım boyunca Pre ile ne maden aldım ne maden sattım

LaFleur01

Baltacı
ufaktan misliyorlar ama ya ben oynamayı bilmiyorum yada onlar, misyoner ile bukadarcık ordu atılırmı tek mis ile git gel yapıyosun akla mantığa uygun değil neyse biz keselim gerisi hikaye :))

DeletedUser43286

Ziyaretçi
Beyler STALINGRAD a saldırmadan önce keşke 1 kere casuslamayı akıl etseydiniz:( adamı bedavadan savunma birincisi yaptınız:(

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Savaşla falan alakalı değil de w31 de asi klanın tek biir oyuncusu vardı :D o bahtsız da kıtasında köy olmadığı için köyü büyütebildi sadece. :D Neyse aleme selam savaşa devam yiğidolar :D